Mackie Cr4 Fiyatı, Yorumları ve İncelemeler

Mackie Cr4 Fiyatı, Yorumları ve İncelemeler
Mackie Cr4, Mackie Cr4 Fiyat, Mackie Cr4 İnceleme
Mackie cr4 eğlence için oldukça şık bir görüntüye sahip olarak tasarlanmıştır. Kullanıcıların olumlu yorumlarını kazanmış, 50 watt gücü ve ses arttırıcıları sayesinde yüksek frekansa sahip monitörler, bozulmamış doğru ses sağlar. Mackie Cr4 hoparlörlerde yerleştirme düğmesi, ses ayar düğmesi ve akıllı telefonların bağlana bilmesi için özel bir giriş bulunuyor. Böylece Mackie cr4 profesyonel bir ses kalitesi hizmeti sunuyor. Bu özelliklerinden oyunlar, çalışmalar gibi sayısız amaç için kullanılmasına imkân tanıyor.


Mackie Cr4 Dizaynı
Mackie cr4 hoparlörleri aslında oldukça sade bir şekilde tasarlanmıştır. Dolap denilen kısımları oldukça kaliteli malzemelerden üretilir. Klask Mackie cr4 modelleri koyu gri ve floresan rengin karışımına sahip iken, Mackie CR4 stüdyo monitörleri ilgi çekicidir ancak emsallerine göre en üstte yer alamaz. Bu önemli bir noktadır çünkü üretici firmanın görüntüsü üzerine düşmek yerine iç detaylarına önem verdiğini gösterir. Yani görüntü olarak daha az dikkat çekici ancak fonksiyonel bir ürün olarak üretilmiştir.


Mackie Cr4 Avantajları
Mackie CR4 stüdyo monitörleri aynı zamanda yapısı gereği hemen hemen her yere sığabilirler. Bu sayede hoparlörü rahatça kullanma imkânınız oluyor. Mackie CR4 güçlendirilmiş hoparlöre sahiptir ve Mackie CR4 bu özelliği geliştirmeye devam ederek, ses ve güç kontrollerini aktif ünitenin önüne yerleştirmiştir. Aynı durumu 3,5 mm kulaklık çıkışı için de uygulamıştır. Her ne kadar oyunda değişiklik gösteren bir durum olmasa da, Mackie CR4 hoparlörü standart olarak kullanan kişilere büyük kolaylık sağlar. CR4'ün kullanışlı hoparlör yerleştirme anahtarı sayesinde masanızın hangi tarafının ses düğmesini alacağını seçebiliyorsunuz.


Mackie CR4 Stüdyo Hoparlörünün Özellikleri
Mackie CR4 uygun fiyata satılan hoparlörler arasında yer alır. Bu onun için artı özellik olacaktır. Ancak bunun yanı sıra fiyatın düşmesi bazı özelliklerin elenmesi anlamına da gelir. Yine de bu ürün günlük kullanım ihtiyacını rahatlıkla karşılayacaktır. Sonuç olarak Mackie cr4 inceleme yapılırsa oldukça iyi özelliklere sahip olduğu anlaşılıyor. Ürünün dönüştürücüleri gerçekten belirgin değildirler. Onların ortalama özelliğe sahip olduğunu söylemek daha doğru olur.


Mackie Her Ortamda Kullanılabilir Mi?
Gücünün sınırı 50 Watt'la sınırlandırılmıştır ve bu da ancak rahat bir ev kullanımı için uygundur. Mackie CR4 hoparlörlerinin monitörleri arka ateşleme portlarıyla beraber gelirler. Buda duvar ve hoparlör arasında boşluk bırakmanıza neden olur. Kabloların azaltılmasını sağlamak için tampon ayakları vardır. Bunun yanı sıra Bluetooth bağlantısı sayesinde de bağlantı kurulabiliyor.


Mackie CR4 Stüdyo Hoparlörünün Performansı
Mackie CR4'ün bu denli popüler olmasının iki önemli sebebi vardır. İlki oldukça iyi bir performansa sahip olmasıdır. İkincisi oldukça şeffaf olan tonu uygun fiyata müşterilere sunuyor olmasından kaynaklanır. Elbette ki performansının iyi olması, profesyonel ya da yarı profesyonel bir verim almanızı sağlamayacaktır. Zaten bu mümkün olmazdı çünkü Woofer konisi yalnızca 4 "çapa sahiptir ve bu fiziksel olarak mümkün olmazdı. Grafiği incelendiğinde ise 50-60Hz'ye kadar olan yanıtlarda eksikliler vardır.


Mackie CR4 Stüdyo Hoparlörünün Sahip Olduğu Donanımlar
Ön panel ses düğmesi güç halkalıdır ve yanıp söner. İhtiyaç duyulan her yerde açma, kapama, ses kontrolü ve güç göstergesi sağlar. Akıllı telefonlarınızı ya da bağlantı sağlayabilen diğer cihazlarınızı hemen hoparlörün önüne takıp dinleyebiliyorsunuz. Ön tarafında bulunan kulaklık jakı otomatik olarak yenilenir. Hemen hemen her ses kaynağına basit bağlantı kurmak için giriş seçeneği bulunur.


Mackie CR4 Stüdyo Hoparlörünün Fiyatı
Mackie CR4 Stüdyo Hoparlörünü 200 doların altında bir bedele almak mümkündür. Türkiye’de ise Mackie cr4 fiyat olarak 1.300,00-1.500.00 ₺ civarı bir fiyata satılıyor. 
Etiketler: mackie cr4, mackie cr4 fiyat, mackie cr4 yorum, mackie cr4 inceleme, mackie cr4 en ucuz, mackie cr4 özellikleri, mackie cr4 monitör
Ağustos 23, 2018
Listeye dön
Çerez Kullanımı