Mackie Cr3 Fiyatı ve Mackie Cr3 İnceleme

Mackie Cr3 Fiyatı ve Mackie Cr3 İnceleme
Mackie Cr3, Mackie Cr3 Fiyat, Mackie Cr3 İnceleme
Mackie cr3 oldukça şık, az yer kaplayan, eğlenceler için ideal olarak tasarlanmış bir üründür. Stüdyo kalitesinde bir tasarıma ve performansa sahip olmasıyla ve olumlu kullanıcı yorumu ile ön plana çıkar. 50 watt gücü sayesinde ve üstün kaliteli bileşenleri ile bozuk olmayan doğru ses verir. Ön panel kısmında kullanıcıların işini kolaylaştıracak çözümler sunar. Masa dostu bir tasarıma sahiptir ve çalışma, oyun oynama gibi birçok alanda kullanılması mümkün olur. Bilgisayar kullanıcıları bugünlerde ses kalitesini arttırarak daha iyi bir deneyim yaşamayı amaçlıyor. Ancak bu durumda profesyonel bir sistem oldukça abartılı olabilir. Bu yüzden CR3 ve CR4’ün blogcular, podetler, YouTube video yükleyicileri için masaüstü hoparlör olarak tasarlanmıştır.


Mackie CR3 Yaratıcı Yönleri Nelerdir?
Geleneksel olan aktif alanlara birçok alandan benzerlik gösterir. Ancak Mackie CR3 için yaratıcı tasarımların eklenmesiyle biraz farklılık kazanmıştır. Frekans biçimlendiricisi ya da eşitleme anahtarları yoktur. Her çift için hoparlörde bir konuşmacı aktif olur. Ticaret dışı kullanımlar için uygun olmasının yanında kullanım kolaylığı ve bağlantı seçenekleri daha geniş olarak sunulur. Yanıp sönen güç düğmesi vardır ve bu sayede kontrol kolaylaştırılır.


Mackie CR3 Yanında Verilen Aksesuarlar
Boomy bas seslerinin en aza indirmek, odaklanmış ses için bir veya daha fazla sayıda eğim sağlamak için akustik yalıtım petleri verilir. Bilgisayar çıkışını hoparlöre bağlanmasını sağlamak için ise 1 / 8in stereo RCA kablosu ve akıllı telefon için 1 - 8in kablosuyla oyuncu bağlantısı verir. CR3 ve CR4 her ikisi de geniş bir hoparlör kablosuyla gelir. Aktif muhafaza için hem sağ taraf için hem de sol taraf için amplifikatörler içerir. Hoparlör bölmesinde ses kontrolü yer alır. Kullanıcılar ana hoparlörün sağda mı yoksa solda mı olacağına karar verebilir. Konuşmacı için nerede olduğunu bilen bir pozisyon seçme anahtarına sahip olur.


Mackie CR3 Ön Yüzü
Böylece Mackie cr3 inceleme için ön panel mercek altına alındığında kullanıcılara oldukça kolaylık sağladığı görülür. Ön panelde, ses kontrolünün sağlanması için açma ve kapama düğmeleri bulunur. Kulaklık girişini sağlamak için bulunan Aux giriş soketleri de ön panelde yer alır. Buda akıllı cihazları hoparlöre bağlamak oldukça kolay bir hale gelir. Mackie cr3 hoparlörlerin diğer seçenekleri arasında ise TSR jakı ve sol ve sağ tarafta etiketli dengesiz RCA soketleri yer aldığı göze çarpar. Her iki model için de alt ucu güçlendirmek adına pürüzsüz yüksek frekanslı dalga kılavuzları ve arka bağlantı noktalarına sahip küçük ayak izleri taşır.


CR3 Test Süreleri
Mackie CR3 kendisini çok iyi bir şekilde kanıtlamayı başarmıştır. Genel olarak verdiği ses temiz ve şeffaf bir özelliğe sahiptir. Bass silme noktası ise kullanıcıları belirgin olarak karşılıyor. Bas yanıtı çizgileri tam olarak bozul değiller ve notaları zamanında iletecek kadar da hızlı oldukları söylenebilir. Mackie CR3’ün için sınırlamalar ise zorlandıkları anlarda ortaya çıkıyor. Bunun başlıca sebebi belirgin ve derin bas bölümlerine sahip olan malzemedir. MusicTech’in için odak noktası kayıt ekipmanları oluyor. Mackie CR3’ün kayıt monitörü ile kıyaslandığında rekabet edebildiği görülmüş.


Mackie CR3 Fiyatı
Türkiye’de Mackie CR3 fiyat için verilen değerler değişkenlik gösteriyor. İnternet üzerinden alımlarda satış yapan sitelere göre fiyat oynaması oluyor. Ancak ortalama olarak ₺900-100 aralığında olduğu söylenebilir. Fiyatı sunduğu özelliklere göre oldukça uygun olan ürünün, performansınındın da memnun kalınacağı düşünülüyor.
Etiketler: mackie cr3, mackie cr3 fiyat, mackie cr3 yorum, mackie cr3 inceleme, mackie cr3 nasıl, mackie cr3 ekşi, mackie stüdyo monitörü, cr3 stüdyo monitörü
Ağustos 23, 2018
Listeye dön
Çerez Kullanımı