Ezanmatik, Anfili Ezanmatik, En Ucuz Ezanmatik

Ezanmatik, Anfili Ezanmatik, En Ucuz Ezanmatik
Ezanmatik, Anfili Ezanmatik, En Ucuz Ezanmatik
Hizmet veren birçok camide kullanılan ve büyük kolaylık sağlayan Ezanmatik diyanet işleri başkanlığı saatlerine uygun olarak ayarlanmış otomatik olarak Ezan okuyabilmektedir. Farklı marka ve seçenekler de olan sistemler birçok camide tercih edildiği gibi Ezan okunacağı zaman devreye girerek otomatik olarak ezan okur. Otomatik olarak çalışan sistemlerin tüm özelliklerini ayarladıktan sonra kullanımı oldukça kolaydır. Hemen hemen her cami de kullanılan sistemler camide ezan okuyan kişiye ve çevredeki kişilere büyük kolaylık oluşturmaktadır. Ayrıca sistem olarak kolay olan Anfili Ezanmatik de bulunmaktadır.


Ezanmatik Sistemleri
Her camide Diyanetin belirlediği saatlerde Ezan okunarak cami cemaatine bir şekilde duyuru yapılmaktadır. Namaza çağrı niteliğinde okunan Ezan için yardım alabileceğiniz Ezanmatik sistemi kullanımı oldukça kolaydır. Birçok özelliği bulunan otomatik olan bu cihazlar ile kendi sesinizi hafıza kartına kopyalayarak otomatik olarak Ezan saatinde devreye girmesi için ayarlayabilirsiniz. Ses seviyesi ayarı ile sesin ne kadar çıkması gerektiğini ayarlama imkanı bulunuyor. Bu da sesin ne kadar duyulmasını istiyorsanız, caminin bulunduğu konum, başka bir caminin yakınlık derecesi gibi unsurları göz önüne alarak ses ayarı yapabilirsiniz. Özellikle İmamı ve Müezzini olmayan köyler için tasarlanan bu sistemler, istenilirse Sela'ya da ayarlanabilir. Cuma günleri Ezan sabitleme seçeneği olduğu gibi, perşembe günleri dev Sela saatin devreye sokabilirsiniz. Garantili olan bu sistemler sayesinde her vaktin Ezanını makamına göre okunmasını sağlayabilirsiniz. Herhangi bir elektrik kesintisinde ayarlarında bozulma yaşanmaz.


Anfili Ezanmatik
Ezan anfisi ve Ezanmatik sisteminin bir arada olduğu bu sistem birçok avantaj sağlamaktadır. İçerisindeki anfi sayesinde sesinizin her kanalda volume, kontrol ve ton ayarını yapabilir, mikrofon ve MP3 girişi ile kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz. Ezanmatik ile birlikte otomatik olarak anfi açılıp kapana bilmektedir. Ayrıca cami dış anfisi ile beraber çalışan Ezanmatik her gün kendini otomatik olarak günceller. LCD ekranları ile günlük namaz vakitlerini takip edebilirsiniz. Anfili Ezanmatik sayesinde vaaz verilirken ezan okuma sistemi devreye girerek sesler birbirine karışmaz.


En Ucuz Ezanmatik
Camilerde büyük kolaylık sağlayan sistemler özelliklerine ve markasına göre farklı fiyatlarda satılmaktadır. En ucuz Ezanmatik ile bu sistemleri daha uygun fiyata alabilir ve kurumunu yapabilirsiniz. Kullanımı rahat ve kolay olan sistemler garantili olarak satılmaktadır. En uygun fiyatı bulmak için birçok marka araştırması yaparak özelliklerine göre seçim yapabilirsiniz. Sistemin özelliği arttıkça fiyatı daha fazla artmaktadır. Her ürün garantili olarak satılmaktadır.


Güneş Panelli Sistemler
Camiler için kullanışlı olan ezan okuma sistemleri güneş panelleri sayesinde enerji tasarrufu oluşturmaktadır. Kullanım olarak hiçbir farklı olmayan sistemler güneş paneli bağlantı aparatı sayesinde kolayca bağlana bilmekte ve kullanılmaktadır. Bu sistemler cami dışında elektrik enerjisinin uzak olduğu mekanlarda daha rahat kullanım sunar. Özellikle mezarlıklarda hatim ve ezan okunması için konumlandırılmaktadır. Paket halinde satın alarak dış mekanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Cami İç Dış Ses Sistemi
Set halinde satılan bu sistemler cami için gerekli olan tüm aksesuarları içermektedir. Anfi, Ezanmatik ve ses sistemi olan hoparlörü bir arada sunan sistem kullanım açısından oldukça avantajlıdır. İç ve dış hoparlör, ezan sistemi anfi ve birçok aksesuarı ile kolay kullanılmaktadır. Paket içeriği olarak en çok tercih edilen minare ses sistemlerinden oluşmaktadır. Uygun fiyat garantisi ve güvenilir olarak tercih edilen sistemler hazır monte edilmiş şekilde gönderimi sağlandığı için hemen kurabilir ve kullanıma başlayabilirsiniz. 
Etiketler: ezanmatik, en ucuz ezanmatik, ezanmatik konya, ezanmatik fiyatları, anfili ezanmatik, ezanmatik çeşitleri, ezanmatik ayarlama
Ağustos 23, 2018
Listeye dön
Çerez Kullanımı