Denox Studio Serisi Duvar Hoparlörleri

Denox Studio Serisi Duvar Hoparlörleri

Denox Studio Serisi Hoparlörler


Dershane, toplantı salonu, cami ve okul gibi birçok kalabalık insan topluluklarının bulunduğu mekanlarda kullanılabilen denox studio-2 ile 3, 4 ve 5 serisi hoparlörler, özellikle kapalı alanlar için ideal ses sistemlerindendir. Duvara monte edildikten sonra sağa ve sola 180 derece dönebilen bu hoparlörler, ses kalitesinden dolayı en çok tercih edilen modeldir. Dayanıklı polipropilen malzemeden üretilen hoparlörler düşme ve darbeye karşı da oldukça dayanıklıdır. Bu hoparlörlerde 4 taneye kadar hat trafosuz, 4 den fazla hoparlör kullanılacak ise hat trafolu amfilerin kullanılması lazımdır.


Hoparlörlerin duvara montesi çok kolay gerçekleşmektedir ve piyasada siyah ve beyaz ağırlıklı olmak üzere birçok renk çeşidi bulunmaktadır. Hoparlörler uygun aralık ve yüksekliğe monte edildiğinde tüm mekana eşit şekilde yüksek kalitede ses dağılımı sağlamaktadır. Ürünler Avrupa birliği standartlarına uygundur. Hoparlörlerin yaygın servis ağı bulunmakta ve emsalleri ile karşılaştırıldığında diğer cihazlara nazaran daha ekonomiktir.


Denox Studio-2

90 ve 150 watt aralığında çalışan denox studio-2, denox studio-3 denox studio-4 ve denox studio-5 çeşitlerinden en düşük watt’ta çalışan modelidir. Hoparlörün kabin yüksekliği 19 cm, genişliği 13 cm ve derinliği 9 cm olup dahili amfisi bulunmamaktadır. Ürünün bas sürücü çapı 5 inç, tiz sürücü çapı ise 0,75 inç’dir. Siyah ve beyaz renk seçenekleri olan hoparlörün nominal gücü 90 watt, peak gücü ise 150 watt’ır.


Denox Studio-3 ve Denox Studio-4

Denox serisinin denox studio-3 denox studio-4 modelleri birbirlerine özellik olarak yakın ürünlerdir. Denox Studio-3 serisi hoparlör modelinin kabin yüksekliği 241 mm, genişliği 170 mm ve derinliği 152 mm olup 90 watt ile 180 watt aralığında çalışır. Hoparlörün bas sürücü çapı 5 inç, tiz sürücü çapı ise 2 inç’dir. Ürün kabin tipi ve 2 yollu olarak bilinmektedir. Denox Studio-4 modelin ise kabin yüksekliği 28 cm, genişliği 21 cm ve derinliği 17 cm olup 125 watt ile 250 watt aralığında çalışmaktadır. Bu modelin en büyük farkı ise dış mekanlarda da kullanılabilmesidir.


Denox Studio-5

125 watt ile 250 watt aralığında çalışan denoxstudio-5 modeli hoparlörün kabin yüksekliği 355 mm, genişliği 272 mm ve derinliği 210 mm.’dir. Hoparlörün bas sürücü çapı 8 inç, tiz sürücü çapı ise 2 inç olması dolayısı ile en güçlü ses çıkışlarına sahiptir.

Etiketler: denox hoparlör, denox duvar hoparlörü, denox studio-2, denox studio-3, denox studio-4, denox studio-5, denox hoparlör fiyatları
Ağustos 03, 2018
Listeye dön
Çerez Kullanımı