Beyerdynamic Dt 880 Edition Fiyatı ve Yorumlar

Beyerdynamic Dt 880 Edition Fiyatı ve Yorumlar
Beyerdynamic dt 880 Edition
Beyerdynamic dt 880 edition kulaklıklarını alan kullanıcılar, ilk izlenimlerinde kulaklığın dizaynının ve süngerinin yumuşaklığının sempatik geldiğini vurgulamışlardır. Kulaklığın rahatlıkla oturması ve kolay ayarlanması da çekici gelen özellikleri arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra iyi bir ses kalitesine sahip olan kulaklığın ilk izlenim testinden başarıyla geçtiği söylenebilir. 
İçeriğindeki malzemenin kalitesine dair herhangi bir olumsuz taraf bulundurmayan Beyerdynamic kulaklıkları, kırılmaya, düşürmeye ve bastırmaya dayanıklıdır. Kullanımı oldukça rahat olan kulaklığın altı saat süresince herhangi bir rahatsızlık vermediğini belirten kullanıcılar hafif bir terleme dışında hiçbir sorun olmadığını belirtmiştir. Üç metre kablo uzunluğuna sahip olan kulaklığın taşınması için yanında özel bir deri çantası bulunuyor.


Beyerdynamic dt 880 Edition Kulaklıklarının Ses Kalitesi Nasıldır?
250 OHM’ye sahip olan kulaklığın volume açısından, ses karakteristiği ve kalitesi açısından ve dolgunluk açısından doyurulması zor. Bu nedenle beyerdynamc dt 880 edition kulaklığının doyurulmasını sağlayacak bir cihaz gerekir. Bunun yanı sıra kulaklığın en dikkat çekici özellikleri arasında yer alan sahne derinliğini hissetmek için klasik müziklerin dinlenmesi yerinde olacaktır. Diğer stillere oranla kendisini daha da belli ettiren klasik müzik sahne derinliğini daha net bir şekilde algılamanızı sağlar. 
Kulaklığın bir diğer çarpıcı özelliği ise odaklanma sistemi. Odaklanma sistemi, sesin nereden geldiğinin çok iyi ayırt edilmesini sağlıyor. Bu da çalınan müziğin kimin çaldığını ve nereden çaldığını fark etmenizi sağlıyor. Bas severler bu konuda dt 880’den istediği sonucu alamayabilir. Bu nedenle bas severlerin dt 990 modelini denemeleri daha yerinde olacaktır. Kulaklığın Mid’leri ise dizaynının özelliğinden dolayı geride yer alıyor. Tiz sesler Beyerdynamic kulaklıklarının en gözde özelliği arasında yer alıyor.


Beyerdynamic dt 880 Edition Kulaklıklarının İyi ve Kötü Özellikleri Nelerdir?
Malzemelerinin sağlam olması, ses kalitesini iyi yansıtması, konforlu ve dayanıklı olmasıyla iyi özellikleri barındıran kulaklık, yanında hediye olarak verilen çantasıyla ve rakiplerinden daha ucuz olmasıyla da olumlu karşılanıyor ancak 250 OHM’ye sahip olması ve tam performans göstermesi için ihtiyaç duyduğu güçlü kaynak kulaklığın kötü özelliğini oluşturuyor.
Kulaklığın Fiyatı Ne Kadardır?
Bu kulaklığı satın almak isteyenler beyerdynamic dt 880 edition fiyatı merak ediyor. KDV dahil 2.156 TL’ye sahip olan kulaklık çoğu açıdan beğeniliyor.
Etiketler: beyerdynamic dt 880 edition, beyerdynamic dt 880 edition fiyatı, beyerdynamic dt 880 edition yorum, beyerdynamic dt 880 edition inceleme, beyerdynamic dt 880 edition kulaklık, beyerdynamic dt 880 edition özellikleri
Ağustos 02, 2018
Listeye dön
Çerez Kullanımı