Beyerdynamic Dt 770 Pro Fiyatı ve Yorumlar

Beyerdynamic Dt 770 Pro Fiyatı ve Yorumlar

Beyerdynamic dt 770 pro

Beyerdynamic dt 770 pro, hayatında müziğin yerini çok iyi koruyanlar için harika bir ürün. Teknoloji ve müziğin buluştuğu bu harika ürün şık ve kullanışlı tasarımıyla göz doldurmakta. Müzik dinlemeyi hayatının her anında yaşamak isteyenler için her anlamda tam istediklerini karşılayacak cinsten bir ürün olmayı başarmış durumda. Muhteşem detaylara sahip bu ürüne oldukça kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.


Beyerdynamic dt 770 pro Kulaklığının Ürün Detayları

Açık dizayn stereo kulaklık modeli en çok talep alan ürünlerin arasındadır. Kaliteli bir ses üretme potansiyeline sahip olabilmesi ve için özel bir teknoloji kullanılmıştır. Stüdyo kullanımları için oldukça elverişlidir. Kapalı, yaylı alan stüdyo kulaklığı olarak değerlendirilmektedir. Tek taraflı kablo kullanılmıştır. Kulağı tam anlamda saran yumuşak iç yapısıyla sizi kullanım sırasında rahatsız etmez. Bas refleks sistemi ile daha iyi bir müzik duygusu tattırmaktadır. Kulak yastığı ve kafa bandı oldukça yumuşaktır. Güçlü çelik yaylı kafa bandı yapısı vardır. Her türlü basınç testine dayanıklıdır.


Beyerdynamic dt 770 pro Kulaklığının Özellikleri

Beyerdynamic dt 770 pro, ağırlığı 270 gramdır. Jak girişi altın uçlu olup boyutu 3.5 milimetre ve adaptör girişi 6,35 milimetredir. Altın uç kaplama mevcuttur. Müzik kaynaklarına uyumludur. Ses aktarım hızı üst seviyededir. Kulağı üsten sarar ve pamukludur. Frekans aralığı 5 - 35 000 Hz dir. Bluetooth ve kablosuz bağlantı özelliği yoktur. 320 ohm empedansa sahiptir. 98 desibele kadar hassastır. 3 metre kulaklık kablosu bulunur ve sarılabilir kablodur. Ortam gürültü seviyesini 18 desibele kadar azaltır. Garanti kapsamında olup her türlü servis hizmeti sunulmaktadır. Her türlü parça ve teknik destek hizmeti sunulmakta olup 2 yıl garantilidir.


Beyerdynamic dt 770 pro Kulaklığının Fiyatı

Beyerdynamic dt 770 pro kulaklığına internetten, teknoloji marketlerinden veya müzik marketlerden sahip olabilirsiniz. Ürün tasarımını inceleyebilmek ve fiyat karşılaştırmak için mağazaları gezmelisiniz. Ürünün diğer versiyonları ile arasındaki farkları değerlendirip beyerdynamic dt 770 pro fiyat avantajları karşılaştırılır. Kampanyalar ile promosyonlar ile fiyatlar daha cazip hale gelebilir. Stokların sınırlı olduğunu unutmayın.

Etiketler: beyerdynamic dt 770 pro, beyerdynamic dt 770 pro fiyatı, beyerdynamic dt 770 pro inceleme, beyerdynamic dt 770 pro özellikleri, beyerdynamic dt 770 pro kulaklık, beyerdynamic dt 770 pro en ucuz
Ağustos 02, 2018
Listeye dön
Çerez Kullanımı