Aynalı Küre ve Dönerli Disko Top Işıkları

Aynalı Küre ve Dönerli Disko Top Işıkları
Aynalı Küre
Müzik sistemleri, aydınlatma modülleri hayatın belli alanlarında kullanılan eğlence sistemleridir. Ayrı ayrı bir müzik sistemi ve aydınlatma sistemi kurulabilir. Fakat bu oldukça zaman alacaktır. Bunun yerine iki sistemi bir araya getiren aynalı küre hem ortamı aydınlatmaya hem de müzik sistemini ortama yaymaya yarayacaktır. 
Yuvarlak biçimde parlak bir küre şeklinde olan hem ses hem de ışık faktörü bulunan aynalı küre hem tasarruf sağlayacaktır hem de ortamdan zamandan kar elde edilmesine yarayacaktır. İstenilen boyuta göre satın alınabilir ve istenilen yere takılabilir. Genellikle takılması gereken yer bulunulan mekanın tavanı olacaktır. Tam tavanın ortasına takılır ve ışık ile sesi eşit bir şekilde ortama aktarır. Farklı ışık efektleri ile eğlencelere renk katar.


Aynalı Küre Nerelerde Kullanılır?
İstenilen her ortamda kullanılabilir. Fakat ses ile ışığın fazla olması gerektiği ortamlarda kullanılması olağandır. Bunun dışında isteğe göre her yerde kullanılabilir. Satın alınabileceği yerler ses ve ışık sistemi satışı yapan işletmeler ve sitelerdir. Sipariş verilebilir ve kargoyla teslim alınabilir. Kırılgan bir yapıdadır bu sebeple dikkat edilmesi gerekir. Tavana takılırken elden düşmesi durumunda küre kırılabilir ve işlevsiz hale gelebilir. Küreler yuvarlak olduğu için eşit bir şekilde tüm ortama ses ve ışık dağıtacaktır. Farklı iki sistemin birleştirilmiş halidir.


Aynalı Küre Fiyatları Ne Kadardır?
Aynalı küre fiyatları kürenin büyüklüğüne göre değişiyor. 150 Türk Lirası ile bir küre alınabiliyor. Bu rakam 1,500 Türk Lirasının üstüne de çıkabiliyor. Büyük boyutlu kürelerin fiyatları küçük boyutlu kürelere göre daha yüksek. Bu sebeple ihtiyaca göre boyutlar belirlendikten sonra küreler satın alınabilir. Kürelerin ışık ve ses dağıtımı da fiyatlara göre değişiklik gösterecektir. Boyutu ufak olan bir küre daha az ışık saçacak ve daha az ses çıkaracaktır. Büyük küreler bu durumun tam tersine daha etkili olacaktır.


Dönerli Top Işık Nedir?
Aynalı küre bir tavana asılırken onunla aynı göreve sahip olan dönerli top ışık istenildiği gibi kurulabilir ve kullanılabilir. İstenildiği gibi taşınabilir ve ortam değişikliği yaptırılabilir. Fiyatları da aynalı küreye oranla daha düşüktür ve sadece ışık yayarlar. Herhangi bir ses çıkarmazlar. Hazırlanacak bir ortam için ufak çaplı bir aydınlatma aracı olarak kullanılabilir.


Sese Duyarlı Disko Topu Nedir ?

Disko ve yoğun eğlence merkezlerinde sese duyarlı disko topları ve disko lazer ışıkları kullanılmaktadır. Ortam gereği olmazsa olmazlardan olan disko topları hem ses duyarlı hem de otomatik modda çalışabilmektedir. En iyi fiyat garantisi ile disko topları yonkamuzikmarket.com'da

Etiketler: aynalı küre, aynalı küre fiyatları, disko ışıkları, disko topu lamba, lazer işikli sahne disko topu, disko topu nerede satılır, sese duyarlı disko topu
Ağustos 02, 2018
Listeye dön
Çerez Kullanımı