Audio Technica Ath-M50x Kulaklık %25 İndirim | 9 Taksit

audio-technica-ath-m50x
Audio Technica Ath-M50x
Stüdyo monitör kulaklıklar ses frekanslarını kendi karakterlerini baz almadan kullanıcıya ileten kulaklıklardır. Günlük yaşamda mp3 çalar ya da bilgisayar ortamından müzik dinlemekten ziyade daha çok profesyonel alanlarda kullanılmaya uygun kulaklık çeşididir çünkü her kulaklık çıkış beslemesi referans kulaklıklara yeterli gelemeyebilir. Birçok üretici firma referans kulaklık üretmektedir. Biz de bu içeriğimizde alanında prestij sahibi olan Audio Technica markasının ATH-M50X modelini incelememiz altına alacak ve sizlere bilgi vermeye çalışacağız.


Audio Technica Tarihçesi
1962 Senesinde Japonya’nın başkenti Tokyo’da Hideo Matsushita tarafından kurulan Audio Technica markası; başlangıç olarak fonograf kartuşu üretmek için kurulsa da günümüzde ev içi ve yahut profesyonel kullanımlar için üstün performanslı mikrofonları, kulaklıkları, kablosuz sistemleri ve mikserleri ile de ön plana çıkmakta olan bir markadır.
Kulaklıklarında mp3 ve ya pc bazından daha çok profesyonel kullanımlara yönelen kullanıcıları baz alan Audio Technica markası; üstün kaliteli Japon teknolojisi ile üretilen ses bantlarıyla kullanan herkesin beğenisini kazanmış ve bu kaliteyi kendisine vizyon edinmiş köklü bir şirkettir.


Audio Technica Ath-M50x Özellikleri
Audio Technica ATH-M50X modeli sunduğu 15Hz-28kHz arasındaki frekans değerleri, kapalı dinamik yapısı, yüksek kalite ve konforu, üstün ses yalıtım özellikleri, 45 mm çapında geniş diyaframları, beyaz-mavi-siyah seçenekleri, bakır kaplı aliminyum telden imal son sistem ses bobinleri, 90 derece döndürülebilen kapakçıkları, 285 gr ağırlığı ve 99 db hassasiyet değeriyle stüdyo kayıtlarında öncü bir model olmayı başarmış, kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır.

1.534 TL fiyat bandıyla satışa sunulan Audio Technica ATH-M50X modeli, en uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirmelerle sitemizde siz değerli müşterilerimizi bekliyor…

 

Audio Technica Ath-M50x Ürününü İnceleme İçin Bağlantıya Tıklayınız

 

https://www.yonkamuzikmarket.com/audio-technica-ath-m50x-studyo-monitor-kulaklik

Etiketler: audio technica ath-m50x, audio-technica ath-m50x, ath m50x, ath-m50x, audio technica
Temmuz 11, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı