Loading..
   < >

   Yamaha Hoparlör

   Yamaha kabin hoparlör, aktif kabin ve pasif kabin kategorisinde ürün sergilemektedir. Yamaha teknolojisi ile üretilen hoparlörler, aktif ve pasif olmak üzere çeşitlenmektedir. En ucuz yamaha hoparlör fiyatları ve yamaha aktif kabin fiyatı yonkamuzikmarket.com'da


   Yamaha Hoparlör Sistemleri

   Yamaha profesyonel ses sistemleri, güç ve performansta alanının en iyi ürünleriyle global sunumlar gerçekleştiriyor. Yamaha hoparlör kategorisi, her alanda kullanılabilir nitelikte ve farklı kullanım amaçlarıyla yüksek performans sağlayan ürünlerden oluşuyor.

   Müziğin gücü ve melodilerin ritmini sunan Yamaha, multi medya uygulamalarından ev sinema sistemlerine dek tüm kategoriler için ses sistemleri üretiyor. Aktif ve pasif hoparlör çeşitleri, portatif ses sistemleri gibi yüzlerce ürün, cazip fiyat garantisi ve yüksek ürün garantisi ile satışa sunuluyor.


   Yamaha Hoparlör Çeşitleri

   CBR serisi, pasif hoparlör grubunda dizayn edilen ve birbirinden şık tasarımlarıyla müzik ve ses uygulamalarında kullanılan ekipmanlardır. Sağlam malzeme kalitesi, özel bileşenler ve yenilikçi vizyon ile tasarım edilen hoparlör çeşitleri, yüksek çözünürlüklü ses akışı sağlıyor.

   CBR serisi Loudspeakers hoparlör grubu, VXS Serisi, VXS Series "F model" ve VXS Series "M model" hoparlör çeşitleri, farklı ebatlar ve teknik kapasiteleriyle yüksek kalitede imal edilen ürün çeşitleridir. Yamaha Concert Club V Series hoparlör grubu ve Installation Serisi ürünler, profesyonellerin tercihi olarak muazzam performans sağlayan ürünlerdir.

   VXS Series "S model", VS Serisi, Ceiling Speakers hoparlör serisi ve TV Ses Yükseltici hoparlör grupları, tüm uygulamalara ve alanlara göre kullanabileceğiniz, global standartlarda imal edilen ürünlerdir.

   Yamaha aktif hoparlör çeşitleri ve DSR Serisi, DXR Serisi, DXS Serisi hoparlör grupları, tüm Dünya’da en çok tercih edilen hoparlör çeşitleri arasında yer alıyor. DBR Serisi ve DXR serisi hoparlör modellerinin yanı sıra Powered Monitör hoparlör çeşitleri, stüdyo ses sistemleri dahilinde tercih edilen ve muhteşem performanslarıyla keyif veren ürünler arasında yer alır.

   HS Serisi hoparlör modelleri, endüstri standardı olarak tasarım edilen ve şahane duyarlılık ile kombine edilen profesyonel ses sistemleridir. 

   $516.67KDV Dahil
   $988.33 KDV Dahil
   $600.00KDV Dahil
   $1,234.86 KDV Dahil
   $846.67KDV Dahil
   $1,212.43 KDV Dahil
   $1,714.50KDV Dahil
   $2,448.77 KDV Dahil
   $331.83KDV Dahil
   $472.17 KDV Dahil
   $1,005.42KDV Dahil
   $1,338.37 KDV Dahil
   $1,174.75KDV Dahil
   $1,673.44 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı