Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Benzer Ürünler
Yamaha YFL 212 Yan Flüt
Yamaha YFL 212 Yan Flüt
Yamaha YFL 212 Yan Flüt

Yamaha YFL 212 Yan Flüt

5,00
Marka : Yamaha
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺10.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺6.500,00(KDV Dahil)
₺799,86 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Yamaha YFL 212 Yan Flüt

Bugün bu yazımda sizlere gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğim yamaha yan flüt hakkında kapsamlı bilgi vermek istiyorum. Yamaha yfl 212 model hakkında aklınızda bulunan her hangi bir soru işareti var ise eğer doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isterim. Öncelikle bu marka ve modeli birçok açıdan ele almadan önce yan flüt hakkında bilgi vermek istiyorum. 

 

Yan flüt, üflemeli çalgı aletidir. Üflediğimiz kısmın devamında kalan müzik aletimin devamı ağzımıza ve kafamıza göre yanlamasına olduğu için bu şekilde adlandırılmıştır. Yanlamasına çalınan b muhteşem müzik aleti üç kısımdan oluşmaktadır. Bu bölümler ise ağızlık, gövde ve kuyruk adı taşımaktadır. Kısaca bu kısımlara da değinecek olursak eğer ağızlık çalgı aletimize enerjisini yani sesi oluşturmak için hava üflediğimiz bölümdür. Gövde kısmında birçok delik bulunmakta ve bu deliklerden nota basılmaktadır. Deliklerin üzerinde gerekli mesafe ve ölçülerde konumlandırılmış tuşlar yer almaktadır. Son olarak ise kuyruk kısmında bu muhteşem ürünün aynı gövdesinde olduğu gibi delik ve üzerinde tuşları bulunmaktadır. Peki, neden gövde ve kuyruk olarak ikiye ayrılmış merak ettiniz mi? Çünkü gövde kısmında ince notalar ve tınılar basılmakta, kuyruk kısmında ise daha kalın sesler üretilmektedir. Bu yüzden de yan flüt’ün birbirine çok benzer bu bölümlerini iki farklı parça şeklinde incelemeye olanak tanınmıştır. Peki neden birçok üretici marka ve model var iken yamaha yfl 212 modelini tavsiye ediyorum. Bu sorunun cevabını kapsamlı bir şekilde vermek istiyorum. Bu konudaki yapmış olduğum araştırmalar sonucunda neden bu ürüne karar verdiğimi yazımın devamında öğrenebilirsiniz.


Yamaha yfl 212, özellikle yan flütü yeni tecrübe edecek kişiler için özel ağızlık yapısıyla üretilmiş, oldukça kolay bir şekilde öğrenmeye açık bir yan flüt modelidir. Estetik yapı ve oldukça kullanışlı bir kavrama özelliğine sahip bu muhteşem çalgı aleti nikel ve gümüş karışımından üretilmiştir. Yapısında oldukça değerli bir hammadde kullanılmasından dolayı maliyet bakımından ön plana çıkabilmektedir. Ürünün fiyat konusundaki incelemelerime yazımın devamında daha detaylı bir şekilde değineceğim. Yamaha yfl 212 modelinin diğer yan flütlerden ayıran tüm özelliklerine tek tek bölümlerini ele alarak bahsetmek istiyorum. Ürünün kısımları hakkındaki kapsamlı araştırmalar sonucunda edindiğim bilgiler sırasıyla şunlardır:

 

Cy ağızlık, üretiminde tercih edilen konik yapısı sayesinde ve elbette oldukça üst seviye yapılmış ağız deliği ile birlikte muhteşem tınılara çok daha hızlı ulaşabilir ve daha kolay öğrenebilirsiniz. Özel tasarlanmış olan ağızlık kısmından anlayan kullanıcılar ve kişiler ürünün kalite farkını ilk görüşte anlayacaklardır. Tuşlar, üzerinde bulunan tuşlar ürünün oldukça kolay bir şekilde kullanılabilmesi için özel bir şekilde hazırlamış hatta yan flütümüzün üretim şekli bile baştan aşağı bu duruma uygun hale getirilmiştir. Üzerinde bulunan sivri kapak mandalları sayesinde ürüne hem Avrupa tarzı katmıştır hem de oldukça şık bir tasarıma sahip olmuştur. Kendisi içi özel tasarlanmış vida direnç parçaları sayesinde vidalar gevşetilmeden oldukça hassas ayar yapılmaktadır. Ayar vidalarına oldukça kolay bir şekilde ulaşılabilmesi için vida konumları değişikliğe uğramıştır.  Son olarak ise yamaha yfl 212 model yan flütün tüm ayarları özel olarak el ile yapılmış ve sonrasında ise oldukça yüksek teknolojiye sahip test araçlarıyla ayrıntılı bir şekilde test edilmiştir. Model hakkındaki oldukça kapsamlı ve bilinmesi gereken bilgileri sizler ile paylaştım peki neden? Yamaha yan flüt modeli tercih ettiğimi bilmek istiyorsanız, yazımın devamını dikkate alınız.

 

Herkesin de bildiği üzere bir ürünün teknik detayları kadar da marka güvenilirliği ön plandadır. Çünkü satın almak istediğimiz tüm ürünleri uzun soluklu kullanmak isteriz. Bu isteğin karşılık bulması hatta gerçekleşmesi için markaların üretiminde kullandığı parça ve hammaddeler oldukça önem taşımaktadır. İşte tamda bu konuda benim gözümde yamaha kesinlikle bir numaradır. Bildiğiniz üzere dünyanın dört bir yanına sadece yan flüt değil oldukça geniş bir müzik aleti çeşidi, ses sistemleri hatta dünyaca ünlü motosiklet dahi üretip gönderebilmektedir. Yamaha markası oldukça büyük ve her alanda özel bir araya gelmiş ayrı ayrı konularda profesyonel ekibe sahiptir. Ürünlerindeki neredeyse tüm parçaları kendi üretip bir bütün haline getirmektedir. Dünya çapında birçok ödüllü ve öncü ürüne sahip bu marka hakkında en ufak şüphe duymamanız gerektiğini gönül rahatlığıyla söyleyebilir. Hatta satın alabileceğiniz en kaliteli ve profesyonel markalardan biridir. Satın almak demişken yamaha yfl212 modelinin fiyat konusundaki incelemelere aşağıdaki yan başlıktan ulaşabilirsiniz.

 

Yamaha YFL 212 Fiyat

Oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınması gereken bir konudur. Çünkü bu ürün maliyet konusunda en ufak şüpheye yer bırakmamıştır. Nasıl derseniz yeni başlayan ve kendini geliştirmek isteyen kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış hatta ayarlamalarının dahi insan eliyle yapıldığı muhteşem sese sahip bir üründür. Yamaha yfl-212 yan flüt, emsallerine göre oldukça şık ve kalitedir. Kalite ve şık tasarımını taçlandırmak için yapısında oldukça değerli bir madde olan gümüş dahi kullanılmıştır. Yamaha yan flüt modellerinin tamamı emsallerine göre daha kaliteli ve şık ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Sizlere tavsiye ettiğim bu muhteşem ürün ise yeni başlayan kullanıcılar ve meraklılar için vazgeçilmez bir ürün haline gelecektir. Bir ürün almadan önce değerlendirilmesi ve üzerinde sıkça durulması gereken unsurların başına marka güvenirliği geldiğini varsayar isek, yamaha bu konuda kullanıcısından tam not almayı başarmış bir markadır. Ürünü tecrübe etmeye başladığınız ilk andan itibaren sizlere verdiğiniz her kuruşu fazlasıyla hak ettiğini birçok yönüyle ispatlayacaktır. Sizlerde bu muhteşem yan flüt modelini en kısa zamanda tecrübe ediniz ve daha fazla vakit kaybetmeyiniz.

 

Elbette tüm ürünlerde de olduğu gibi yamaha yfl 212 fiyat konusunda masrafsız ve uzun vadede hizmet veren bir ürün olmasını diliyorsanız, ürünün gerekli olan bakımlarını en doğru ve periyodik bir şekilde sürekli olarak doğru bir şekilde yapınız. Yapmanız gereken en önemli işlemlerden biri ise sürekli olarak özellikle uzun süreli performanslardan sonra kontrolünüz dışında içerisinde biriken su damlacıklarını ve ıslaklığı kurutup temizlemektir. Senede en az bir defa ürünü doğru bir şekilde özel üretilmiş yağ ile yağlayınız. Son olarak ise ürünü dış etkenlerden gelebilecek zararlara istinaden sürekli olarak çantasında muhafaza ediniz.

 

Yamaha yfl-212 yan flüt, hakkındaki kapsamlı ve detaylı araştırmalarımı sizler ile en doğru şekilde paylaşmaya çalıştım. Bu yazım da öncelikle sizlere tavsiye ettiğim ürün ve ürünün markası hakkında detaylı bir şekilde bilgi vermeye çalıştım. Bunların yanı sıra yan flüt türü ve çalışma prensibi ile ilgili elimden geldiğince yardımcı olmak istedim. Umarım ihtiyacınız olan yan flüt modeline bu yazınında yardımıyla en doğru şekilde ulaşırsınız.

Çerez Kullanımı