Yamaha Tf3 Dijital Mikser

5,00
Marka : Yamaha
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺38.214,33(KDV Dahil)
İndirimli : ₺26.565,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺3.268,97 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

Yamaha Tf3 Dijital Mikser


Yamaha Tf3 mikser, kolay kullanım sağlayan dokunmatik ara yüze sahip, 24+1 kanal girişi ve 20 aux özelliği bulunan yamaha dijital mikser modelidir. En ucuz yamaha tf3 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da. Tüm sistemler ile sorunsuz entegre olan Yamaha Tf3, kolay kullanım ve geniş ses yelpazesini beraberin de sunar.Kullanım şekli sayesin de son derece konforlu ve yormayan basit kullanımı sayesin de dijital mikserler içerisin de ilk tercihler arasın da yer almayı başarmıştır.


Yamaha tf3

Yamaha, evrensel ses mühendisleri ve müzik tutkunlarının ihtiyaçları doğrultusunda yepyeni teknolojiler geliştirmeyi en başarılı şekilde sürdürüyor. Yamaha tf3 mikser, sınıfının en iyilerinden olup, yaratıcılığın sen şahane kombinasyonlarını sunuyor. Kullanıcı sezgiselliğini ön planda tutarak, özgür dizginleme sağlayan dijital konsol, TouchFlow Operation formatında geliştirildi.

Canlı müziklere ve sanatçılara benzersiz performans kazandıran dijital konsol, ses takviyesinin en iyi şekilde iyileştirilmesini sağlıyor.


Yamaha tf3 Özellikleri

Dokunmatik panel özelliğinde geliştirilen Yamaha tf3 sistemi, Touch Flow arayüzü ile müzik keyfinin konforlu, kaliteli ve samimi tonlarda sürdürülmesini sağlıyor. D-PRE geri dönüştürülebilir özellik, tatmin edici ses kalitesi ve geliştirilmiş canlı kayıt özellikleriyle yüksek performans sağlar. 

Raflarda kesintisiz çalışma sistemi, canlı kayıt özellikleri ve sezgisel kontrol sistemi ile muazzam bir sistem özelliği sunuyor. Yamaha kalitesi ve mühendislik teknolojileri ile geliştirilen dijital konsol, sesin en için bileşenlerinin analiz edilmesi, kontrol ve sunum edilmesinde saniyenin en kısa birimlerinde otomatik varyasyonlar sunar.

Yamaha tf3 dijital mikser, kompakt tasarımı, sesin ayırt edici karakteristiğine vurgular yapan ve tını efekt kombinasyonları ile profesyonellerin ilk tercihidir. 

Sezgisel kontrol ve yaratıcı özgürlük, Yamaha Tf serisinin ana temasıdır.


Yamaha Dijital Konsol Sistemi

Yüksek verim ve yüksek müzik kalitesinde geliştirilen Yamaha dijital konsol, kullanıcı dostu tasarımı ile kolay ve konforlu kullanım avantajları sunar. Pürüzsüz ve doğal ses akışı, seçilmiş kanal ve arayüz ayarlama özellikleri, dokunmatik ekran kullanım keyfi ve sorunsuz kurulum özellikleriyle gerçek bir deneyim kalitesidir.

Yamaha tf3 dijital mikser sistemi, profesyonel yazılımlar ile dizayn edilmiştir. Hem kurulumu hem kullanımı oldukça kolay olan dijital sunum, pratik hazır ayarlar ile ekstra alternatifler sunuyor. Şablon niteliğinde dizayn edilen hazır ayar modülleri, ses ve müzik performansının en nitelikli biçimde sunulması için özenle dizayn edilmiştir.

Rafine tasarım özellikleri ve entegrasyonu başarıyla sağlanmış yazılımlar ile yüksek profesyonellik sunar. TouchFlow Operasyonu içeren ve kullanıcı uygulamaları ile seçenekli sunum yapan Yamaha mikser, 33 motor faderi ile dizayn edilmiştir.

Yüksek giriş kapasitesi ve fader sayısıyla, daha kapsamlı ve güçlü uygulamalara olanak sunar. En ideal tasarımlardan biri olan Yamaha tf3 serisi, müzik dünyasının en sevilen mikserleri arasında favoridir.


Yamaha tf3 Teknik Özellikleri

32 kanal ve 1 ana fader ile dizayn edilen Yamaha tf3 dijital mikser, 48 giriş kanallıdır. 40 mono, 2 stereo ve 2 dönüş girişi sunan tasarım, 20 Aux (8 mono + 6 stereo) + Stereo + Alt otobüsler modülünde imal edilmiştir.

Roll- out özellikli 8 DCA grubu, 16 analog XLR çıkışı, USB depolama aygıtı aracılığıyla USB 2.0 özellik sunar. Ayrıca USB depolama özelliğinde 2 x 2 ve 34 x 34 dijital kayıt opsiyonları ile oynatma kanalları seçkisi sunmaktadır.

32 analog XLR / TRS combo mikrofon hat girişleri ve 2 analog RCA pin stereo hat girişleriyle alternatif kullanım avantajları sağlayan donanımlı mikser seçenekleri arasındadır.

16 analog XLR çıkışıyla Yamaha tf3 fiyat avantajında da ekstra cazibe sağlayan ürünler arasında yer alır. NY64-D ses arabirim kartı için 1 adet genişletme yuvasıyla, müzik profesyonellerinin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Kredi kartına taksit avantajları ve Türkiye’nin her noktasına bedava kargo avantajlarını değerlendirerek Yamaha kalitesini, dilediğini her ortamda sürdürebilirsiniz.

 

Şahane müzik keyfi, dilediğiniz kontrol modülleri ve ses performansına üstün değerler kazandıran yazılım özelikleri ile alanının en iyi ürünlerinden biridir.


TF3 Genel Özellikleri


25 Motor fader (24 kanal + 1 master)

48 giriş karıştırma kanalları (40 mono + 2 + 2 stereo dönüş)

20 Aux (8 mono + 6 stereo) + Stereo + Alt otobüsler

Rulo-out 8 DCA grupları

24 analog XLR / TRS combo mikrofon / line girişi + 2 analog RCA pin stereo hat girişi

16 analog XLR çıkışlar

Bir USB depolama aygıtı üzerinden USB 2.0 + 2 x 2 üzerinden 34 x 34 dijital kayıt / oynatma kanalları

NY64-D ses arabirimi kartı için 1 genişletme yuvası

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı