Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Yamaha Mgp24x - 24 Kanal Çift Efekt Deck Mikser
Yamaha Mgp24x - 24 Kanal Çift Efekt Deck Mikser
Yamaha Mgp24x - 24 Kanal Çift Efekt Deck Mikser
Yamaha Mgp24x - 24 Kanal Çift Efekt Deck Mikser

Yamaha Mgp24x - 24 Kanal Çift Efekt Deck Mikser

4,28
Marka : Yamaha

Yamaha mgp24x, yamaha çift efektli mikser satış sayfamızda yer alan 6 aux, 24 kanal girişi ile yamaha mikser modelidir. 24 Kanal profesyonel mikserler içerisinde çok fazla tercih edilen modellerden olan mgp24x, yamaha teknolojisi ile üretilen en iyi ürrünlerden biridir. Kullanım açısından da oldukça kolay olan mgp24x profesyonel mikser uygulamaları için elverişlidir. En ucuz yamaha mgp24x fiyatı, özellikleri ve kullanım bilgileri yonkamuzikmarket.com'da.

Yamaha mgp24x

Yamaha analog mikser serilerinde 24x model, müzik gruplarına ekstra profesyonellik katan ürünlerden biridir. Dj performansları, canlı müzik etkinlikleri ve eğlencelerin en profesyonel ürünü olan Yamaha mgp24x, güncellenebilir güç ayarı sisteminde dizayn edilmiştir.

Kolay kullanılabilir teknolojik özellikleri, efekt muhteşemliği ile her alanda en çok tercih edilen sistemler arasında yer alıyor.

Yamaha mpg24x Kullanım Klavuzu

Yamaha kalitesi, geliştirilmiş sistem özellikleri ve müzik tecrübesinin güncel teknolojilerle birleştirilmiş olması Mgp serisi 24x sistemini sunuyor. Müzik kalitesine ekstra güç katan ve ekstra donanım kazandıran analog sistem, mikser konsolları arasında en beğenilen yapılardan biridir.

Ekolayzer ve Hybird kanal işlevleriyle fonksiyonellik sunan mgp24x, İphone telefonlar ve İpod tablet cihazlar ile muazzam bir senkronizasyon sunar. Premium mikser olarak kullanılan Yamaha Mgp24x, analog mikserler içinde en beğenilen ve teknik özellikleriyle en iyilerden biri olan bir tasarıma sahiptir.

Yamaha mpg24x Teknik Özellikleri

A mikrofon sınıflarında preampları geliştirilmiş olan mpg24x, analog konsol üretimlerinde üstün başarı sunuyor. Darlington devre sistemi ile rafine edilmiş D- PRE mikrofon sistemiyle, şahane ses kalitesi sunar.

Zenginleştirilmiş ses özellikleri, pürüzsüz ses akış sistemi ve X-Pressive EQ özelliğiyle tüm profesyonellerin en sevdiği konsol mikserler arasında yer alıyor. Yamaha mgp24x mikser, klasik ekolayzer modüllerinde ses biçimlendirme becerisiyle analog orijinalliğinde başarı sunuyor.

Sayısal teknolojilerle yepyeni bir sistem dizaynı olarak sunulan Yamaha mpg24x mikser modeli, kompakt yapısıyla konforludur. Ses kalitesinde muazzam sunumlar yapan MGP serisi, IPhone sistem uyumu ile dilediğiniz bağlantı opsiyonlarında kullanım avantajı sağlar.

Yamaha Mpg24x Kullanım Avantajları

Profesyonel ses kalitesi sağlayan Yamaha MPG serisi, 24x modelinde yüksek çözünürlük sağlıyor. Tüm kullanım alanlarında en iyi ses kalitesi elde etmenizi sağlayan mpg24x, analog ses sıcaklığını üst boyutta sunmayı başaran bir sistemdir.

Stereo Hybird özelliğiyle kanallarda mükemmel işlevsellik sunar. Efekt ekleme özelliğiyle müzik donanımlarında ekstra sunumlar yapar. DSP işlevlerinde kolay kullanım özellikleri, analog konsolda tam kontrol sağlayan bir tasarım özelliği sunar.

Hands- on özelliği, analog dişli kutusunun fonksiyonelliği ve konsol- operatör uyumu ile tercih edilen bir ses sistemidir. 

Yamaha Mpg24x Teknolojik Yapı

Mikser kanallarda 24 giriş seçeneği sunan sistem, 16 mono ve 4 Stereo kanal opsiyonu sunuyor. 4 grup özelliği sağlayan analog mikserde; Buses + ST Bus sistemi kullanılmıştır. Aux fonksiyonunda 6 adet Aux çıkışı ve 2 FX sunan analog ürün;

Giriş Kanalları Fonksiyonları: Compressor CH1-4,HPF (100Hz 12dB/oct)

CH EQ(MONO) ±15dB(Max.): High 8kHz shelving/Mid 250Hz- 5kHz peaking (CH1-4,9-12)/ Low 125Hz shelving

CH EQ (STEREO) ±15dB(Max.): High 8kHz shelving/Mid 2.5kHz peaking (CH5-8)/ Low 125Hz shelving

Dahili Efektler: FX1:REV-X (8 PROGRAM, PARAMETER control), FX2: SPX (16 PROGRAM, PARAMETER control)

Mikrofon Girişleri:Mik:16 (INPUTS HPF:100Hz 12dB/ oct)

Özellikleriyle geliştirilmiş, teknolojik bir yapı sunar.

Yamaha Mpg24x fiyatı, kampanya avantajı ile tüm bu teknolojik donanımı elde ederek profesyonel müziğinize olanak sunar. Her kanal için 48 Volt fantom gücü sunan sistem, maksimum 86 Watt güç gereksinimine sahiptir.

Ebatlarındaysa; 819 mm genişlik, 169 mm yükseklik, 565 mm derinlik sunar. Konforlu kullanımıyla 15,5 kg ağırlığındadır. XLR mikrofon girişi ve ideal kanal sayısıyla kaliteli müzik sağlayan bir sistemdir. Yamaha Mpg serisinde ayrıca; mpg12x, mpg16x ve mpg32x seçenekleri bulunuyor.

Online sistem üzerinden tüm modelleri inceleyerek teknolojik özelliklerini, teknik yapı ve sistemsel özelliklerini değerlendirebilirsiniz. Kampanyalı fiyat avantajlarından ve kredi kartına taksit opsiyonlarından yararlanabilirsiniz.

Yamaha MGP24X Özellikleri

48V Phantom Güç ve Kanal başına HPF ile 16 Mic Girişleri

24 Line Giriş (16 mono ve 4 stereo)

6 AUX + 2 FX gönderir gönderir

4 GRUP Otobüsler + ST Otobüs

2 Matris

1 Mono out

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı