Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Yamaha HS8 Aktif Stüdyo Monitörü(Siyah)

Yamaha HS8 Aktif Stüdyo Monitörü(Siyah)

4,87
Marka : Yamaha
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺7.309,22(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.410,00(KDV Dahil)
₺542,67 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Yamaha HS8 Aktif Stüdyo Monitörü ( Adet )

Yamaha hs8, yamaha referans monitörü sayfamızda yer alan genelde çift olarak kullanılan, olumlu kullanıcı yorumları alan yüksek performanslı 120 Watt güç amplifikasyonu sergileyen, çift yollu güçlendirilmiş yamaha aktif stüdyo monitör modelidir. En ucuz yamaha hs8 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da

 

Yamaha HS8 Çift Kullanımı

Miks işlemi yaparak doğru bir müzik elde etmek isteyen kullanıcılar, en doğru şekilde stüdyo monitör seçeneklerine yönelmelidir. Piyasada bulunan farklı fiyat ve modellerdeki hoparlörler, genelde ilk performans olarak sizlere harika gelebilir. Fakat sonrasında ise bu durumun böyle olmaması, sizlerin canını fazlasıyla sıkacaktır. Her sektörde olduğu gibi, iyi bir monitöre ve hoparlör sistemine sahip olmak isteyen kullanıcılar, bunun için Yamaha HS serisine yönelmelidir. Genelde Yamaha hs8 çift kullanım tercih edilmektedir. Yamaha HS8 fiyatı olarak bakıldığı zaman biraz fazla gelse de; piyasada bulunan diğer ürünlere göre fiyat ve performans kalitesi olarak çok ciddi bir avantaja sahiptir. Frekans tepkisinin 38 Hz ile 30 KHZ olduğu Yamaha HS8 serisinde, aynı zamanda yüksek performansla çalışan 120 W güç yükseltimi için 75 W LF artı 45 W HF bi- amp sistemi de bulunmaktadır. Aynı zamanda Room Control ve High Trim gibi iki farklı tepki kontrol mekanizması da bulunmaktadır. Dengeli veya dengesiz ses sinyallerinin kabul edilmesi için de XLR ve TRS jak girişleri kullanılmaktadır. 

 

 

Tümleşik Güç ve Çift Amplifikatörün Faydaları

Dünyanın genelinde ses uzmanları, genel olarak en elektronik ve sonik sesleri çıkartan monitörleri tercih ederler. Bu yüzden de genel olarak çift amplifikatörle birlikte güçlendirilen stüdyo monitörler kullanılmaktadır. Tek bir ünite içerisine yerleştirilmiş olan güç ve hoparlörler sayesinde, ek bir güç amplifikatörüne ihtiyaç duyulmaz. Amplifikatörlerin bu kadar uyumlu bir şekilde eklenmesi sayesinde ise aynı zamanda çok doğru bir şekilde performans alınmasının önü de açılmıştır. Çünkü gerçekleştirilen bu çapraz ağ sistemi sayesinde tepkiler ve evrensel ses bozuklukları, meydana gelen karşılıklı etkileşimlerin de ortaya çıkmasına engel olacaktır. İki tane hoparlör ünitesi ile beraber, yüksek ses kalitesi de ortaya çıkmış olacaktır. 

Manyetik Devre Tasarımı ve Portatif, Çok Amaçlı İzleme Özelliği

Yamaha HS8 serisi, görülmeyecek kadar önemli bir şekilde oluşturulan büyük mıknatıslardan kurulmuştur. Özellikle gelişmiş manyetik devre sistemi sayesinde rahatlıkla sisteme entegre edilen bu mıknatıslar; dinamik bir kapasite oluşturulmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda ise ses akım alanlarının güçlü, düzgün, sıkı kontrol edilmiş ve doğru bir sonuç vermesini de sağlayacaktır. Birinci sınıf bir ses üretimi isteyen kullanıcılar, bu yüzden öncelikle Yamaha HS8 serisine yönelmeli ve ardından çok doğru bir şekilde yalıtım sistemleri kurulmuş bir ses stüdyosu temin etmelidir.  Çünkü bu sistemin kurulmasından sonra ise en iyi ses tepkisinin alınması sağlanmış olacaktır. İzleme performansı da, en iyi şekilde ortaya çıkmış olacaktır. 

Çok Hoparlörlü Ses Üretim Avantajı

Yaygın tercih genel olarak klasik teknik stereo formatında olsa da, gelişen teknoloji ve Yamaha HS serisinin avantajlı yapısıyla son yıllarda 5.1 çevresel ses sistemi de kullanılmaya başlanmıştır. Saf bir müzik ziyafeti isteyen kullanıcılar için en kaliteli araç, ses uzmanları tarafından Yamaha HS8 modeli ilan edilmiştir. Özellikle tam bir çevresel ses miksi ve üretimi için ihtiyaç duyulan ise 5.1 sistemi olacaktır. Büyük stüdyolara yüksek paralar vermektense, HS serisi sayesinde rahatlıkla çevresel izleme performansına sahip olmak mümkündür. Son model bir çevresel ses sitemine, üretimine ve dağıtımına sahip olmak için, Yamaha HS8 modelini elde etmeniz gerekir.

Yamaha HS8 Serisi Fiyatları

Stüdyo monitörlerinde piyasanın en kaliteli ürünü olan Yamaha HS8 modelinde, farklı fiyat aralıkları bulunmaktadır. Sektörün uzmanları tarafından en çok tercih edilen seri olan Yamaha HS8, bu yüzden internet üzerinden garantili olan siteler aracılığıyla rahatlıkla satın alınabilir özelliktedir. 

 

Yamaha Hs8 Genel Özellikleri

8'' Hoparlör 

1'' tweteer

120 Watt Aktif stüdyo monitörü

(LF:75W, HF:45W), Freq.(-10dB) 38Hz - 30kHz.

Dimensions WxHxD: 250x390x334 mm,

10.2 Kg. (ADET) siyah renk

Yamaha Hs8 Çift Stüdyo Monitörü
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı