Yamaha HS7 Aktif Stüdyo Referans Monitörü ( siyah )

4,73
Marka : Yamaha
İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺3.336,79(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.145,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 2 Gün
₺263,95 'den başlayan taksitlerle

Yamaha HS7 Aktif Stüdyo Monitörü ( 1 adet )

Yamaha Hs7 stüdyo monitörü, referans monitör sayfamızda yer alan 95 watt güç kapasitesine sahip olağanüstü hassasiyet gerektiren referans uygulamalarında kullanılan en iyi yorumlara sahip yamaha referans monitör modelidir. Genelde çift olarak sipariş verilen Yamaha hs7, Orta ve büyük ölçekli stüdyolar için önerilen, kaliteli bass tizz kombinasyonu duymak isteyen kullanıcılar için bulunmaz bir monitördür. İncelemekte olduğunuz ilanımızı sipariş ettiğinizde hs7 siyah renk modelimize sahip olmuş olursunuz. Bol taksit seçenekleri ile en ucuz yamaha hs7 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da

Yamaha HS7 

Stüdyo referans monitör olarak piyasada en çok bilinen markalardan olan Yamaha HS7, aynı zamanda etkileyici performansı ile de müşterilerin tercihlerinde yüksek bir seviyede yer almaktadır. Hoparlörlerin satış anındaki sadece ses kalitesi, çoğu zaman stüdyoya gelindiği zaman hatalı olarak dikkat çekmektedir. Bu yüzden de miks işlemlerinde ciddi bir sorun meydana gelir. Stüdyo kayıtları için üretilen Yamaha HS7 serisi ise adeta kaliteden vazgeçemeyenler için oluşturulmuştur. Doğru şekildeki ihtiyaçlara yönelik üretilen HS serisi ile gerçekten kaliteli ve etkileyici bir referans monitör satın alınmış olacaktır. Bakıldığı zaman özellikle stereo ve 5.1 çevresel miks yapan kişilerin, Yamaha HS7 çift olarak almaları sıklıkla önerilir. Çünkü bu sayede monitörden duyulan ses, en iyi şekilde alana nüfuz edecektir. Adeta bir mühendislik harikası olan Yamaha HS7, adeta stüdyo monitör dünyasının nihai hedefi olarak piyasadaki yerini almaktadır. Sadece harika ses performanslarıyla değil, aynı zamanda inanılmaz tasarımları ve ergonomik yapısıyla da etkileyici bir sunum ortaya koyarlar. Bu sayede müşteriler, en uygun Yamaha HS7 çift fiyatı araştırarak ürünü satın almak için gereken adımları atarlar.

Düşük Rezonanslı Muhafaza Tasarımı

Yamaha HS7 serisinin kabinleri, genel olarak istenmeyen rezonansı ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Bu yüzden de ses üretiminin doğruluğunun en iyi şekildeki limitlere yükseltilmesi önemlidir. Bu sayede muhafazalar, sönümlü bir akustik tepki ile yoğunlaştırılan MDF üzerinden yapılmıştır. Ayrıca adeta bir mühendislik sanatı olan üç yönlü eklemli birleştirme sistemleri de, Yamaha HS7 serisinde kullanılmaktadır. Mimari tasarımların en önemli şekilde bu yapıya dahil edilmesi sayesinde, dayanıklılık artmış ve sesi engelleyecek bütün faktörler de ortadan kaldırılmıştır. Özellikle üç yönlü eklemli birleştirme kısmı, muhafazanın köşe kısmına eklendiği için de, rezonansı engelleyecek şekilde köşeleri sabit tutmaya yarar. 

Yamaha Hs7 Gürültüyü Azaltma Teknolojisi

Hoparlörlerin özensiz yapıları, genel olarak seslerin çok ciddi şekilde rahatsızlık boyutuna ulaşmasına neden olacaktır. Bundan dolayı da, hoparlör bağlantı noktalarının genel ses netliğini etkilemeyecek şekilde dizayn edilmesi gerekir. Bağlantı noktalarında bulunan girdap parçaları, hava akımları yaratacak ve titreşimler de istenmeyen gürültüye neden olacaktır. Yamaha mühendisleri bundan dolayı da girdapları bile kontrol edebilecekleri bir sistem kullanmışlardır. Bu sayede sesin görsel sunum analizi incelenir ve ses azaltma teknolojisi monitör üzerinden gerçekleştirilir. Gürültüyü 6 dB’ye kadar azaltan liman tasarımı, Yamaha HS7 serisinde bu yüzden kullanılmaktadır. 

Yamaha Hs7 Kontroller ve Bağlantı

Yamaha HS7 serisi modellerde, genel olarak tam menzilli üretimler gerçekleştirilir. Bundan kaynaklı olarak da odadaki bütün yüzeyin akustiğe uyması ayarlanır. Bu yüzden de iki yanıt kontrolü, stüdyo monitör sisteminde kullanılmaktadır. Oda kontrol sistemi sayesinde, yüksek frekanslardan dolay meydana gelen tepkiler çok daha esnek bir şekilde kontrol edilecektir. Hoparlörler ise duvara yerleştirildiği zaman düşük uçların azaltılması için Yamaha HS7 modelinin kullanılması, büyük bir avantaj sağlayacaktır. Girişler için Yamaha HS7 serisinde tam menzilli hoparlörler, TRS ve XLR prizlerindeki karıştırıcılar ve arabirimler çeşitli şekilde dengeli ve dengesiz kaynakların kullanımındaki özellikleri barındıracaktır. Bu sayede harika bir ses ürünü ve ses kontrolü, Yamaha HS7 modeliyle sağlanmış olacaktır. 

Yamaha hs7 stüdyo monitörü

Hs7 Çok Hoparlörlü Ses Üretimi

Genel olarak stereo formatı günümüzde temel alınsa da, 5.1 çevresel ses sistemi de, son yıllarda artarak kullanılan bir araç haline gelmiştir. Bundan dolayı da iyi bir 5.1 izleme sistemine sahip olmanın en iyi yolu, Yamaha HS7 serisinin etkileyici hoparlör ve derin bas sistemlerini satın almaktır. Böylece güçlendirilmiş ses sistemi, sizin rekabete açık olmayan bir performans yakalamanızı sağlar. 

 

Yamaha Hs7 Genel Özellikleri

Hoparlör 6,5'' 

Tweteer 1'' 

95 Watt Aktif stüdyo monitörü

(LF:60W, HF:35W),  

Freq.(-10dB) 43Hz - 30kHz,

Dimensions WxHxD: 210mmx332x284mm

8.2 Kg, Siyah renk (ADET)

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
detay
                     
Çerez Kullanımı