₺5.764,50 KDV Dahil
₺6.600,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺10.080,00 KDV Dahil
₺11.000,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
₺11.550,00 KDV Dahil
₺15.399,99 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo

Yamaha Elektronik Bateri 

Yamaha elektronik bateri konusunda merak edilen birçok soruya cevap verebilmek için konu ile ilgili kapsamlı yapmış olduğum araştırmalarımı sizler ile bu yazıda paylaşacağım. Tabi ki konuyu birçok açıdan ele almadan önce bateri ne tür bir çalgı aleti ve hakkındaki birkaç genel bilgiye sahip olmasınız. İhtiyacınız olan bilgilerin başında baterinin türü gelmektedir. Bateri vurmalı bir ritim aletidir. Davul ve zillere sahip olan bateri birçok evreden geçerek günümüzdeki haline gelmiştir. Kullanım şekli ise genelde baget adı verilen sopa şeklindeki çubukla kullanılmaktadır.  Ayrıca ayaklarımız aracılığıyla pedallar yardımıyla da baterinin bazı kısımları kullanılmaktadır. Asıl konumuz olan elektro bateriyi göz önüne alacak olursak eğer elektronik bateri ise tamamen dijital ortamlar için özel hazırlanmış bir bateri türüdür. Akustik baterinin devamı niteliğinde üretilmiş olan bu bateri türü oldukça kompleks bir yapıya sahip ve kullanılması gerçekten keyifli ürünlerden biridir. Yamaha elektronik bateri hakkında gerçekten çok ileri bir firma olduğu için bu elektronik konuya yamaha markası üzerinden açıklık getirmek istiyorum. Peki, konuya yamaha üzerinden yazımın devamında daha kapsamlı ve detaylı bir şekilde açıklık getirmeden önce dikkat bu elektronik baterinin ne olduğuna isterseniz birlikte daha detaylı göz atalım. Bu ürünler genelde stüdyolarda ve kayıt için kullanılmaktadır. Çünkü hem maliyet yönünden hem de elde edilen sesin kayıpsız ve gerçekten çok çeşitli olduğundan dolayı birçok kişi tarafından sıkça talep edilmektedir. Elbette konu bu olunca kuşkusuz ki birçok kişinin hayalini süsleyen yamaha elektronik bateri ürünleridir. Sadece bir midi kablo ve bilgisayar sayesinde hiçbir ekstra mikrofon, mikser ve benzeri araca ihtiyaç duymadan muhteşem sesleri kayıpsız ve dış ortamdan yüzde yüz izole edilmiş bir halde kayıt edebilmenize olanak tanımaktadır. Bu müzik aleti ise günümüz teknolojisinin hızla ilerlemesi ve gelişmesinden dolayı direkt olarak etkilenerek çok daha geniş alanlarda tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Öyle anlaşılıyor ki geleceğin davulları daha çok dijital ortamlarda ses ve ritim üretmek amacıyla çeşitlenecek ve üretilecektir. Çünkü günümüzde dahi birçok bilgisayar ve hatta akıllı telefonlarda dahi birçok uygulama sayesinde ihtiyaç duyulan ritim ve benzeri tınılar kolaylıkla ve gerçekten şaşırtıcı şekilde üst düzeyde üretilebiliyor. Eskiden gerçekten bu ve benzeri durumlar oldukça karmaşık ve yapılması zor işlerdi hatta anlayan ve konu ile alakadar üst seviye iş çıkarabilecek kişi sayısı iki elin parmaklarını geçmeyecek sayıda var ya da yok denilecek kadar az sayıdaydı. Neyse konuyu daha fazla dağıtmadan yamaha elektronik davul konusunu daha detaylı bir şekilde ele almak istiyorum. Yamaha markasının artılarını aşağıda bulunan yan başlıktan inceleyebilirsiniz.

Neden Yamaha Elektronik Davul tercih etmeli? 

Yamaha elektronik davul davul tercih etmemizin en önemli sebeplerinden biri de kesinlikle marka farkıdır. Yani bu konuyu daha fazla açacak olursak eğer yamaha markası en köklü ve üstün performanslı ürün üretebilen yenilikçi ve şık tasarıma sahip birçok müzik aleti çeşidine sahip markadır. 1887 yılından bu yana çizgisini hiçbir zaman bozmamış ve kullanıcına ürünlerine doğru bakıldığı takdirde çok uzun yıllar hizmet sunabilen ürünler sunmuştur. Japon asıllı olan bu marka dünyanın dört bir yanına ürün üretmekte ve dünyaca birçok alanda kabul görmüş öncü ve örnek alınası ürün çeşitliliğine sahip büyük bir markadır. Hatta birçok kullanıcının hayallerini süsleyen yamaha elektro davul modeli dahi bulunmaktadır. Bu alanda profesyonel birçok kişi ve kurum tarafından ödüllere sahip bir asırdan fazla tecrübesi bulunan bir markadır. Ayrıca ürettiği tüm ürünlerde ayrı ayrı alanında uzman ekibi tarafından performansına ayrı tasarımına ayrı donanımsal durumuna ayrı araştırma geliştirme yapabilen devasa bir markadır. Yamaha elektro davul modelleri her seviyede ve envai çeşit ses kapasitesine sahip en ufak abartıya yer bırakmayacak düzeyde kaliteli ürünlerdir. Birçok alanda kullanıcısından tam not almayı başarmış olan yamaha markasının en önemli ürün özelliklerinden biri ise gerçekten uzun vadede kullanıcısına hizmet sunabilmektedir. Emsallerine göre gerçekten açık ara önde bir kalite ve performansa sahip olan yamaha elektronik davul ürünlerini fiyat bakımından da ele almadan olmazdı. Bu muhteşem ürünleri fiyat bakımından merak ediyorsanız eğer aşağıda bulunan yan başlığı mutlaka inceleyiniz.

Yamaha Elektronik Bateri Fiyatları… 

Yamaha dijital davul modelleri hem kalite hem de performans farkını açıkça ortaya koyması ve uzun vadede kullanıcısına hizmet sunabilmesinden dolayı fiyat bakımından size pahalı ürünler gibi gözükebilir. Fakat size sunduğu performans, kullanışlılık ve uzun vadede verimli bir şekilde kullanım sağlamasını göz önünde bulundurduğumuzda satın alırken verdiğiniz her kuruşu sonuna kadar hak ettiğini size kanıtlayacaktır. Ayrıca fiyat bakımından yamaha ürünleri sınır tanımamaktadır. Oldukça kullanım kolaylığı sunan bu elektronik müzik aletlerini satın almadan önce kesinlikle kayıt ve benzeri alanlarda size katacağı maddi ve zaman açısından kazanımları göz ardı etmeyiniz. Uzun soluklu hesapladığımız da yamaha ürünleri kesinlikle ihtiyaca oranla abartmadan tercih edilen her bir modelinde daha uygun ürünler haline dönüşmektedir. Nasıl olduğunu size kısaca açıklayayım. Şöyle ki herhangi bir marka tercih ettiğiniz durumda çoğunlukla kısa sürede size yetmeyecek hatta sürekli olarak masraflar çıkaracaktır. Yamaha ise tam da bu konuda oldukça geniş ve kapsamlı ürünler olduğu için birçok alanda sizlere yetecek fazlasıyla mükemmel performanslar sunacaktır. Elbette tüm markalarda olduğu gibi yamaha ürünlerini de kesinlikle düzenli ve periyodik bir şekilde bakımını yapıp en doğru biçimde konumlandırarak muhafaza ediniz. Son olarak fiyat vermemin mümkün olmadığı bu ürün çeşidini satın almadan önce dikkat etmeniz gereken unsurların başında ise, kesinlikle tedarik ettiğiniz firmanın güvenirliği gelmektedir. Lütfen her hangi bir firmadan bu ürünleri satın almaktan olabildiğince kaçınınız. Çünkü dünya çapında kabul görmüş müzik aletleri olduğu için taklit ve sahteleri oldukça yoğun bir şekilde üretilip satılmaktadır. Bu yüzden yetkili garanti düzeyinde ürün tedariki yapan bu alanda da profesyonel bilgi ve tecrübeye sahip olan bir markadan gerekli araştırmayı yaptıktan sonra tercih ettiğiniz yamaha dijital davul modelini satın alınız.

Bu yazımda sizlere yamaha elektronik bateri ile ilgili bilgileri birçok açıdan kapsamlı ve detaylı bir şekilde vermeye çalıştım. Umarım ihtiyacınız olan bu tip bir ürünü satın almadan önce sizlere ihtiyacınız olan ve bilmeniz gereken bilgileri sıkmadan verebilmişimdir. Bir sonraki makalemde görüşene dek kendinize iyi bakın…
Çerez Kullanımı