Yamaha Dxs 18 Aktif Subbass Kabin Hoparlör

0,00
Marka : Yamaha
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺18.691,05(KDV Dahil)
İndirimli : ₺13.072,50(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺1.608,64 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

Yamaha Dxs18 Aktif Subbass Kabin Hoparlör


Yamaha dxs18, yamaha aktif subbass kabin kategorisin de yer alan 1020 watt güç kapasitesi ile çalışan, etkileyici, derin ve yüksek çıkışlı bas sunan yamaha aktif subbass hoparlör modelidir. En ucuz yamaha dxs18 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da. Yamaha Aktif subbass kabin kategorisin de yer alan Dxs18, 18 inç olup ultra yüksek performans sağlamaktadır.

 

Profesyonel ses sistemlerinde her cihaza ihtiyaç vardır. Çünkü, normal gündelik hayatta işittiğiniz sesler, tek bir hoparlör ya da sadece mikrofon aracılığı ile var olmamaktadır. Bu yüzden ses sistemlerinde her şeye ihtiyacımız vardır. Eğer profesyonel bir ses sistemcisi iseniz, zaten bu dediklerimi anlıyorsunuz. Eğer bu sektöre yeni adım atıyor iseniz, bu ve benzeri diğer makaleleri okumanızı öneririm. Çünkü, en önemli olan ilk başlarda doğru adım atarak ya bir bilenden ya da satın alacağınız firmadan danışarak ve sisteminizi anlatarak güvenilir insanlardan yardım alabilirsiniz. Örneğin, bir profesyonel hoparlör ses sisteminde sesi doğru frekans ve ses kalitesinde yollamak için her hoparlör çeşidinin ayrı işlevi ve sisteme yararı vardır. Örneğin, aktif hoparlör, pasif hoparlör, subbass hoparlör vb. hoparlör çeşitleri beraber çalışmaktadır. Bu sistemden, makalenin asıl amacı olan yamaha dxs 18 aktif subbass hoparlör modelinin, özellikleri ve fiyat analizi için alt yan başlıklara geçerek gerekli bilgiyi alabilirsiniz.


Yamaha Dxs 18 Aktif Subbass Hoparlör Özellikleri

Yamaha dxs 18 aktif subbass hoparlör modeli, sesin bas verme özelliğini üstlenip, diğer bass hoparlörün aynı frekans aralığı ve ses seviyesinde çalışmasını düzenleyen bir yönetici hoparlör modelidir. Yaklaşık 1020 watt ‘e kadar güce çıkan ve sistemin aynı orantıda kulağa daha hoş gelmesi için dengeleyici rolü üstlenen yamaha dxs 18 aktif subbass hoparlör, sahne ses sistemlerinin önemli ihtiyaçların olan cihazdır. Yamaha dxs 18 aktif subbass hoparlör, 32 HZ – 120 HZ aralığında, frekansa sahip olup, yaklaşık 50 kg ağırlığa sahip ağır bir hoparlör modelidir. Güçlü bass sistemlerinin ve ses tınısının kalitesini arttırmak için gerekli olan bu ürün, markasının ve içeriğinin gerektirdiği üzere pek uygun olmayan fiyatlar ile satılmaktadır. Sizin için yaptığımız araştırma sonucu, uygun fiyat analizi ve güvenebileceğiniz firmalar arasında seçtiğimiz, Türkiye bayisi hakkında bilgi almak için alt yan başlığa geçiniz.


Dxs 18 Yamaha 18 İnç Aktif Subwoofer

LF:18" Subbass Kabin

Güç: 1020 Watt

Frekans Aralığı: 32Hz - 120Hz,

MaxSPL: 136 dB

Ölçüler:563×683×721 mm,

Ağırlık: 49,7 kg


Yamaha Dxs 18 Aktif Subbass Hoparlör Fiyatları

 

Yamaha markasının Türkiye bayisi olan, www.yonkamuzikmarket.com internet satış adresi, ürünleri almadan önce müşterilerine bilgi vermek için yenilik tadında sistem ve hizmetleri vermekte olan site, en uygun fiyat ve garanti kapsamları gibi kritik unsurları tamamen müşteriyi uğraştırmadan bizzat kendisi müşterilerin yerine durumu çözerek hizmette ve uygun fiyat seçenekleri ile rakip tanımamaktadır.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı