Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Benzer Ürünler
Yamaha Dxs15 Aktif Subbass Kabin Hoparlör

Yamaha Dxs15 Aktif Subbass Kabin Hoparlör

0,00
Marka : Yamaha
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺22.870,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺17.152,00(KDV Dahil)
₺2.110,65 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Yamaha Dxs15 Aktif Subbass Kabin Hoparlör

Yamaha dxs15, dinamik 950 watt peak çıkış gücüne sahip, etkileyici, derin ve yüksek çıkışlı bas sunan yamaha aktif subbass modelidir. En ucuz yamaha dxs15 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da. Yamaha Aktif subbass kabin kategorisin de yer alan Dxs15, açık ya da kapalı alanlar da ultra yüksek performans sağlamaktadır.

 

Yamaha dxs 15 aktif subbass hoparlör, diğer hoparlöre kıyas ile farklı amaçları temsil etmektedir. Bu kullanım amaçları genellikle sahne ses sistemlerinde aktif olarak kullanılmaktadır. Aktif subbass hoparlör modeli ürünün kullanım amacına gelecek olursak, bir ses sisteminde ki bass kontrolünü yapmanıza olanak sağlayacaktır. Sadece bass sesleri kontrol etmenize ve sunmanızı sağlayan bu hoparlör modeli, bildiğiniz üzere güçlü bir sahne ses sisteminde en vazgeçilmez ürünler arasında gelmektedir. Neden mi? Çünkü profesyonel ses sistemlerinde subbass hoparlör dışında diğer hoparlör, vokal performansı ve küçük ritimleri iletirken, ses de herhangi bir bozulma olmaması için subbass hoparlör bass sesi üretmesine ihtiyaç duyulmaktadır. İşte bu noktada yamaha dxs 15 aktif subbass hoparlör modelinin gücü ve kibar kasası sayesinde gerekli ve ihtiyacınız olan gücü gönül rahatlığı ile bu üründe alabilirsiniz.

Yamaha Dxs 15 Aktif Subbass Hoparlör Özellikleri

Yamaha dxs 15 aktif subbass hoparlör özellikleri ile ilgili yaptığımız araştırma sonucu, ürün 15 bir kasaya sahip olduğunu gördük. Diğer yandan, sürekli olarak 600 watt güçte yayın yapabilen bu aktif subbass hoparlör modeli, sağlıklı bir şekilde 950 watt güce kadar çıkabilmektedir. Bu güçlü ses sisteminin ağırlığına gelecek olursak, 38 kilogram ağırlığı biraz göz korkutabilir. Ancak, diğer aktif subbass hoparlöre kıyaslarsanız hem daha güzel kasası ve en önemlisi sağlamlığından dolayı bu ağırlık gözünüze hiç gelmeyecektir. Son olarak, yamaha dxs 15 aktif subbass hoparlör modeli, 132 desibel frekans gücüne sahiptir. Daha detaylı bilgi için ürünü özellikler kısmına bakabilirsiniz.

Yamaha Dxs 15 Aktif Subbass Hoparlör Fiyatları

 

Yamaha markasının kalitesi ve ortalama kullanım ömrüne baktığınız zaman bu ürünün fiyatı fazla çok gözükmeyecektir. Çünkü firma yıllar boyunca farklı ürünlerde kendini kanıtlamıştır. Bunun için, yamaha dxs 15 aktif subbass hoparlör modelini alırken gönlünüz rahat olabilir. Son olarak, şunu unutmayın ki, büyük bir ses sisteminizi küçük bütçe kısıtlaması yaparak daha uygun bir ürün aldığınız zaman sadece ses kalitesinin düşüşü değil, tüm ses sistemine istemeden zarar verebilirsiniz. Bu yüzden, iyi bir aktif subbass hoparlör için bizim tavsiyemizi, yamaha dxs 15 aktif subbass hoparlör olacaktır.

132dB, Dinamik: 950Watt / Sürekli: 600Watt

Ölçüler: 478x618x624 mm

38.0kg: - AKTİF SUBBASS

LF 160Hz Max SPL 15 "subwoofer

Band-pass tipi, 45Hz güç.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı