Yamaha CW-115V Subbass Kabin Hoparlör

5,00
Marka : Yamaha
İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺8.853,60(KDV Dahil)
İndirimli : ₺6.247,50(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺768,79 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

Yamaha CW115V Subbass Kabin Hoparlör


Yamaha cw115v, 15 inc döküm çerçeve sürücüsü ve verimli bas-refleks tasarımı ile 1000 watt yamaha subbass hoparlör modelidir. En ucuz yamaha cw115v fiyatı yonkamuzikmarket.com'da

 

Yamaha markasının ürettiği ses sistemlerinin bir araya koyacak olur iseniz, günümüzde ki birçok ses sistemini elde edebilirsiniz. Çünkü, bu marka ses sistemine dair her şeyin üretimini bizzat üretip, bu ürünleri günümüz teknolojisi ile aynı orantıda geliştirmektedir. Bu önemli kavramı göz önünde aldığımızda, marka herhangi bir mekan için eksik tedarik edeceğiniz cihazlar bulundurmaktadır. Peki bu cihazlar neden farklı kasalarda ve neden farklı özelliklerde üretilmektedir? Çünkü bir ses sistemine çıplak göz ile baktığınızda anlayacaksınız ki bütün ses sistemi birbirini destekleyecek şekilde bir sistem halinde çalışmaktadır. Buna en iyi örnek olan sahne ses sistemleri hayatımızın her yerinde karşımıza çıkmaktadır. Örneğin, sahne ses sistemlerine baktığınızda bir çok farklı kasada hoparlör göreceksiniz. Tabi ki, bunlar markadan markaya değişiklik sağlamaktadır. Ancak, iç devre olarak her hoparlör neredeyse farklı işe yaramaktadır. Buna en iyi örnek olarak, yamaha cw-115v subbass hoparlör modelini verebiliriz. Ürün için daha çok bilgi için, alt yan başlıkları takip ediniz.


Yamaha CW-115V Özellikleri

Yamaha cw-115v subbass hoparlör, direk power anfiye bağlanan bir hoparlör modelidir. Sistem diğer hoparlöre nazaran sadece bass sisteminin yöneten bir kutu olarak düşünebilirsiniz. Nasıl mı? Örneğin, büyük bir ses sistemi düşünün ve bu ses sisteminde hem sesi bozmadan hem de tüm tınıları karşıdakine hissettirmeniz gerek, işte tam burada subbass hoparlörler devreye giriyor. Siz normal şarkınızı söylerken, ana hoparlör ses dalgaları yayarken, subbass hoparlör ise müzikaldeki bass ve arka plan ses tonlarını ana ses sistemi ile dengeli bir halde, sisteme eşlik etmektedir. Günümüzde subbass hoparlör iş ile uğraşmayan tarafından bilinmese de, aslında sistemin temel yapı taşlarından olan bir hoparlör çeşididir. Bu ürün hakkında yamaha cw-115v subbass hoparlör için fiyat ve dikkat etmeniz gereken faydalı bilgiler için, alt yan başlıklardan devam ediniz.


Subwoofer, 250-500-1000 watt

8 ohm, Max SPL:125 Freq.( 35 Hz - 2 kHz)   

LF: 15", Boyalı,

Ölçüleri: 500x607x528

Ağırlık: 28 kg


Yamaha CW-115V Fiyatları

Yamaha cw-115v subbass hoparlör, Türkiye’de birçok firma tarafından satılan üründür. Bu yüzden orijinal ürünleri Türkiye sorumlusu olan Yonka Müzik Market internet satış adresinden güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı