Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Yamaha C70 Profesyonel Klasik Gitar ( Kılıf + Pena Hediye )
Yamaha C70 Profesyonel Klasik Gitar ( Kılıf + Pena Hediye )

Yamaha C70 Profesyonel Klasik Gitar ( Soft Case Hediye )

5,00
Marka : Yamaha

Yamaha C70 Profesyonel Klasik Gitar ( Soft Case )

Yamaha C70 klasik gitar, ses tahtası ladin ağacı, arka ve kenarlar meranti klavyesi ve alt eşik ise gül ağacından üretilen, Yamaha profesyonel klasik Gitar kategorisin de yer alan yamaha gitar modelidir. En ucuz Yamaha c70 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da

 

Yamaha C70 Klasik Gitar

Her geçen gün daha çok kullanıcı kitlesine sahip olan gitarlar, batı müziğinin olmazsa olmazlarındandır. Gitar modelleri oldukça kapsamlı bir şekilde çeşitlenmektedir. Yalnız gitarın ilk hali olarak bildiğimiz tüm gitar çeşitlerinin de atası olan klasik gitar modelidir. Klasik gitar tüm diğer gitar çeşitlerinde olduğu gibi gövde, sap ve vurgulara sahiptir. Diğer gitar türlerinden farkı ise telleri naylon yani diğer bir adıyla misina ipidir. Tellerin konumlandırma mesafesi yani sap üzerinde birbirine yakınlığı en fazla olan gitar türlerinden biridir. Bunun amacı ise kullanımı kolaylaştırmaktır. Bu ve benzeri birçok nedenden dolayı klasik gitar çeşitleri gitara yeni merak salmış kişiler için oldukça kullanışlı bulunmakta ve çoğu kişinin ilk tecrübesini bu gitar türleri süslemektedir. Gelelim benim sizlere tavsiyem olan yamaha c70 modeline, bu muhteşem klasik gitar modelini kapsamlı bir şekilde ele almadan önce söylemem gereken en önemli şey ise avrupanın en çok tercih edilen ve satılan klasik gitar modeli olduğudur. Yamaha c70 modeli c40 modelinin bir üst seviyesi olarak bilinir ve oldukça kullanışlı bir müzik aletidir. Yamaha c70 modelini fiyat bakımından ele almadan önce bu muhteşem ürün hakkında ve üretici markası hakkında kapsamlı bilgi vermek istiyorum. Bu muhteşem ürün ve markasını birçok açıdan merak ediyor iseniz yazımın devamını dikkate alınız.


Öncelikle yamaha c70 gitar ürününü ele almadan markası hakkında kısa bilgiler vermek istiyorum. Çünkü ürünü satın almadan önce alıcı işiler tarafından kuşkusuz ki en çok merak edilen unsurların başında marka güvenirliği gelmektedir. Yamaha markası 1887 yılından bu yana dünya çapında hizmet sunabilen oldukça büyük bir markadır. Birçok müzik aleti türünden, ses sitemlerine hatta motosiklet dahi üretmektedir. Japon asıllı bu markayı birçok müzik aleti kullanıcısı ve meraklısı rahatlıkla bilmektedir. Fakat ben yinede bu konularda hiç bilgisi olmayan kişileri göz önünde bulundurarak bu kapsamda en iyi markalardan biri dahi olsa da açıklamak ve tanıtmak zorundayım. Son olarak yamaha açık ara dünyanın en değerli ve önde gelen müzik aleti üreticisidir. Kullanışlı, kaliteli ve şık tasarıma sahip öncü ürünler üretmekle beraber ürünleri uzun vadede verimli bir şekilde kullanılabilmektedir. Marka hakkındaki aklınızda bulunan soru işaretlerini giderdiğimize göre asıl konumuz olan yamaha c70 klasik gitar modeli hakkındaki bilgilere geçelim…

Yamaha c70, modelinin üst kısımların da ladin, arka ve yanlarında ise meranti yani maun benzeri bir ağaç türüdür. Ayrıca meranti, filipin maun ağaç modeline oldukça yakın bir türdür.  Sapımız ve boyun kısmımız nato yani bildiğiniz üzere bir maun cinsidir. Ayrıca sap kısmında özellikle arka bölümünde oldukça mat bir yapı tercih edilmiştir. Ürünün gövdesi ise önlü arkalı cilalanarak ürüne parlak bir yapı kazandırılmıştır. Klavye ve köprüde ise gül ağacı tercih edilmiştir. Son olarak sizleri kendine hayran bırakacak oldukça lezzetli tınılara sahip olan bu klasik gitar modeli hem yeni başlayan kullanıcılar hem de gerçekten kaliteli bir ürüne sahip olmak isteyen kişiler için kaçırılmaması gereken ürünlerin başında gelmektedir. Yamaha c70 fiyat bakımından kesinlikle oldukça kaliteli ve üst performans ürünüdür. Yamaha c70 klasik gitar modelini birçok açıdan ele alarak ürün hakkında merak edilen birçok özelliği birçok yönden elimden geldiğince akıcı bir şekilde paylaştım. Umarım yararlı bilgiler yer almış ve akıcı bir şekilde yani sizleri sıkmadan paylaşa bilmişimdir.

 

Yamaha C70 Paket İçeriği

1 Adet C70 Klasik Gitar

1 Adet Soft Case Kalın

1 Adet Pena

 

Yamaha C70 Özellikleri

Ses tahtası: Ladin

Arka ve Kenarlar: Meranti

Sap Klavye-Tuşe: Gül ağacı

Alt eşik: Gül ağacı

Alt eşik üst eşik mesafesi. 650mm (25.59?)

Akort mekanizması: Altın rengi

Cila: Natural

Gitar Tipi
Klasik Gitar
Klavye
Gülağacı
Renk
Kahverengi
Ebat
4/4 Yetişkin Gitar
Pena
Var
Capo
Var
SoftCase
Var (Kalın Softcase)
Stand
Var (Ayaklı)
Garanti
Var (2 Yıl)
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı