Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Yamaha C40 Klasik Gitar ( Kılıf, Tel ve Pena Hediye )
Yamaha C40 Klasik Gitar ( Kılıf, Tel ve Pena Hediye )
Yamaha C40 Klasik Gitar ( Kılıf, Tel ve Pena Hediye )
Yamaha C40 Klasik Gitar ( Kılıf, Capo, Stand ve Pena Hediye )
Yamaha C40 Klasik Gitar ( Kılıf, Capo, Stand ve Pena Hediye )

Yamaha C40 Full Paket Klasik Gitar ( Kılıf, Capo, Stand ve Pena Hediye )

5,00
Marka : Yamaha
%10 İndirim

 Yamaha C40 Full Paket Klasik Gitar ( Kılıf, Capo, Stand ve Pena Hediye )

 

18.yy'dan itibaren üretimlerine başlayan ve günümüze kadar başta piyanolar olmak üzere birçok çalgı aletinde adından bahsettiren, hatta motorsiklet dünyasına kadar üretimlerini yayan Yamaha markasının gelin hep beraber gitar modellerinden birisi olan C40'ı bu yazımızda sizlerle beraber inceleme altına alalım.

 

Teknik Özellikler

Üst (Upper): Ladin

Arka ve Yanlar (Back and Sides): Meranti (Maun ile benzerdir.)

Sap (Neck): Nato

Klavye (Keyboard): Gül Ağacı (Rosewood)

Köprü (Bridge): Gül Ağacı (Rosewood)

Eşik Genişliği (Threshold Width): 52 mm

Gövde (body): 43 - 100 mm

Uzunluk (lenght): 650 mm (25.59")

Akort Mekanizması: Krom

 

Bu ürünü Bizden Aldığınızda Paket İçeriği

1 Adet Yamaha C40 Klasik Gitar

1 Adet Gitar Standı

1 Adet Gitar Kapo

1 Adet Gitar taşıma Kılıfı

1 Adet Pena

 

Bu ürünler fiyatça yüksek oldukları için satın alırken öncelikle çok iyi araştırmalı, Youtube'dan kullanım videolarına bakmalı ve hatta gerekirse size en yakın müzik evlerinden Yamaha C40 modelini deneyerek deneyimlerinizi pekiştirdikten sonra satın almalısınız. Satın alırken de satın aldığınız firmanın internetten kullanıcı yorumlarına bakmalısınız. Böylece internetten alışveriş yapmanın azizliklerine uğramamış olursunuz.

 

Yamaha C40 Klasik Gitar Ürün Videosu


 

Yamaha C40 gitar modeli klastik bir gitar modelidir. Eğer daha önceden klasik gitar çaldıysanız ve bu konuda deneyim sahibi biriyseniz bileceğiniz ilk şey klasik gitarların tellerinin sertliğinden ötürü çalınmasının bir hayli zor, meşakkatli ve parmak derisinde nasır çıkartacak kadar zahmetli bir iş olduğudur. İşte tam da bu noktada Yamaha C40 modeli devreye giriyor ve klasik gitarların çalım zorluklarını ortadan kaldıracak kadar rahat bir kullanımı kullanıcılarına sunuyor. Sizler de klasik gitarın vermiş olduğu o doyurucu ve ahnekli sesin keyfine parmaklarınızı parçalamadan varmış oluyorsunuz.

 

Telli çalgıların hepsinde olduğu gibi gitar yapımında da kullanılan ağaç tipi hem ahenk, hem performans hem de mukavemet açısından oldukça önemlidir. Yamaha C40 ise gül ağacından üretildiği için uzun yıllar boyunca performansından ve mukavemetinden ödün vermeden çalışmaya devam edecek enstrümanlar arasındadır.

 

Eğer müziğe yeni başlayan çiçeği burnunda bir sanatçıysanız, klasik gitar tutkunuysanız ve başlangıç iyin iyi bir gitar arayışındaysanız seçiminizi Yamaha gitar C40'dan yana yapmanız hiç de yersiz olmayacaktır. Üstün Yamaha teknolojisinin bu üründe de karşımıza çıkmasıyla ton güzelliği bakımından harika işler çıkaran Yamaha C40, tatmin edici sesi ve diğer klasik gitarlara göre sunduğu kullanım rahatlıklarıyla da ön plana çıkıyor.

 

 

 

Gitar Tipi
Klasik Gitar
Klavye
Gülağacı
Renk
Kahverengi
Ebat
4/4 Yetişkin Gitar
Kılıf
Var
Pena
Var
Capo
Var
Stand
Var (Ayaklı)
Garanti
Var (2 Yıl)
Çerez Kullanımı