Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Benzer Ürünler
Yamaha C112V Kabin Hoparlör

Yamaha C112V Kabin Hoparlör

5,00
Marka : Yamaha

Yamaha C112V Kabin Hoparlör

Yamaha c112v, 700 watt güç kapasitesine sahip açık ve kapalı alan kullanımlarına uygun yamaha kabin hoparlör modelidir. En ucuz yamaha c112v fiyatı yonkamuzikmarket.com'da

 

Günümüzde birçok müzik aleti ve ses sistemleri üreticisi bulunmaktadır. Yalnız yamaha hem kaliteli hem de oldukça kullanışlı şık ürünleri üreten öncü firmadır. 132 yılı aşkın bilgi birikimini ürettiği ürünlerine yansıtan dünya çapında itibara sahip büyük bir markadır. Japon elektronik ses cihazları mimarisinin temel taşlarını oluşturan yamaha, her geçen gün daha verimli ve konforlu ürünler kullanıcısına sunmaktadır. Profesyonel bir cihaz alırken önemli olan marka ve ürün nitelikleri bakımından marka hakkındaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırdığımıza göre ürünün teknik detaylarını gönül rahatlığıyla inceleyebiliriz.

Yamaha C112V Hoparlör Özellikleri

Her açıdan kullanıcını tatmin eden hatta daha fazlasını verebilen önemli bir üründür. Saymakla bitmeyecek kadar çeşitli kulanım olanağı bulunan c112v hoparlör modelini kullandığınız ilk andan itibaren elektronik ses cihazlarınız arasından en önemli parçası olacaktır. Taşıma kolaylığı bakımından özellikle üzerinde emek verilen bu mükemmel cihaz sadece 21.3 kg ağırlığındadır. Konumlandırma kolaylığı bakımından sadece 416 mm genişliğe, 628 mm yüksekliğe ve 329 mm derinliğe sahiptir. Alanında uzman ekip tarafından özenle hazırlanmış olan bas refleks tipi ve 12 inç boyutundaki koni şeklinde hoparlör ünitesine sahiptir. En zirve halinde 700 watt güce sahip bu verimli cihaz sürekli olarak 350 watt güç üretmektedir. Saymakla bitmeyecek birçok özelliği bulunan bu muhteşem cihazı birçok alanda ve sistemlerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Profesyonel ses cihazı alırken dikkat edilmesi gereken teknik detayların bir kaçından da bahsettiğimize göre ürünü satın alırken dikkat etmemiz gereken birkaç duruma da değinelim…

Tipi: 2 Yollu Full Range Pasif Kabin

Frekans Tepkisi: 60Hz-16kHz

Yatay: 90 Derece

Dikey: 40 Derece

Bass: 12"

Tiz: 2"

Güç: 700W

Empedans: 8 ohm

Hassasiyet: 97 dB SPL

Peak: 125 dB SPL

Yükseklilk: 420 mm

Genişlik: 632mm

Derinlik: 333mm

Ağırlık: 20.8kg

Yamaha C112V Hoparlör Fiyatları

 

Ürün hakkında kapsamlı araştırmalarım neticesinde fark ettiğim tek problem ürünün dünya çapında talep görmesinden dolayı piyasada sahte ve taklitlerinin oldukça yaygın bir şekilde yer almasıdır. Bu yüzden ürünü satın almadan önce güvenilir ve itibara sahip bayi standartlarını karşılayabilen bir firmadan tedarik etmelisiniz.

Çerez Kullanımı