Loading..
   < >

   Kablosuz Mikrofon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

   Kablosuz mikrofon satış sayfamızda elektret mikrofon sayesinde fm verici ve alıcısı ile kablosuz hale getirilen telsiz mikrofon çeşitleri ve tavsiye edilen en iyi el ve yaka kablosuz mikrofonlar yer alır. En ucuz telsiz ve kablosuz mikrofon fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Gelişen teknoloji ile telsiz mikrofon çeşiti de çoğalmıştır. Bir çok etkinlikte ve ses uygulamalarında kullanılan kablosuz mikrofonlar kalite kalite fiyatlanmıştır. Kablosuz mikrofon seçimi yaparken çekim mesafesine ve kalitesine dikkat etmelisiniz. Keza en iyi kablosuz mikrofon bu iki özelliği de taşımalıdır. Kablo derdi olmadan özgür bir kullanım sunan kablosuz mikrofonlar, 50 metre ile 200 metre aralığında çekim sergileyebilmektedir. 


   Kablosuz Mikrofon

   Kesintisiz müzik zevki ve istenilen her alanda iletişim, etkileşim unsurları için kablosuz mikrofon tasarımları sunuluyor. Şahane vokaller, muazzam enstrüman dinletileri veya başarılı konferans etkinlikleri için kullanılan mikrofon kalitesinin önemi büyüktür. Mikrofon çeşitleri, üretici firmaların ses mühendisliği ve özel teknolojiler ile geliştirdikleri modellerle sunuluyor.

   Solo performanslardan keman resitallerine, tanıtım etkinliklerinden bilimsel proje sunumlarına dek, ses ve müziğin en kaliteli, berrak ve nitelikli sunulması için mikrofon seçimleri, gerçek kalitede yapılmalıdır.


   Kablosuz Mikrofon Çeşitleri

   Kablosuz el mikrofonları, tıpkı kablolu mikrofonlarda olduğu gibi en çok tercih edilen mikrofon çeşitleri arasında yer alıyor. Kullanım alanlarına bağlı olarak baş mikrofonları, yaka mikrofonları, telsiz mikrofonlar ve boardcast mikrofon çeşitleri bulunuyor.

   Canlı sahne etkinliklerinin yanı sıra stüdyo kayıtları için geliştirilen condenser mikrofonlar yine kablosuz modüllerde tasarım edilebilmektedir. Ayrıca masa mikrofonları, kürsü mikrofonları, megafonlar ve koro mikrofonları bulunuyor. Orkestra için tasarım edilen gitar mikrofonları ve davul mikrofonu gibi çok sayıda enstrüman mikrofonları da bulunmaktadır.


   Kablosuz Mikrofonların Özellikleri

   Kablosuz mikrofon çeşitleri, teknik donanımlarına ve kullanım gruplarına göre değerlendirilir. Kablosuz mikrofonlar genellikle bluetooth bağlantı özelliklerinde tasarım edilmektedir. Çekim alanlarına göre performans sağlayan mikrofonlar, el mikrofonlarında diyafram niteliklerine, ses iletim ve teknik donanımlarına bağlı olarak imal ediliyor.

   Masa mikrofonları genellikle toplantı salonlarında, müzayede salonlarında, konferans salonlarında kullanılır. Kürsü mikrofonları olarak da dizayn edilen kablosuz mikrofonlar, on- off düğmeleri, bas- konuş tasarımları, ışıklı modülleri gibi birbirinden farklı özelliklerde sunuluyor.

   Ayrıca gişe mikrofonları arasında da kablosuz mikrofon tavsiye ürünleri bulunmaktadır. Stüdyo mikrofonları genellikle sahne mikrofonlarına oranla daha yüksek kalitede ses sunumları yapar.


   Kablosuz Mikrofon Fiyatları

   Mikrofon türlerinin yanı sıra özellikleri, ürünlerin fiyatlarını belirleyen temel unsurlar arasında yer alır. Kablosuz mikrofon çeşitleri, üretici markanın yanı sıra teknik niteliklerine göre belirlenir. En ucuz mikrofon fiyatları, en pahalı mikrofon çeşitleri, indirimli ürünler gibi birbirinden farklı seçenekler sunuluyor.

   Kablosuz mikrofon tasarımlarında teknik ve teknolojik özellikler, yine ürün seçkilerinde fiyat belirleyen unsurlar arasındadır. Mikrofonların çekim alanları, maksimum watt güçleri, karakteristik özellikleri, filtre ve sünger özellikleri, titreşim önleyici modül özellikleri ile kasada kullanılan çelik konstrüksiyon veya alüminyum özelliklerine dek birbirinden farklı opsiyonlar sunulur.

   Kablosuz mikrofon fiyatları belirlenirken, marka ve modellerin kalitesine göre sunum yapılır. Ancak kampanya seçenekleri ile pek çok ürün, dijital sistem avantajlarıyla daha ekonomik seçeneklerde satışa sunuluyor.


   Kablosuz Mikrofon Seçimi Nasıl Yapılır?

   Organizasyonlar, düğünler, konserler veya konferanslar için kullanım özelliklerine göre mikrofon seçimi yapılır. Profesyonel kullanımlar için zaten işin profesyonelleri seçim yapacağı için herhangi bir tavsiyeye gerek yoktur. Ancak, müziğe yeni başlayanlar, stüdyo kayıtları için en iyi mikrofon modellerini arayanlar, okullar veya ibadet merkezleri gibi çeşitli alanlarda kullanmak üzere daha amatör, portatif ürün arayanlar için mikrofon niteliklerinden bahsedebiliriz.

   Kablosuz mikrofonlarda teknik donanımlar, ses kalitesini ve ürün performansını belirleyen unsurlar arasında yer alır. Ürün tasarımında kullanılan her bir detay, mikrofonun ne derece şahane bir sunum yapacağı ile doğrudan alakalıdır. Kablosuz mikrofonlarda seçim yaparken, kullanım alanı ve kullanım amacına göre değerlendirme yapılmalıdır.

   €175,76KDV Dahil
   €228,48 KDV Dahil
   €175,76KDV Dahil
   €228,48 KDV Dahil
   €215,30KDV Dahil
   €298,79 KDV Dahil
   €193,33KDV Dahil
   €263,64 KDV Dahil
   €175,76KDV Dahil
   €228,48 KDV Dahil
   €386,67KDV Dahil
   €567,70 KDV Dahil
   €52,73KDV Dahil
   €65,91 KDV Dahil
   €91,39KDV Dahil
   €114,24 KDV Dahil
   €116,00KDV Dahil
   €145,00 KDV Dahil
   €116,00KDV Dahil
   €145,00 KDV Dahil
   €137,09KDV Dahil
   €171,36 KDV Dahil
   €133,96KDV Dahil
   €215,30 KDV Dahil
   €276,12KDV Dahil
   €443,79 KDV Dahil
   €42,18KDV Dahil
   €52,73 KDV Dahil
   €42,18KDV Dahil
   €52,73 KDV Dahil
   €42,18KDV Dahil
   €52,73 KDV Dahil
   €51,32KDV Dahil
   €64,15 KDV Dahil
   €60,46KDV Dahil
   €75,58 KDV Dahil
   €56,24KDV Dahil
   €70,30 KDV Dahil
   €116,00KDV Dahil
   €153,79 KDV Dahil
   €105,45KDV Dahil
   €136,21 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı