₺341,25 KDV Dahil
₺455,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo

 

 

₺292,50 KDV Dahil
₺390,00 KDV Dahil

 

 

 

₺122,90 KDV Dahil
₺136,59 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo

 

  

₺420,50 KDV Dahil
₺522,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Telefon Yaka Mikrofonu

Telefon yaka mikrofonu sayfamızda iphone ve samsung gibi telefonlar ile uyumlu cep telefonu için yaka mikrofonları yer alır. Son zamanlarda insanlar, telefon için yaka mikrofonu tercih etmektedirler. Daha özgür bir kullanım için telefonlarda yaka mikrofonu tercih edilmektedir. Kablolu ve kablosuz olmak üzere telefon için yaka mikrofonu fiyatları yonkamuzikmarket.com'da


Cep Telefonlarında Yaka Mikrofonu Kolaylığı

Cep telefonu için tasarlanan yaka mikrofonları, bilgisayar ve kamera gibi cihazlarda da çalışabilmektedir. Almış olduğunuz yaka mikrofonunu bir çok cihazda kullanabilmeniz kuşkusuz mükemmel bir rahatlık olacaktır. Hem telefonda hem bilgisayarda hemde diğer akıllı cihazlarda çalışan yaka mikrofonu modeli Hepa merz olarak satışa sunulmuştur. Hepa merz teknolojisi ile geliştirilen bu yaka mikrofonunu modeli Hepa merz Hm-01 Pro 'dur. 


Telefon İçin En İyi Mikrofon Hepa Merz Hm-01 Pro

Telefonda mikrofon kullanımı noktasında en çok beğenilen ve tercih edilen model olan Hm-01 Pro oldukça kaliteli ses karakterine sahiptir. İphone, samsung ya da diğer tüm cep telefonları ile uyumlu çalışan hepa merz hm-01 pro, ergonomik ve şık tasarımlıdır. Android ya da ios işletim sistemleri ile aynı anda kullanabilirsiniz. 5 metre kablosu bulunan bu model oldukça kullanışlıdır. 2 yıl garanti ve adınıza faturalı olarak gelen hm-01 pro tüm ihtiyacınızı karşılayacaktır. 

Çerez Kullanımı