₺137,86 KDV Dahil
₺314,50 KDV Dahil
%56 İndirim
%56İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%5 İndirim
₺147,00 KDV Dahil
₺240,57 KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%5 İndirim
%10 İndirim
%32 İndirim
%32İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%5 İndirim
₺52,00 KDV Dahil
₺148,01 KDV Dahil
%65 İndirim
%65İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%5 İndirim
%55 İndirim
%55İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%5 İndirim
%10 İndirim
₺1.325,00 KDV Dahil
₺2.960,00 KDV Dahil
%55 İndirim
%55İndirim
Yeni Ürün
%5 İndirim
₺163,23 KDV Dahil
₺314,49 KDV Dahil
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
%5 İndirim
%10 İndirim
₺84,05 KDV Dahil
₺129,45 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo
%5 İndirim
%10 İndirim
₺716,06 KDV Dahil
₺925,00 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo
%5 İndirim
%10 İndirim
Tükendi
₺346,06 KDV Dahil
₺411,62 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Telefon Yaka Mikrofonu

Telefon yaka mikrofonu sayfamızda iphone ve samsung gibi telefonlar ile uyumlu cep telefonu için yaka mikrofonları yer alır. Son zamanlarda insanlar, telefon için yaka mikrofonu tercih etmektedirler. Daha özgür bir kullanım için telefonlarda yaka mikrofonu tercih edilmektedir. Kablolu ve kablosuz olmak üzere telefon için yaka mikrofonu fiyatları yonkamuzikmarket.com'da

Cep Telefonlarında Yaka Mikrofonu Kolaylığı

Cep telefonu için tasarlanan yaka mikrofonları, bilgisayar ve kamera gibi cihazlarda da çalışabilmektedir. Almış olduğunuz yaka mikrofonunu bir çok cihazda kullanabilmeniz kuşkusuz mükemmel bir rahatlık olacaktır. Hem telefonda hem bilgisayarda hemde diğer akıllı cihazlarda çalışan yaka mikrofonu modeli Hepa merz olarak satışa sunulmuştur. Hepa merz teknolojisi ile geliştirilen bu yaka mikrofonunu modeli Hepa merz Hm-01 Pro 'dur. 

Telefon İçin En İyi Mikrofon Hepa Merz Hm-01 Pro

Telefonda mikrofon kullanımı noktasında en çok beğenilen ve tercih edilen model olan Hm-01 Pro oldukça kaliteli ses karakterine sahiptir. İphone, samsung ya da diğer tüm cep telefonları ile uyumlu çalışan hepa merz hm-01 pro, ergonomik ve şık tasarımlıdır. Android ya da ios işletim sistemleri ile aynı anda kullanabilirsiniz. 5 metre kablosu bulunan bu model oldukça kullanışlıdır. 2 yıl garanti ve adınıza faturalı olarak gelen hm-01 pro tüm ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Telefon Yaka Mikrofonu

Telefona harici mikrofon bağlamak denilince, biliyorsunuz ki eskiden bu tarz sistemler imkansız gibi bir şeydi. Ancak, günümüzde teknolojinin gelişmesi ile beraber birçok alanda yenilik niteliğinde buluşlar gerçekleşmiştir. Bu gerçekleşen buluşlar arasında, tahmin edersiniz ki ses sistemi üzerinde de oldukça etkisi olmuştur. Peki bu yenilikler nasıl olmuştur? Bu yeniliklerin en büyük adımı, telefon ile diğer teknolojik cihazların sinyal türü olarak birbirine uyumlu hale getirmek olmuştur. İşte bu sayede, telefon uyumlu yaka mikrofonu modellerinin piyasaya sürümü gerçekleşmiştir. İşte bu noktada, makalede değineceğim bazı başlıklar olacaktır. Peki bu başlıklar neler? Ve içeriğinde ne tür bilgiler mevcuttur? Öncelikle, telefon yaka mikrofonu özellikleri olmak üzere bir başlıkta, telefon uyumlu yaka mikrofonu özelliklerini detaylı olarak size aktaracağım. Diğer yandan, bazı detaylara değineceğim. Örneğin, telefona harici mikrofonu bağlamak için neler gerekli olduğunu ve bunu normal yaka mikrofonu ile nasıl yapacağınızdan bahsedeceğim. Ek olarak, Telefon uyumlu yaka mikrofonu için yaptığım fiyat araştırmasından bahsedeceğim. Ancak, ilk olarak, telefon mikrofonu cihazlarının kullanım alanları ile ilgili bir paragraf açarak, hemen alt paragrafta bilgi vermeye başlayayım.

Öncelikle, yaka mikrofonu telefon modelleri üzerinde bazı modelleri aktif olarak kullanılmaktadır. Bu modeller tahmin edersiniz ki, eğer girişi uygunsa, kameralar içinde kullanılmaktadır. İşte bu noktada, kullanım alanı tamamen sizin özgür düşüncenize kalmaktadır. Diğer yandan, telefon uyumlu yaka mikrofonu modelleri, profesyonel ses sistemleri ile uyumludur. Bu durumdan dolayı, benim naçizane tavsiyem, düz yaka mikrofonu almaktansa, yaka mikrofonu telefon için uyumlu modelleri almanız daha doğru ve daha uygun bütçeli olacaktır. Diğer yandan, günümüz teknolojik gelişmelerin nedeni olan yeni meslekler bulunmaktadır. Bu durumdan dolayı, kullanım alanı oldukça artan ve her geçen gün artış gösteren cep telefonu mikrofonu olarak kullanılan yaka mikrofonları, yeni gelir kapısı olan mesleklerinde oldukça önemli bir cihazı olmaktadır. Bilirsiniz ki, mikrofonun önemi her ses sisteminde ayrıdır. İşte bu yüzden, eğer video çekimi gibi işler yapmak istiyorsanız, artık telefona harici mikrofonu bağlamak mümkün değil demeyeceğim, çünkü telefon mikrofonu modelleri sadece bir tık kadar uzakta diyebiliriz.

Telefon Yaka Mikrofonu Özellikleri

Telefon yaka mikrofonu özellikleri için detaylı yaptığım araştırmamı, bu başlık adı altında size aktarıp, gerekli olan tüm detaylara değineceğim. Öncelikle, telefon harici mikrofon bağlama için üretilen bu yaka mikrofonu modelleri, aradaki ses kartı sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Tabi ki, bu sadece mikrofonlar için geçerli değil, tüm teknolojik aletler ile uyumlu modellerdir. Bu yüzden, aradaki analog sinyal ve ses kartı kalitesiyle uyum sağlayan bu cep telefonu mikrofonu olarak anılan yaka mikrofonu modelleri, istediğiniz zaman profesyonel bir sisteme bağlamanız veya 6,3 mm jak girişi ihtiyacı için ek aparatla kapınıza geldiğinden dolayı, amatör ve profesyonel olmak üzere tüm ses sistemleri ile uyum sağlamaktadır. Diğer yandan, kablo uzunluğu farklılık gösteren bu yaka mikrofonlarında, ihtiyacınızdan fazla kablo uzunluğuna sahip olduğundan dolayı, içinizi rahat tutabilirsiniz. Konfor açısına gelecek olursak, cep telefonu mikrofonu girişine veya kulaklık girişi olarak da adlandırabilirsiniz, bu girişe taktığınız saniye kurulumu otomatik olarak yapan ve size hissettirmeden bu işi tamamlayan bir beyine sahip olan telefon yaka mikrofonu modeli, bazı telefonlarda otomatik olarak oynatma listesini başlatabilmektedir. Bunun için, taktıktan sonra çalan şarkıyı durdurmakta fayda vardır. Ek olarak, eğer mikrofon ile kulaklığı aynı anda kullanıp, daha profesyonel bir sistem elde etmek istiyorsanız, bunun için uyumlu telefon ses kartları mevcuttur. Bu bağlamda, güzel bir piyasa araştırması yapabilirsiniz. Daha detaylı özelliklere bakacak olursak, telefon mikrofonu modellerinin özel kapsül yapısı ve süper hassasiyet başlığı sayesinde, oldukça kaliteli bir ses alabilirsiniz. Ek olarak, süngerli başlığı sayesinde, dış çekim gibi ortamlarda, parazit olarak tanımladığımız sesleri saf dışı edebilirsiniz. Örneğin, rüzgar ve arka plan sesleri. Diğer bir özelliğiyse, bu yaka mikrofonu modelinin mikrofon klipsi yani üzerinizdeki kıyafete sabitleyebilme imkanı sağlayan apart ile satılmaktadır. Tabi ki, içerik için daha detaylı bilgileri ürünlerde bulabilirsiniz. Ancak, genel olarak yazdığım bu makalede, tahmin edersiniz ki bir ürüne odaklanamıyorum.

Telefon Yaka Mikrofonu Modelleri

Bütün mikrofon türlerinde olduğu gibi, bu kategoride de oldukça bol çeşit vardır. Tabi ki, bunlar sadece piyasaya sürülen kısmı. Daha bilmediğimiz, ileride piyasaya sürülecek kaç ürün var kimse bilemez. Fakat, piyasadaki cep telefonu mikrofonu modellerine baktığımız zaman, aynı gibi gözükse de çeşitli kasalara sahip modeller vardır. Örneğin, bazıları diğer yaka mikrofonu modelleri ile hemen hemen aynı olsa da sadece kablo kısmındaki küçük kapsül sayesinde telefona harici mikrofonu bağlamak mümkün. Örneğin, bu kapsül küçük saat pili ile çalışmaktadır ve aradaki tüm dengeyi sağlamaktadır. Diğer bir model olan ve kimsenin ayırt edemeyeceği telefon uyumlu yaka mikrofonu modelleri de vardır. Bunları ayırt etmenin tek yanıysa, 3,5 mm jak girişi olmasıdır diyebiliriz. Diğer yandan, başka fark göremeyeceksinizdir. Ek olarak, piyasada daha çok telefon yaka mikrofonu modeli mevcuttur, fakat yaka mikrofonları arasında belli başlı farklı modeller vardır.

Cep Telefonu Mikrofonu Fiyatı

Cep telefonu mikrofonu fiyatı olarak açtığımız bu başlıkta, telefon harici mikrofonu bağlamak isteyenler için yaptığımız fiyat araştırmasından bahsedeceğiz. Ancak, tahmin edersiniz ki, fiyatlar piyasada durmadan değiştiğinden dolayı, net rakamları bu makalede geçirmek istemiyorum. Bunun nedeniyse, makalenin daha uzun ömürlü olması ve işlevini kaybetmemesi içindir. Fakat, bu makalede size gerekli olan bilgileri vereceğim. Mesela, nelere dikkat etmelisiniz, güvenilir internet sitesi nasıl anlaşılır ve son olarak bir site tavsiyesi ile işinizi daha çok kolaylaştıracağımı düşünüyorum. İlk olarak, yaka mikrofonu telefon modellerinde, içeriğine çok dikkat etmelisiniz. Bu sizin için çok problem olabileceğinden dolayı, benzer içeriklerden bahsettim ve bunu olabildiğince emin olarak almanız gerekmektedir. Neden mi? Çünkü çoğu alıcıların yaptığı hatadan dolayı, telefon uyumlu yaka mikrofonu alacağı yerde, profesyonel yaka mikrofonu alarak kendini maddi zarara uğratmaktadır. Bunun için bu bilgiyi iyi edinerek alışveriş yapınız. Diğer yandan, mikrofonun fabrikasyon arızalanması ya da sonradan gelişen elinizde olmadan oluşan sorunlardan dolayı, garantili ve faturalı ürün almak her zaman size faydası olacaktır. Bunun için, bu ve benzeri kritik noktaları eminim ki sizde biliyorsunuz, fakat değinmekte ve hatırlatmakta fayda var. Diğer bir kritere geldiğimiz zaman, güvenilir internet sitesi. Biliyorsunuz ki, internet bugünlerde oldukça değişik seviyelere ulaştı. Bu durumdan dolayı, oldukça önemli bir hale gelen bu teknolojik buluş, riskli bir hale büründü ve dikkat edilmesi gereken bir noktada. Bunu için, GOOGLE gibi büyük platformlar kendi önlemlerini almaktadır. Ancak, sizin de dikkat etmenizde fayda vardır. Bu yüzden, tanıdığınız ve internette oldukça pozitif bahsedilen firmalarla ticaret yapmak veya ürünlerini satın almak doğru olacaktır. Bunun için dikkat etmeniz gerek şey, GOOGLE aratma butonuna bastığınız andan itibaren üst sırada olması ve güvenilirlik lisansının olmasıdır. Peki bu lisansı nasıl anlayabilirsiniz? Bu lisansı anlayabilmeniz için sitenin link kısmının sol bölümündeki kilit işareti doğru olacaktır. Yani, eğer bu işaret varsa, siteden alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için, isterseniz araştırabilirsiniz, fakat bizim sizin için yaptığımız özel detaylı bir isim araştırmamız sonucu, karşımıza www.yonkamuzikmarket.com internet satış platformu çıkmaktadır. Bu siteden, sadece telefon yaka mikrofonu değil, telefona harici mikrofonu bağlamak için tüm bilgiye ulaşabilir ve diğer bütün profesyonel ses sistemleri hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Tabi ki, uygun fiyatlar ve çeşitli ödeme seçenekleri ile daha iyi hale gelen bu site, telefon yaka mikrofonu çeşitlerini istediğiniz kadar bulabileceğiniz bir internet satış sitesidir.

Tüm makaleye son olarak bir bakış attığınız zaman, yukarıda yazan yazılarda, istediğiniz bilgiye kolaylıkla ulaşabileceğinizi görebileceksiniz. Tüm bunlara ek olarak, telefon yaka mikrofonu için yaptığım tavsiye siteden alışveriş yapmanı, ek indirimlerden yararlanmanızı sağlayacaktır. Diğer yandan, telefona harici mikrofonu bağlamak için tüm içeriği kategorilerinde bulabileceğiniz bu siteden, telefon mikrofonu bağlantı anında size yardım edecek ve genel tüm sistemlerinizde destek olacak uzman ekibe sahiptir.

 

Telefon Yaka Mikrofonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Telefon yaka mikrofonu olarak günümüzde çok sık karşımıza çıkan bu ürünler, normal yaka mikrofonlarının yanı sıra tamamen telefonlar ve bazı modelleri de hem telefon hem de bilgisayarlar için üretilen özel cihazlardır. Daha fazla detayına inmek gerekirse, işletim sistemleri açısında İOS ve ANDROİD ile tamamen uyumlu olan bu cihazlar, bazı İPHONE modellerinde 3,5 mm jak girişi bulunmadığı için ekstra dönüştürücü gereksinimi ihtiyacı olabilmektedir. Şimdiyse, bu ve daha fazla önemli bilgileri bulabileceğiniz bilgiler için alt yan başlıklara geçebilirsiniz.


Telefon Yaka Mikrofonu Hakkında Sık Sorulan Sorular


Telefon Yaka Mikrofonu İçin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?
Telefon yaka mikrofonu için dikkat edilmesi gereken ilk özellik, tüm cihazlar ile uyumlu olmasıdır. Daha sonra, desibel ve frekans aralığı gibi özellikler sıra gelmektedir. Ancak, bunların dışında, kapsül yapısı ve gürültü azaltan özen donanımları da es geçilmemesi gereken faktörlerdir. Sonuç olarak, marka seçimi yaptıktan sonra saydığım bu unsurlarla ilgili detaylı bilgi almanız gerekmektedir.


Telefon Yaka Mikrofonu Gereksinimleri Nelerdir?
Telefon yaka mikrofonu gereksinimleri için bir araştırma yapıyorsanız, hiçbir gereksinimi olmadığını söyleyebilir. Tabi ki, konfor için yaka mikrofonu klipsi olması veya ekstra sünger gibi gereksinimler normaldir. Ancak, telefona tak çalıştır mantığıyla üretilen bu cihaz modelleri, sadece bazıları bilgisayara bağlanırken 7.1 ses kartı gereksinimi olabilmektedir. Bunun dışında, herhangi bir ses programı veya buna benzer şeylere gerek yoktur, fakat ekstra bir efekt ya da ses ile genel olarak oynamalar yapmak istiyorsanız, bu kayıt sonrası işleme girdiği için herhangi bir ses kayıt programı kullanmanıza gerek kalmamaktadır. Yani, telefonlarda bulunan ses kayıt programı yeterli olacaktır.


İyi Bir Telefon Yaka Mikrofonu Ses Kalitesi Nasıl Olmalı?
İyi Bir Yaka Mikrofonun ses kalitesini satın almadan anlamanız için, desibeline ve frekans aralığı genişliğine bakmanız gerekmektedir. Daha sonra, gündelik kullanımlar için dinamik kapsül yapısını tercih etmeniz, daha detaylı ses gerektiren işlemler için ise, condenser yaka mikrofonu tercih etmeniz gerekmektedir. Bunlara ek olarak, kablo uzunluğunu çok uzun olmamak şartıyla, kablolu yaka mikrofonu kullanmanız daha doğru olacaktır.

Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.