Benzer Ürünler

Stüdyo Ekipmanları Ses Kartı Midi Klavye Monitör Kulaklık Full Paket-2

0,00
Marka : Lastvoice
İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺6.120,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.488,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 2 Gün
₺552,27 'den başlayan taksitlerle

 

Stüdyo Ekipmanları Ses Kartı-Midi Klavye-Monitör-Kulaklık, tüm stüdyo ekipmanlarını bir arada toplayan bu muhteşem paket kullanıcılarına eşsiz müzik ve kayıt zevki veren monitör midi klavye kulaklık ses kartı gibi ürünleri bir arada toplayan stüdyo ekipman ürünlerdir. En uygun fiyat ve ürün seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com'da

Stüdyo Ekipman Paketlerin içerisinde neler vardır bakalım

1 Adet Mackie CR4 Aktif Multimedya Stüdyo Referans Monitörü

1 Adet Focusrite Scarlett 2i2 Studio MK2 Stüdyo Paketi

1 Adet Recording NB40 Profesyonel Stüdyo Masa Mikrofon Standı

1 Adet Pop Shıeld PS-01 Profeyonel Stüdyo Pop Filtre

1 Adet Nektar Impact LX49+ USB Midi Klavye

1 Adet Lastvoice Msm-2 Black Metal Shock Mount

1 Adet Gerekli Kablo ve Ekipmanlar

 

Ürün içeriklerini biraz daha yakından tanıyalım

Mackie CR4 Aktif Multimedya Stüdyo Referans Monitörü

Özenle geliştirilen model özellikleri ve iyileştirilmiş ses bileşenleriyle Mackie Cr4 hoparlör, tüm müzik türlerinde en ideal performansı sağlar. Birbirinden farklı müzik türlerinde, ses akışı ve doğal karakteristiğiyle ekonomik yoldan yüksek performans elde etmenizi sağlar.

Hafif tasarımı ile taşınabilir ses sistemi formunda kullanılabilen, ev stüdyo sistemleri dahilinde profesyonellik sağlayan bir üründür. İki yollu tasarımıyla 1 aktif, 1 pasif hoparlör sistemi sağlayan Mackie hoparlör, 0,75 inç kubbe tweeter tasarımıyla müzik şıklığı sunar.

Focusrite Scarlett 2i2 Studio MK2 Stüdyo Paketi

Bu ürünlerin özellikleri paket içeriği geniş olduğu için geniş bir içeriye sahiptir. İçeriğinde kulaklıklar, HP 60 kapalı stüdyo tipi kulaklık olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda mikrofon ve kablo var kristal berraklıkta tasarlanan genelde condenser olarak satışa sunulan ürünlerdir. Scarlett olarak bilmen stüdyo kalitesinde kayıt için dünyanın en çok satan siz ara yüz olarak ifade edilebilir. Focusrite Scarlett 2i2 Studio MK2 Stüdyo Paketi özellikleri mükemmel ses sistemi sunarak ev ortamınız da stüdyo yaratmamıza yardımcı olur.

Nektar Impact LX49+ USB Midi Klavye

Nektar markalı klavyeler birçok geniş özellik kapsamında kendini göstermektedir. Mesela 49 tuş sistemi ile aynı zamanda dokuz çarpı atanabilir buton, altı çarpı transport butonu, ok düğmesi, LED ekran, dört çarpı seçilebilir Velocity eğimi ile birçok seçenekli özelliğe sahiptir. Nektar Impact LX49+ USB Midi Klavye Özellikleri Olarak sayılabilecek birçok özellik bulunuyor. Geniş özellikleri kapsayan Türkiye’nin önde gelen sitelerinden olan yonka müzik market sitesi üzerinden ürünlerin özelliklerini görüntüleyebilir aynı zamanda indirimli ve kampanyalı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Alacağınız ürünler kaliteli ürünler olacağı için sizleri yarı yolda bırakmayarak uzun süreli kullanmanıza da yardımcı olacaktır.

 
detay
                     
Çerez Kullanımı