Stüdyo Ekipmanları Ses Kartı Midi Klavye Monitör Kulaklık Full Paket-1

0,00
Marka : Lastvoice
İndirim Oranı : %47 İndirim
Fiyat : ₺7.692,75(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.083,30(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺502,47 'den başlayan taksitlerle

 

  

Stüdyo Ekipmanları Ses Kartı-Midi Klavye-Monitör-Kulaklık Full Paket-1

 

Stüdyo Ekipmanları Ses Kartı-Midi Klavye-Monitör-Kulaklık, tüm stüdyo ekipmanlarını bir arada toplayan bu muhteşem paket kullanıcılarına eşsiz müzik ve kayıt zevki veren monitör midi klavye kulaklık ses kartı gibi ürünleri bir arada toplayan stüdyo ekipman ürünlerdir. En uygun fiyat ve ürün seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com'da


Stüdyo Ekipman Paketlerin içerisinde neler vardır bakalım


1 Adet Yamaha HS5 Aktif Stüdyo Monitörü (Siyah)

1 Adet Focusrite Scarlett 2i2 Studio MK2 Stüdyo Paketi

1 Adet Recording NB40 Profesyonel Stüdyo Masa Mikrofon Standı

1 Adet Pop Shıeld PS-01 Profeyonel Stüdyo Pop Filtre

1 Adet Novation Launchkey 25 MK2 Midi Klavye

1 Adet  Lastvoice Msm-2 Black Metal Shock Mount

1 Adet Gerekli Kablo ve Ekipmanlar

 

Ürün içeriklerini biraz daha yakından tanıyalım

Yamaha HS5 Aktif Stüdyo Monitörü (Siyah)

genelde çift olarak satılan referans monitörlerindendir. Mükemmel yorumları ile göz dolduran 70 watt çıkış amlifikatör güç yapısına sahip stüdyonuzda yüksek referans sağlayan yamaha 5 inç referans monitörüdür.


Focusrite Scarlett 2i2 Studio MK2 Stüdyo Paketi

Bu ürünlerin özellikleri paket içeriği geniş olduğu için geniş bir içeriye sahiptir. İçeriğinde kulaklıklar, HP 60 kapalı stüdyo tipi kulaklık olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda mikrofon ve kablo var kristal berraklıkta tasarlanan genelde condenser olarak satışa sunulan ürünlerdir. Scarlett olarak bilmen stüdyo kalitesinde kayıt için dünyanın en çok satan siz ara yüz olarak ifade edilebilir. Focusrite Scarlett 2i2 Studio MK2 Stüdyo Paketi özellikleri mükemmel ses sistemi sunarak ev ortamınız da stüdyo yaratmamıza yardımcı olur.


Novation Launchkey 25 MK2 Midi Klavye

Bu klavye ürünleri özellik olarak birçok özelliğe sahiptir. Çünkü ürün içeriği zengin etti kullanım alanı geniş bir üründür. Mesela sesi mükemmel Bir şekilde şekillendiren bu klavyeler Sese mükemmellik atmanıza yardımcı olur. Alet ve efekt olarak ise değiştirmek için katı döner düğmelerini kullanmanız ve seçmeniz aynı zamanda karıştırıcı kanalları kontrol ederek özel faden kullanmanız gerekmektedir. Bu ürünler 25 noktalı olarak satışa sunulabilmektedir. 

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı