Benzer Ürünler

Stüdyo Ekipmanları Ses Kartı Midi Klavye Kulaklık Full Paket-6

0,00
Marka : Lastvoice
İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺3.026,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.896,80(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 2 Gün
₺356,47 'den başlayan taksitlerle

Stüdyo Ekipmanları Ses Kartı Midi Klavye Kulaklık Full Paket-6

Stüdyo Ekipmanları Ses Kartı-Midi Klavye-Kulaklık, tüm stüdyo ekipmanlarını bir arada toplayan bu muhteşem paket kullanıcılarına eşsiz müzik ve kayıt zevki veren midi klavye ses kartı kulaklık gibi ürünleri bir arada toplayan stüdyo ekipman ürünlerdir. En uygun fiyat ve ürün seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com'da

Stüdyo Ekipman Paketlerin içerisinde neler vardır bakalım

 

1 Adet Focusrite Scarlett 2i2 Studio MK2 Stüdyo Paketi

1 Adet Recording NB40 Profesyonel Stüdyo Masa Mikrofon Standı

1 Adet Pop Shıeld PS-01 Profeyonel Stüdyo Pop Filtre

1 Adet Novation Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye

1 Adet Lastvoice Pro-02 Shock Mount

1 Adet Gerekli Kablo ve Ekipmanlar

 

Ürün içeriklerini biraz daha yakından tanıyalım

Focusrite Scarlett 2i2 Studio MK2 Stüdyo Paketi

Bu paketler genellikle ev kayıt stüdyo paketler olarak bilinmektedir. Zaman kaybetmeye bırakarak evde kayıt için kolay bir yöntem sağlayabilmek için bu paketleri alabilirsiniz. Aynı zamanda bütün gecenizi ekipman karşılaştırarak harcayabilir ya da yapmış olduğumuz demo müziklerinizi kaydederek değerlendirmenizi sağlayabilirsiniz. Focusrite Scarlett 2i2 Studio MK2 Stüdyo Paketi İçerik olarak zengin bir ekipman sistemine sahiptir mesela içeriğinde kulaklıklar, mikrofon ve kablolar, Scarlett 2i2 Ürünleri bulunmaktadır bu ürünler evde müzik yaparken kolaylıkla kullanabilir müzik sisteminizi evinize taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda evinizi bir stüdyo ortamına çevirebilirsiniz. Ürünleri kaliteli ve indirimli olarak almak istiyorsanız kaliteli bir siteden alışveriş yapmamız öneriyoruz. Bu sitelerin başında yer alan yonka müzik market sitesi Türkiye’nin müzik market konusunda önde gelen siteler arasında yer alıyor.

Novation Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye

Özellik olarak geniş bir yelpazeye sahip olan bu klavye ürünleri kompakt ve taşınabilir MIDI klavye denetleyicisidir. Küçük olabilir ve masanızda karmaşıklığı bozmadan yeni parçalar eklemenize ihtiyacınız olan her şeyi verir. Elektronik müzik üretmenin kolay ve eğlenceli olabilmesi için bu tasarımları Hizmetinize sunarak sorunsuz bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Novation Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye Özellikleri Olarak ayrıca 16 kızı duyarlı bir yastık ve klipler çıkarmaya atım yapmanıza izin verir. Klipler yüklendiğinde ise çalınırken kaydedilmiş olan ve size göstermek için bu ışıklar yanarlar. Ürünleri kaliteli olarak satın alabileceğiniz yonka müzik market markalı ürünleri de ayağınıza getiriyor.

 
 
detay
                     
Çerez Kullanımı