Stüdyo Ekipmanları Midi Klavye Monitör Full Paket-9

0,00
Marka : Lastvoice
İndirim Oranı : %37 İndirim
Fiyat : ₺5.146,25(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.266,00(KDV Dahil)
Kargoya Verilme Süresi : 1 Gün
* ₺401,90 'den başlayan taksitlerle

 

  

Stüdyo Ekipmanları Midi Klavye Monitör Full Paket-9


Stüdyo Ekipmanları Midi Klavye-Monitör, eşsiz müzik zevkine ulaşmak için midi klavye artı monitör sistemini sizinle buluşturduk bu paket evde güzel dakikalar geçirmeniz için tasarlanış mini klavye monitör sistemidir. En uygun fiyat ve ürün seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com'da


Stüdyo Ekipman Paketlerin içerisinde neler vardır bakalım


1 Adet Novation Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye

1 Adet Gerekli Kablo ve Ekipmanlar

1 Adet Yamaha HS5 Aktif Stüdyo Monitörü (Siyah)


Ürün içeriklerini biraz daha yakından tanıyalım


Novation Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye


Özellik olarak geniş bir yelpazeye sahip olan bu klavye ürünleri kompakt ve taşınabilir MIDI klavye denetleyicisidir. Küçük olabilir ve masanızda karmaşıklığı bozmadan yeni parçalar eklemenize ihtiyacınız olan her şeyi verir. Elektronik müzik üretmenin kolay ve eğlenceli olabilmesi için bu tasarımları Hizmetinize sunarak sorunsuz bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Novation Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye Özellikleri Olarak ayrıca 16 kızı duyarlı bir yastık ve klipler çıkarmaya atım yapmanıza izin verir. Klipler yüklendiğinde ise çalınırken kaydedilmiş olan ve size göstermek için bu ışıklar yanarlar. Ürünleri kaliteli olarak satın alabileceğiniz yonka müzik market markalı ürünleri de ayağınıza getiriyor.

 

Yamaha HS5 Aktif Stüdyo Monitörü (Siyah)

 

Miks işlemi gerçekleştirmek, müzik üretmek için her zaman en önemli aletlerin bir arada kullanılmasının doğru işlemlerle tamamlanmasıdır. Bu yüzden de stüdyo monitörleri seçilirken, hassasiyet konusunda çok önemli bir özenin gösterilmesi gerekir. Normalde iyi ses vermekte olan bazı hoparlör sistemleri, bu yüzden eve geldiğinizde veya çalışma ortamınızda aynı performansı göstermeyebilir. Bundan dolayı da sizlerin aldatıcı ve süslenerek performansının kötü olduğu ürünlerden her zaman uzak durmanız gerekmektedir. Yamaha markası, dünya genelinde kullanılan ve monitör konusunda adeta referans olan bir markadır. Yamaha stüdyo monitörlerinde, genel olarak istenilen ses düzeyine ulaşmak için gereken bütün imkanlar yaratılmıştır. Ayrıca abartılı bas ve tiz sesi vermekte olan müşterileri yanıltıcı monitörlerden farklı olarak da, stüdyo monitör anlamında Yamaha HS5 modeli çok farklı bir gelenek yaratmıştır. Özellikle 5.1 çevresel miks yapan kişilerin veya stereo kayıt yapan kullanıcıların, Yamaha HS5 modelini kesinlikle kullanmaları gerekir. Bu sayede ses aralığı, mümkün olan en geniş şekilde verilmiş olacaktır. Mühendislik harikası olan ürün, aynı zamanda her alanda her sesin en iyi şekilde duyulmasına odaklanmıştır. Sadece ses performansı olarak değil, aynı zamanda tasarım olarak da Yamaha HS5 modelleri eşsiz bir görüntüye sahiptir. 

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı