Shure Sv100 Dinamik Mikrofon
Shure Sv100 Dinamik Mikrofon

Shure Sv100 Profesyonel Kablolu Dinamik Mikrofon

4,53
Marka : Shure
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺482,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺346,80(KDV Dahil)
₺42,68 'den başlayan taksitlerle

Shure Sv100 Mikrofon

Shure sv100, shure profesyonel mikrofon satış sayfamızda yer alan nasıl sorularına olumlu yorumlar ile cevap bulan karaoke ve sahne de kullanılan çok amaçlı vokal mikrofon modelidir.En ucuz shure shure sv100 fiyatı ve özellikleri yonkamuzikmarket.com'da. Sahne müzik uygulamalarında, karaoke kullanımlarında ve daha bir çok mikrofon ses kullanımlarında oldukça fazla tercih edilen sv100, yüksek ses kalitesine sahiptir. Shure teknolojisi ile geliştirilen sv100, dinamik ve vokal mikrofon uygulamalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Dinamik kapsül özelliği, fiyat uygunluğu ve ortaya çıkardığı performans göz önüne alındığında sv100 tercih sebebi olmaktadır.

Shure Sv100 Kullanım alanları

Shure sv100, çok yönlü bir mikrofondur. Bu sebeple bir çok farklı uygulama alanlarında tercih edilmektedir. Bir örnek ile açıklayacak olur isek; canlı müzik sahnelerinde kullanılan sv100, aynı zamanda cami ve okullarda da tercih edilmektedir. Kullanıcıların bu noktada aradığı tabii ki ses kalitesidir. Ses kalitesi seviyesini yakalayan tüm mikrofon modelleri kullanım amacı gözetmeksizin tercih edilmektedir. Son yıllar gelişen teknoloji ile birlikte insanlar kaliteyi uygun fiyata almaya çalışmaktadır. Aslında hiçde haksız değiller... Kuşkusuz bir çok marka, mikrofon üretimi yapmaktadır ve bu modeller içerisinde seçim yapmak hak verirsiniz ki oldukça zordur. Bu noktada kullanıcı yorumlarını dikkate almanız faydanıza olacaktır. 

Shure sv100 Fiyat Avantajı

Hepimiz de biliyoruz ki shure markası sadece mikrofon üreten bir marka grubudur. Yani tüm teknolojisini mikrofon da kullanan kategorinin lider markalarındandır. Tabii ki bu kategori içerisinde sv100 tek başına değildir. Hatta shure teknolojisinin en ucuz ürünü diyebiliriz. Bu noktada shure sv100 fiyat performans ürünüdür desek sanıyorum ki yanlış olmaz..

Shure Sv100 Özellikleri;

600 Ohm Dinamik kapsül

Dahili 4.5 metre mikrofon kablosu

SV100 tek yönlü (kardioid)

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı