Shure DMK57-52 Drum Mikrofon Kiti

5,00
Marka : Shure
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺8.464,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺6.094,08(KDV Dahil)
Kargoya Verilme Süresi : 1 Gün
* ₺749,91 'den başlayan taksitlerle


 

Shure DMK57-52,  Shure marka olan drum mikrofon kiti içerisinde  SM57, BETA 52A VE A56D ile kullanışlı bir kit sunuyor sizlere. DMK57-52 modelli drum mikrofon kiti yonkamuzikmarket.com'da

En ucuz shure  Beta DMK57-52 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da

    

DMK57-52 Tamburlu Mikrofon Kiti, davulculuğu mükemmel bir fiyata kaydetmek ve gerçekleştirmek için çekirdek bir mikrofon paketi sunmak üzere tasarlanan, uygun şekilde paketlenmiş mikrofon ve bağlantı parçalarından oluşan bir seçenektir.

Özellikler

SM57: Trampet için endüstri standardı ve formlar için güvenilir, yüksek performanslı bir seçim olan Shure SM57, sesi doğru bir şekilde yeniden üretirken, istisnai etki ile karışımı kesen konturlu bir frekans yanıtı sunar.

BETA 52A: Tekme davulu için mükemmel olan bu mikrofon, dikkatlice uyarlanmış bir frekans yanıtından düşük uçlu zımba ve sonik varlığından türetilmiştir. Kendi pnömatik şok montajı ile donatılmış olan BETA 52A, kolay kurulum için entegre bir kilitleme sehpası ile tasarlanmıştır.

A56D: Bu evrensel tambur montaj sistemi, mikrofonları neredeyse her yerde konumlandırmak için kullanılabilir - davul jantları, mikrofon standları, hatta zil stantları. Ayrı parçaların kaybolmasını önlemek için tutucu parçalarla tasarlanan A56D küçük, güvenlidir ve herhangi bir standart mikrofonla kullanılabilir.

Taşıma çantası dahil.

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı