Ses Sistemi

Ses sistemleri, gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızda önemli bir yer tutmaya başlamıştır. Toplantılarda, müzik uygulamalarında ve ses gerektiren her durumda kuşkusuz ki ses sistemi ihtiyacı duymaktayız. Örneğin bir toplantıyı düşünelim; konuşmacı kişiler kendilerini ifade etmek için sürekli bir uğraş içerisinde olurlar. Çünkü salonda ki herkes onları duymalıdır. İşte tam da bu nokta da ses sistemi devreye girmektedir. Ses sistemi kullanımı sayesinde o alanda ki herkes sizi çok daha iyi duyabilecektir. Ses sistemi sesin karşıya iletimi için oldukça önemlidir. Bir çok ses sistemi kullanıcısı alması gereken sistemi kullanacağı alana göre seçmektedir. Bunu bir örnek ile açıklayacak olur isek; açık alanda yetersiz bir ses sistemi kullanımı sağladığınızda ortamda ki dinleyici kitlesinin bir çoğu iletilmesi gereken sesi duyamayacak ve gerçekleştirilen program amacına ulaşamayacaktır. Bu noktada seçim yapılması gereken ürünlerin önemi ortaya çıkmaktadır. 

 

Ses Sistemi Çeşitleri

Ses sistemi kelimesi sektörel anlamda oldukça geniş bir kelimedir. Ses sistemi alt kategorisi olarak; hoparlör anfi ve ses sistemi setlerini sayabiliriz. Bir ses sisteminde anfi ne kadar önemli ise hoparlör de bir o kadar önemlidir. Bir araya geldiğinde ses sistemi setini oluşturan bu ürünler, hoparlör anfi ve ses sistemi diye bilinmektedir. Bu saydığımız ses sistemi alt kategorileri de kendi içerisinde özellik ve marka gibi kriterler ile ayrılmaktadır. Yonkamuzikmarket.com ses sistemi çeşitliliği açısından oldukça geniş bir ürün portföyüne sahiptir. 250 marka ve 10.000 üzeri ses sistemi çeşiti ile hoparlör anfi ve ses sistemini kolayca bulabilir ve en iyi fiyat garantisi ile sipariş edebilirsiniz.


Profesyonel Ses Sistemleri

Profesyonel ses sistemleri sayfamızda açık ve kapalı alanlar da kullanılan amfi, mikser, hoparlör ve mikrofon gibi alt kategorilere ayrılan en ucuz profesyonel ses sistemi modelleri yer alır. Uygun ödeme seçenekleri ile profesyonel ses sistemi tavsiyeleri ve en iyi fiyatlar yonkamuzikmarket.com'da. Profesyonel sahnelerde ve ve üst düzey ses uygulamalarında tercih edilen profesyonel ses sistemleri, kendi içerisinde kullanım alanlarına göre çeşitlenmektedir. Kullanılacak alanın büyüklüğü ses sistemi seçiminde önemli rol oynamaktadır. Gelişen teknoloji ile profesyonel ses sistemlerine oldukça fazla özellik getirilmiştir. En iyi ses sistemlerini sipariş vermek, detaylı bilgi almak ya da sorularınız için www.yonkamuzikmarket.com'u sitemizi inceleyebilirsiniz. 


Ses Sistemi Fiyatları

Yonkamuzikmarket.com Ses sistemi fiyatları belirlenirken bazı özellik ve detaylar etkili olmaktadır. Bir çok kullanıcı, ses sistemi satın alırken, fiyat ve performans oranını araştırmaktadır. Bu noktada kullanıcıların hedefi en ucuz ürünü değil en iyi ses sistemini en iyi fiyata almayı hedeflemektedir. Ses sistemlerinde fiyatları etkileyen kriterleri sıralayacak olur isek; watt yüksekliği, ses kalitesi, kullanım alanı ve özellik faktörünün başta geldiğini söyleyebiliriz. Bu konuyu örnek vererek açıklayacak olur isek; 200 watt ev müzik sistemini 1000 TL civarında alıyor isek ve 300 watt olan ev müzik sistemi ile arasında fiyat farkı çok fazla bulunmuyor ise bu durumda daha güçlü olan sistemi almak daha doğru bir tercih olacaktır. Ses sistemi fiyatları analizi yaparken bu yolu izlemeniz sizi en doğru ürüne götürecektir.


En İyi Ses Sistemi Hangisidir?

En iyi ses sistemi araştırmalarında bazı ses sistemi markaları ön plana çıkmaktadır. Bu markaların başında ise lastvoice, hepa merz, midex ve quenlite markalarının geldiğini söyleyebiliriz. Amfiden hoparlöre, mikrofondan miksere kadar her kategoride ürün geliştiren bu markalar, son günlerde en çok satılan modellerin başında gelmektedir. 

Ses sistemi kategorisinde birbirinden farklı onlarca çeşit ve model yer almaktadır. Bu noktada en iyi ses sistemini bulmak adına edindiğimiz tecrübelere dayanarak sizler için bazı önemli bilgiler verebiliriz. Midex marka grubu içerisinde üretilen mikserler, Lastvoice adı altında üretilen mikrofon, ses kolonu ve diğer ses sistemleri, quenlite başlığı altında üretilen aktif hoparlörler ve power anfiler, son olarak ise hepa merz teknolojisi ile geliştirilen kablosuz mikrofonlar, anons sistemleri oldukça beğenilmekte ve tercih edildiği görülmektedir. 


Profesyonel Ses Sistemi Hazır Paketleri

Ses sistemi alımı aşamasında bir çok kullanıcı hazır ses sistemi paketlerini tercih etmektedir. Sipariş edilecek hoparlör ve amfinin birbirine uyumu noktasında karar veremeyen kişiler, hazır ses sistemi alarak daha akılcı davranmaktadır. Özellikle lastvoice markalı ürünler son zamanlarda muhteşem bir uyum ve ahenk yakalamış durumdadır. Sizler için hazırladığımız ses sistemi paketlerinde, amfi'den miksere, ses kolonundan, mikrofona ses sistemi adına ihtiyacınız olan her ürün yer almaktadır. Okul ses sistemlerinde ideal paketler, kapalı mekan ses sistemlerinde soft paket ürünleri olmak üzere her kullanıma ve amaca uygun hazır ürünler sunmaktayız. 


Ses sisteminde Mikrofon Fiyatları

Ses sistemi ekipmanları arasında mikrofonlar, binlerce ürün seçeneği sunuyor. Kablolu ve kablosuz seçenekler ile dizayn edilen ürünler, yaka mikrofonları, el mikrofonları, masa ve kürsü mikrofonları gibi seçeneklere göre imal ediliyor.

Ayrıca stüdyo mikrofonları, sahne ve enstrümanı gibi seçenekler bulunuyor. Her mikrofonun fiyatı, üretici firma ve model özelliklerine göre belirleniyor.


Ses Sisteminde Hoparlör Fiyatları

Ses sistemleri ve profesyonel müzik ekipmanları, ürün tasarımlarına ve ürün özelliklerine göre belirlenen fiyatlarla satışa sunulur. aktif kabin ve pasif kabin sistemleri, tavan ve alçıpan hoparlör çeşitleri stüdyo referans monitörleri, taşınabilir hoparlör sistemleri, cami hoparlör çeşitleri gibi birbirinden farklı seçenekler bulunuyor.

Hoparlör fiyatları, ses çıkış gücüne, enerji gereksinimi ve verimlilik sistemine göre, tasarım özellikleri ve sürücü sistemlerine göre belirleniyor.


Ses Sisteminde Mikser ve Anfi Fiyatları

Profesyonel ses sistemleri dahilinde geliştirilen mikser ve anfi fiyatları, üretici firmaların sunumlarına bağlı olarak belirleniyor. Dijital ve teknolojik formlar, teknik özellikler, portatif sistem özellikleri, fonksiyonları, ses bileşenleri ve kullanıcı ayarlama modüllerinin yanı sıra efekt sistemlerine göre fiyatlar belirleniyor.

Satılık ses sistemi fiyatları ve en ucuz ses sistemi fiyatları, tekli ürün veya set seçeneklerine göre belirleniyor. Mikser ve anfi modüllerinde, mühendislik ve yazılım kombinasyonları fiyat belirlemede kullanılan temel unsurlar arasında yer alıyor. Global markalar ve en çok tercih edilen ses sistemi ürünleri, tüm teknik donanımları, fiyatları ve ödeme seçenekleri ile dijital satış sisteminden değerlendirilebilir.

 

  

$17.27 KDV Dahil
$24.00 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Yeni Ürün

 

  

$71.00 KDV Dahil
$105.00 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Yeni Ürün

 

  

$38.00 KDV Dahil
$43.00 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Yeni Ürün

 

 

 

$125.00 KDV Dahil
$245.00 KDV Dahil
%49 İndirim
%49İndirim

 

 

 

$300.00 KDV Dahil
$450.00 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Yeni Ürün

 

  

$52.00 KDV Dahil
$65.00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün

 

  

$24.00 KDV Dahil
$27.00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim

 

  

$24.00 KDV Dahil
$27.00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim

 

  

$10.40 KDV Dahil
$13.00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün

 

  

$50.00 KDV Dahil
$100.00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim

 

   

$22.00 KDV Dahil
$30.00 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim

 

  

$68.00 KDV Dahil
$73.00 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Yeni Ürün

 

  

$134.30 KDV Dahil
$146.00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Yeni Ürün

 

  

$177.00 KDV Dahil
$200.00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim

 

  

$50.00 KDV Dahil
$81.50 KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim

 

  

$266.07 KDV Dahil
$452.50 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim

 

  

$85.00 KDV Dahil
$95.00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Yeni Ürün

 

  

$60.00 KDV Dahil
$80.00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim

 

  

$30.00 KDV Dahil
$60.00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim

 

 

 

$110.00 KDV Dahil
$175.00 KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim

 

  

$43.00 KDV Dahil
$50.00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim

 

  

$22.00 KDV Dahil
$30.00 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Çerez Kullanımı