Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Sennheiser Xsw-52 Kablosuz Kafa(Headset) Mikrofon
Sennheiser Xsw-52 Kablosuz Kafa(Headset) Mikrofon
Sennheiser Xsw-52 Kablosuz Kafa(Headset) Mikrofon

Sennheiser Xsw-52 Kablosuz Kafa(Headset) Mikrofon

5,00
Marka : Sennheiser

Sennheiser Xsw-52 Kablosuz Kafa (Headset) Mikrofon


Sennheiser xsw-52, sennheiser kablosuz kafa mikrofon sayfamızda yer alan değiştirilebilir frekanslı üstün ses yetisi ile çalışan sennheiser telsiz headset mikrofonudur.En ucuz sennheiser xsw-52 fiyatı ve özellikleri yonkamuzikmarket.com'da


Mikrofonlar dünyasının günden güne durmaksızın gelişen bir piyasası mevcuttur. Her kullanım alanına ve her türlü ortama özel kullanış ve konfor için özel halde üretilen farklı kasalar vardır. Bu kasalara göz attığımızda, el mikrofonu, yaka mikrofonu, masa mikrofonu, kürsü mikrofonu ve headset (kafa) mikrofonu olmak üzere birçok farklı ortam için mikrofon bulunmaktadır. Ancak, bu kategoride dikkatimizi çeken tabi ki headset (kafa) mikrofonudur. Çünkü, oldukça kullanımı artan headset mikrofonlar, eğer doğru kullanım alanı seçilir ise, alanında en faydalı mikrofon türüdür. Kafa mikrofonları, kemik yapısı ve ayarlanabilir açısı ve daha derin özelliklerini alt yan başlıklarda bulabilirsiniz.


Sennheiser Xsw-52 Özellikleri

Sennheiser xsw-52 kablosuz kafa mikrofonu, diğer mikrofonlar gibi derin frekans aralığına ve hassasiyet olarak neredeyse kondenser mikrofonlara yakın bir aralığı vardır. Hem sese yakın olması ve odaklanabilme özelliği ile, ses de kaliteli inanılmaz netlik ile alabilirsiniz. Diğer yandan vericiden 150 metreye kadar çekim mesafesine sahip olan kafa mikrofonu, antenli bel pedi konforu oldukça arttırmaktadır. Diğer sennheiser modeller gibi ped ve verici arasındaki frekans dalgaları ile çalışan kafa mikrofonu, farklı frekans kanallarına sahip olduğundan dolayı, ayarlanabilir frekans mevcuttur. Ses de pürüz olarak, özel tasarlanmış kafa yapısı sayesinde, doğrudan net bir şekilde ses de hiçbir bozulma olamadan vericiye anten aracılığı ile iletilmektedir. Oynar başlıklı yapısı ile istediğiniz gibi yani rahatınıza göre mikrofon bölümünü ayarlayabilirsiniz.


Sennheiser Xsw-52 Fiyatları

Sennheiser xsw-52 fiyatları, internet satış sitelerinde oldukça değişim göstermektedir. Ancak, piyasada sennheiser diye satılan ürünleri de göz önüne alacak olur isek, almadan önce sitenin güvenilirliği ve yaygınlığı konusuna dikkat etmelisiniz. Fiyat olarak, diğer mikrofonlardan yüksek bir fiyata sahip olan bu ürün, güncel ve son model kaliteli bir mikrofon modelidir.


Şarkıcılar, hoparlörler ve sunum için kolay kullanımlı, all-in-one paketi

Eller-serbest operasyon

Üstün ses kalitesi

Tam konuşma kontrolü için Sessiz düğmesi

RF uzaktan kanalı üzerinden senkronizasyon

Frekansları 25 kHz adımlarla ayarlanabilir

24 MHz bant genişliği

Her biri en fazla 12 istasyon hafızalı 8 frekans bankaları

Çerez Kullanımı