Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Sennheiser Me-2 Us Kablolu Yaka Mikrofonu
Sennheiser Me-2 Us Kablolu Yaka Mikrofonu

Sennheiser Me-2 Us Kablolu Yaka Mikrofonu

5,00
Marka : Sennheiser

Sennheiser Me-2 Us Kablolu Yaka Mikrofonu

 

Sennheiser markasının telsiz yaka mikrofonları günümüzde çok fazla beğeni toplayan ürünler arasında yer almaktadır. Tam profesyonellerin işi olan telsiz yaka mikrofonları, kendi içinde uyumlu bir set olarak çalışmaktadır. Bu setin kalitesinin bozulmaması için üretilen yedek mikrofonlarda, yine sennheiser markası tarafından aynı kalite ve özen ile, kendi tüm sistemlerine uyumlu yedek mikrofonlar üretmektedir. Bu yedek mikrofonlara en iyi örnek olacak olan, me-2 us yaka mikrofonu modeli, istediğiniz kalite ve standartlarına uygun yedek yaka mikrofonu modelidir.

Sennheiser Me-2 us Özellikleri

Sennheiser me-2 us yaka mikrofonu, 1,5 metre uzunluğa sahip, sennheiser telsiz mikrofonlar için uyumlu yaka mikrofonu modelidir. Bel ped veya kullanacağınız cihaza 3.5 mm jak ile bağlantı sağlamaktadır. Anladığınız üzere kablolu yapıya sahip olan yaka mikrofonu, bel ped ile kablosuz şekilde kullanıma uygundur. Diğer yandan, kolay bir şekilde üstünüze monte edebileceğiniz ve eğer isterseniz üstünüze gözükmeyecek bir şekilde bağlayabilirsiniz. Çünkü, ürün özel kapsül tasarımı sayesinde, parazit ve gürültü arka plan sesleri azaltma özelliğine sahip bir özel üretim yaka mikrofonu modelidir.

Sennheiser Me-2 us Fiyatları

Sennheiser markasının telsiz yaka mikrofonları için ürettiğin bu ürün, diğer yaka mikrofonlarına kıyas ile gözünüze pahalı gözükebilir. Ancak, profesyonel ses sistemleri için üretilen bu ürün, profesyonel yaka mikrofonları arasında en iyisidir. Almadan önce doğru internet adresinden alışveriş yapmayı unutmayın. Çünkü cihaz küçük ama çok önemli bir cihaz olduğundan dolayı, herhangi bir problem ile karşılaşmamanız için, uygun fiyatlar ile almaya çalışın. Bunun içinde bizim araştırmamız sonucu tavsiyemiz, en ucuz fiyat ve 2 yıl garanti kapsamı ile www.yonkamuzikmarket.com ‘dan sennheiser me-2 us yaka mikrofonunu gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Özellikleri

KABLOLU YAKA MİKROFONU,

1/8" (3.5mm) Mini (TRS) Output Jack, 

Çerez Kullanımı