Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Sennheiser Ew-122 G3 Telsiz Kablosuz Yaka Mikrofonu
Sennheiser Ew-122 G3 Telsiz Kablosuz Yaka Mikrofonu

Sennheiser Ew-122 G3 Telsiz Kablosuz Yaka Mikrofonu

0,00
Marka : Sennheiser

Sennheiser Ew-122 G3 Telsiz Kablosuz Yaka Mikrofonu

 

Profesyonel ses sistemlerinin vazgeçilmezi olan mikrofonlar, günümüzde çeşitli firmalar ve markalar tarafından üretilmektedir. Her kullanım için ayrı kasaya ait olan mikrofonlar, günden güne teknolojinin gelişimi ile doğru orantılı bir şekilde gelişip, her geçen gün yeni modeli piyasaya sürülmektedir. Mikrofonlar gelişimine bakacak olur iseniz, talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda olduğunu göreceksinizdir. Bu gelişmelerin yakından takipçisi olduğumuzdan dolayı size seçtiğimiz bir marka ve model açıklaması yapacağız. Günümüzde en çok revaçta olan ürünlere sahip sennheiser markası, yaka mikrofonu konusunda oldukça gelişmelere kat edip, ismini tarihe yazdıracak modeller üretmiştir. Bu modellerden birisi olan ew-122 g3 modeli, telsiz yaka mikrofonu modelidir. Şimdi daha detaylı araştırma için yan başlıkları inceleyiniz.


Sennheiser Ew-122 G3 Özellikleri

Sennheiser ew-122 g3 telsiz yaka mikrofonu, 1 adet verici, 1 adet bel ped ve 1 adet kablolu yaka mikrofonun olduğu bir paket tadında bir üründür. Ürün çalışma prensibi kolay ve basit monte edilebilir ve kullanımı konforlu bir üründür. Sennheiser ew-122 g3, yaka mikrofonu ile bel ped arasında kablo yardımı bağlantı kullanılırken, bel ped ile verici arasında kablosuz frekans yardımı ile bağlantı bulunmaktadır. Verici ile ped aynı frekans aralığı eşitleyerek çalıştırıyorsunuz. Bu demek şu oluyor ki, bir den çok ses sisteminin olduğu ortama girdiğiniz zaman, ses bozulması veya frekans karışmaması için, farklı kanal seçenekleri mevcuttur. Buna ek olarak, bel ped pil ile çalışmaktadır. Verici zaten günümüz modemlerine benzeyen antenli bir yapısı ile sisteme kolayca bağlayabilirsiniz. Diğer yandan, mikrofon kıyafet de kolayca taşınılabilir yapısı ve ses kalitesi anlamında güçlü ve sorunsuz olmasından yana, eğer doğru bir alanda kullanır iseniz, piyasanın en pahalı mikrofonuna kafa tutacak bir ürün diyebiliriz. Çünkü, her mikrofon modeli doğru kullanım alanına göre tasarlanmıştır. İşte bu yüzden, genel bir tavsiye vermek gerekir ise, mikrofonunuzun modeli ne olur ise olsun, eğer doğru model seçimi yapmadıysanız, o mikrofon asla istediğiniz performansı vermeyecektir. Son olarak, sennheiser ew-122 g3 telsiz yaka mikrofonun fiyatı ile ilgili bilgi için alt yan başlığı okuyabilirsiniz.


Sennheiser Ew-122 G3 Fiyatları

Sennheiser ew-122 g3 telsiz yaka mikrofonu fiyatı ile ilgili araştırmamızda, orijinal ürünler 5.400.00 TL gibi rakamlarda gezdiğini gördük. Ürün kalitesini fiyatına yansıtan sağlam ve güçlü bir üründür. 2 yıl garanti kapsamının bulunduğu cihaz, profesyonel bir ses sisteminin gözden kaçırmayacağınız bir ürünüdür. Bu ürünü en ucuz fiyat ve orijinal bir sennheiser ew-122 g3 telsiz yaka mikrofonunun www.yonkamuzikmarket.com internet satış adresinden gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.


Kablosuz Yaka Mikrofonu Seti

RF frekans aralığı 518 ... 866 MHz

anahtarlama bant genişliği 36 MHz

Sinyal-gürültü oranı> 110 dB (A), AF hassasiyeti,

40 mV / Pa,

Ses basınç seviyesi, (SPL) 120 dB (SPL) maks

Çerez Kullanımı