Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Sennheiser EW-335 G3 Telsiz Kablosuz EL Mikrofonu
Sennheiser EW-335 G3 Telsiz Kablosuz EL Mikrofonu

Sennheiser EW-335 G3 Telsiz Kablosuz EL Mikrofonu

5,00
Marka : Sennheiser

Sennheıser EW-335 G3 Telsiz Kablosuz EL Mikrofon

 

Sennheiser EW 335 kablosuz mikrofon rahat, kullanışlı ve hafif olması sayesinde sınırsız hareket özgürlüğü ile etkileyici performans sunmaktadır. Ayrıca condenser mikrofondur. Bu arada monte edilebilir g3 300 serisi alıcılarla ethernet portunda monitör ile kontrol edilebilir.   Sistem mikrofon üzerinde programlanabilir ses kapatma düğmesi ile rahat kullanım sağlar. Aydınlatmalı grafik ekran, farklı menüler ile kablosuz sistemler benzersiz özellikler sunmaktadır. Ayrıca kablosuz senkronizasyon fonksiyonuyla verici ve alıcının tek tuşla kontrol edilmesine olanak sağlar. 

Genel olarak konuşmacılar ve vokaller için mükemmel bir cihaz olan model farklı platformlarda da kullanılmaktadır. En büyük özelliklerinden olan arka gürültü sesini bloke etmesi çok önemlidir. 


Sennheiser EW-335 G3 Kablosuz EL Mikrofonu Özellikleri

Sennheiser EW-335 G3 kablosuz el mikrofonu özellikleri noktasında benzersiz teknik kapasiteye sahiptir. Cihazda 24’e  kadar uyumlu frekansları ile gelişmiş frekans banka sistemi, sağlam metal gövdesi verici alıcı, parazitsiz alımı 1680 ayarlanabilir uhf frekansları, 42 MHz bant genişliği, mevcut frekanslar için otomatik frekans tarama özelliği aramaları, ses hassasiyette artış aralığı, grafik ekran ışıklı, verici gövdesi üzerinde programlanabilir sessiz düğmesi, alıcıdan verici parametresinin kablosuz senkronizasyonu, kolay değiştirilebilen mikrofon modülleri ile sizlere benzersiz özellikler sağlamaktadır. 

Diğer yandan çok kanallı sistemler için izleme ve profesyonel veri yönetimi iyi bir genel bakış sunmaktadır. Geliştirilmiş AF frekans aralığı ile rahat kullanım olanağı sağlar. Kristal netliğinde ses için hdx compander sistemi ise mükemmeldir.


Sennheiser Kablosuz EL Mikrofonu

RF frekans aralığı 516 - 865 MHz

Switching bant genişliği 42 MHz

Sinyal-gürültü oranı> 115 dB (A)

AF hassasiyeti, 2,1 mV / Pa

Ses basınç seviyesi (SPL) 154 dB

(SPL) max

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı