Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Sennheiser EW-312 G3 Telsiz Kablosuz Yaka Mikrofonu
Sennheiser EW-312 G3 Telsiz Kablosuz Yaka Mikrofonu

Sennheiser EW-312 G3 Telsiz Kablosuz Yaka Mikrofonu

0,00
Marka : Sennheiser

Sennheiser EW-312 G3 Telsiz Kablosuz Yaka Mikrofonu


Sennheiser markasının ürettiği mikrofonlar arasında en çok dikkat çeken ürünlerden olan sennheiser ew-312 g3 kablosuz yaka mikrofonu, günümüz teknolojisi, talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda her geçen gün yeni modeller çıkan günümüz dünyasında, sennheiser markası ew-312 g3 model ile adeta çığır açmıştır. Marka günümüz ihtiyaçlarını baz alarak, müşterilerin diğer mikrofonlarda yaşadığı sorunlar ve eksiklere odaklanarak, eksiksiz ve özenerek yapılan bu model, revaçta olan ürünler arasında yer almaktadır.


Sennheiser Ew-312 G3 Özellikleri

Sennheiser ew-312 g3 kabkosuz yaka mikrofonu, en çok yaşanılan sorun üzerinde çığır açmıştır. Frekans karışıklığı yani bir ortamda aynı kanalı kullanan birden fazla cihazın bulunmasından dolayı oluşan sorunlardan dolayı, çeşitli kanal seçenekleri sunmaktadır. Yani, istediğiniz kanalda yayın verebilir, işinizi istediğiniz kanalda çözebilirsiniz. Diğer yandan, kaliteli ürünlerin bir araya gelerek oluşturduğu ürünler, 1 adet bel ped, 1 adet verici ve 1 adet yaka mikrofonunu birbiri ile sistematik çalışması sonucu icraat görmektedir. Sistem birbirini için ayarlanmış olup, diğer marka veya modeller ile bağlantı sorununda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Tabi ki, sistemi diğer sistemler ile çalışmaya uygundur fakat, bu 3 lü seti başka bir sistem ilave etmeden önce sormanız gerekmektedir. Bunun içinde bilen bir insana danışabilirsiniz. Ek olarak, mikrofon ekstra hassasiyet, arka gürültüyü susturma ve ana sese odaklanma gibi özellikleri ile kendi seviyesinin yaka mikrofonları kategorisinde en iyisidir.


Sennheiser Ew-312 G3 Fiyatları

Sennheiser ew-312 g3 modeli piyasada birçok çakma ürün bulunan modellerden biridir. Aynı isimde satılan fakat zaman zaman farklı ürünlerin kapıya geldiği ürünlerden biridir. Bu yüzden, almadan önce güvenilir internet satışı sertifikası bulunan, tanınmış ve olabildiğince arama sayfasının en üst sıradaki siteyi seçmeye çalışın. Çünkü, eğer bir site internet de üst sırada ise, o site çok tıklanmak ile beraber sık sık alışveriş yapan sitedir. Son olarak, tavsiye verecek olur isek, en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com ‘da satıştadır. Eğer aklınızda bir soru işareti oluştuysa, canlı destek butonundan uzmanlara ulaşabilir ve müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.


Sennheiser Ew-312 G3 Teknik Bilgileri

frekans aralığı 516 - 865 MHz,

Switching bant genişliği 42 MHz,

Sinyal-gürültü oranı> 115 dB (A),

 

AF duyarlılık, 20 mV / Pa,

Ses basınç seviyesi (SPL)

130 dB (SPL) max.

Çerez Kullanımı