Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Sennheiser Ew-152 G3 Kablosuz Kafa (Headset) Mikrofon
Sennheiser Ew-152 G3 Kablosuz Kafa (Headset) Mikrofon
Sennheiser Ew-152 G3 Kablosuz Kafa (Headset) Mikrofon

Sennheiser Ew-152 G3 Kablosuz Kafa (Headset) Mikrofon

5,00
Marka : Sennheiser

Sennheiser Ew-152 G3 Kablosuz Kafa (Headset) Mikrofon


Sennheiser Ew-152 g3, sennheiser kablosuz headset mikrofon sayfamızda yer alan değiştirilebilir frekanslı telsiz kafa mikrofonudur.En ucuz sennheiser ew-152 g3 fiyatı ve özellikleri yonkamuzikmarket.com'da

 

Sennheiser EW-152 G3 Kablosuz Kafa Mikrofonu

Sennheiser markası hakkında daha önce bir araştırma yaptıysanız eğer, markanın hem çeşitli ürünleri hem de aynı ürünler den çeşitli kalitede ses sistemleri için birçok ürün için üretim ve güncellemeler yaptığını biliyorsunuzdur. Ancak, bilmediğinizi varsayar isek, sennheiser markası ses sistemi konusunda ve özellikle mikrofon ve mikrofon aparatlarında en önde gelen markalardan biridir. Çeşitli markalar arasında neredeyse sadece mikrofona yoğunlaşan ve üst kalite ürünler üreten nadir firmalar arasında yer almaktadır. Tabi ki bu çeşitliliğin içinde göze en çok çarpan modellerden olan headset mikrofon yani kafa mikrofonu, mikrofon alıcıları arasında asıl kalitesi çok fark edilmemektedir. Çünkü, mikrofon doğru kullanım alanına göre en etkili ve en konforlu mikrofon türüdür. Çoğu mikrofonun zorluk çıkaracağı yerlerde headset yani kafa mikrofonu, diğer mikrofonları arkada bırakarak günümüzde revaçta olan ürünler arasında yer almaktadır. Peki size şimdi sennheiser ew-152 g3 kablosuz kafa mikrofonu hakkında biraz bilgi vereceğim. Alt başlıkları takip edelim.Sennheiser Ew-152 G3 Özellikleri

Sennheiser ew-152 g3 özelliklerine genel bir bakış attığımızda, ekstra hassasiyet duyarlıklı ve çekim alanı yaklaşık 150 metreye kadar uzayan bir model öne çıkmaktadır. Mikrofon gürültü dediğimiz arka plan sesleri en minumuma indirmek için üretilmiş olup, kullanıcının sesine odaklanma gibi püf özelliklere sahiptir. Diğer yandan, sistemin açık veya kapalı olması ile beraber farklı modlara sahip olan ürün, kapatıldığı anda parazit ses yaymamaktadır. Ek olarak, ürün dijital ekran bel ped ve verici ile düzenli bir sistem içinde çalışmaktadır. Bir üst model olan bu ürün, en profesyoneller için tasarlanmıştır. Her türlü talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda üretilen sennheiser ew-152 g3 modeli, ayarlanmış frekans bankasına sahip olup, her türlü sorun ve istisna durumlar için özenle üretilmiş bir mikrofon modelidir. Son olarak, sennheiser ew-152 g3 kablosuz kafa mikrofonu, daha detaylı ve derin frekans gibi detaylı özellikler için alt bölümde ki açıklama özellikler bölümünden ulaşabilirsiniz.


Sennheiser Ew-152 G3 Fiyatları

Sennheiser ew-153 g3 kablosuz kafa mikrofonunu bir çok marka adı altında veya satış sitelerinde bulabilirsiniz. Ancak, www.yonkamuzikmarket.com güvencesi ile bu ve diğer ürünleri hem garanti kapsamında, hem de güvence ile satın alabilirsiniz. Son olarak, eğer aklınızda bir soru işareti kaldı ise, canlı destek veya müşteri hizmetleri numarası ile ulaşıp iyi bir hizmet alabilirsiniz.


RF frekans aralığı 518 ... 866 MHz,

Anahtarlama band genişliği 36 MHz,

Sinyal-gürültü oranı 110 dB (A),

AF hassasiyeti, 1,6 mV / Pa,

Ses basınç seviyesi,

(SPL) 150 dB (SPL) maks.

Sağlam metal gövde (verici ve alıcı)

42 MHz bant genişliği: Parazitsiz alım için 1680 ayarlanabilir UHF frekansı

12'ye kadar uyumlu frekansa sahip arttırılmış frekans bankası sistemi

Yüksek kaliteli gerçek çeşitlilik alımı

Verici kapalı olduğunda RF parazitini ortadan kaldırmak için pilot ses susturması

Otomatik frekans tarama özelliği mevcut frekansları arar

Geliştirilmiş AF frekans aralığı

Ses duyarlılığı için artan aralık

Vericilerin kızılötesi arabirimi üzerinden kablosuz senkronizasyonu

Daha fazla kontrol seçeneği ile kullanıcı dostu menü işlemi

Işıklı grafik ekran (verici ve alıcı)

Otomatik kilitleme fonksiyonu yanlışlıkla yapılan ayarların değiştirilmesini önler

Kristal berraklığında ses için HDX kompaktörü

Alıcı ekranında da gösterildiği gibi, 4 adımda verici özellikli pil göstergesi

Programlanabilir Susturma işlevi

Bütünleşik Ekolayzır ve Ses Kontrolü modu

Doğrudan vericide BA 2015 şarj cihazı için kontaklar

Geniş aksesuar yelpazesi, sistemi herhangi bir gereksinime uyarlamaktadır

Çerez Kullanımı