Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Sennheiser EW-135P G4 Telsiz Kablosuz Kamera EL Mikrofonu
Sennheiser EW-135P G4 Telsiz Kablosuz Kamera EL Mikrofonu

Sennheiser EW-135P G4 Telsiz Kablosuz Kamera EL Mikrofonu

5,00
Marka : Sennheiser

Sennheiser EW-135P G4 Telsiz Kablosuz Kamera EL Mikrofonu


Günümüzde farklı alanlarda kullanılmak için dizayn edilmiş cihaz, profesyonel uygulamalar için olağanüstü bir seçimdir. Zorlu koşullara dayanıklı sağlam kardioid kablosuz mikrofon, çekimler, törenler ve röportajlar için müthiş ses kalitesi sağlamaktadır. Sağlam metal gövdesi, uyumlu frekansları ve gelişmiş frekans bant sistemleri ile kolay kullanım sağlamaktadır. 

Müzik ve ses vokalleri için çok yönlülüğe de sahiptir. Bu cihaz vokaller için birebirdir. El mikrofonu verici kalırken, isteğe bağlı olarak da şarj edilebilir paketi şarj etmenizi sağlamaktadır. Ayrıca teknoloji ile de uyumlu giden otomatik frekans arama tarama, ses hassasiyeti ve geliştirilen Af frekans aralığı ile sizlere tam performans göstermenizde yardımcı olmaktadır. 


Sennheiser EW-135P G4 Kablosuz Kamera Mikrofonu Özellikleri

Sennheiser EW-135P G4 teknik özellikleri ile de sizlere mükemmel deneyimler yaşamınızı sağlamaktadır. Kablosuz senkronizasyon düğmesine dokunuşla verici ile alıcı arasında bağlantı kurmaktadır. Farklı alıcısı ile aydınlatmalı bir grafik ekrana sahiptir, daha fazla kontrol seçenekleri , Auto Lock fonksiyon ayarları yanlışlıkla değişmeyi önlemektedir, çok parlak netliğinde ses için hdx compander, kolay değiştirilebilir mikrofon modülleri ve ses hassasiyette artış aralığı ile inanılmaz özellikler sağlamaktadır. 

 

Bu cihazda ayrıcada kızılötesi ara birimi üzerinden verici sağlaması ile de rahat kullanıma olanak sağlamaktadır. Diğer yandan frekansların ve ayarların  değişmesini önleyen oto kilit fonksiyonu ile vericinin kapalı olduğu zamanlarda, rf interferansını yani oluşacak paraziti en aza indirmek için kullanılan pilot tonu susturucusu da mevcuttur.


Kablosuz Kamera Mikrofonu (EL Tipi)

Frekans. Aralık: 516-865 MHz

Anahtarlama Bantgenişliği 42 Mhz

İşaret-Gürültü rate: 110 dB

Hassasiyet 2,1 mV / Pa

SPL: 154 Db

Çerez Kullanımı