Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Sennheıser Ew-122P G3 Telsiz Kamera Yaka Mikrofonu
Sennheıser Ew-122P G3 Telsiz Kamera Yaka Mikrofonu

Sennheiser Ew-122P G3 Kablosuz Kamera Yaka Mikrofonu

5,00
Marka : Sennheiser

Sennheiser Ew-122P G3 Kablosuz Kamera Yaka Mikrofonu

Sennheıser Ew-122P G3, yüksek performans ve üstün çekim mesafesine sahip sennheıser telsiz kamera mikrofonu modelidir. En ucuz Sennheıser Ew-122P G3 fiyatı ve kablosuz kamera mikrofonu fiyatları yonkamuzikmarket.com'da

Mikrofonların kullanım alanlarının arttığı bu yıllarda, mikrofonlar hemen hemen her alanda ihtiyaç haline gelmiştir. Farklı markalar tarafından ihtiyaca göre üretilen farklı mikrofon modelleri, günden güne geliştirilip ve neredeyse her geçen gün yeni model ile karşımıza çıkmaktadır. Bu gelişimi yakından takip edecek olur isek, yeni meslekler ve teknolojinin yaygınlaşmasından dolayı insanların kamera ihtiyacı artmaktadır. İşte bu yüzden, belli başlı markalar tarafından sadece kameralar için uygun mikrofon modelleri ve kullanım konforuna göre farklı kasa çeşitleri üretilmektedir. Bu gelişim ve üretime baktığımız zaman, sennheiser markasının ew-112p g3 kablosuz kamera yaka mikrofonu en iyi örnektir. Şimdi daha detaylı özellikler ve fiyat konusunda dikkat etmeniz için bilgiler, alt yan başlıklarda yer almaktadır.

Sennheiser Ew-122P G3 Özellikleri

Sennheiser Ew-122P G3 Kablosuz Kamera yaka mikrofonu, 2 adet bel ped ve 1 adet yaka mikrofonundan oluşmaktadır. Özen ile ayarlanmış bu set, her çeşit kameraya uymaktadır. Bunun dışında, 2 adet bel ped birbirine frekans aralığı olarak kablosuz bağlantı sağlamaktadır. Bu bağlantı her türlü unsur için özen ile üretilmiş bir kablosuz ses sistemidir. Örneğin, biden fazla kablosuz bağlantının olduğu cihazlar var ise, frekans kanalını değiştirerek kolay bir şekilde sorundan kurtulabilirsiniz. Diğer yandan, mikrofonun hassasiyeti 80 – 18000 HZ olup ve 5 mm jak ile bağlantı sağlamaktadır. Kablolar paket içeriğinde yer almaktadır. Ek olarak, ses netliği dikkate alınarak yapılan mikrofon, sese odaklanma özelliği dışında parazit dediğimiz sesleri en düşük seviyeye düşürecek yapıya sahiptir. Diğer yandan, birçok TV programı ve sokak röportajlarında kullanılan cihaz, doğru kullanım alanında en iyi konforu ve kaliteyi verecek mikrofon modelidir. Son olarak, bütün kameralar için uyumlu olan kablosuz yaka mikrofonu modeli ile ilgili satın almadan önce dikkat edeceğiniz detaylar ve unsurlar için makalenin devamını okuyunuz.

Sennheiser Ew-122P G3 Fiyatları

Sennheiser ew-122p g3 kablosuz yaka mikrofonunun almadan önce, bütün ses sitelerinde satıldığını ve dikkat seçim yapmanızın altını çizmek isterim. Buna ek olarak, sitenin güvenilirlik lisansı ve iade gibi unsurları dikkat etmelisiniz. Tabi ki, garanti kapsamı ile kim ile irtibat kuracağınız, kargo hızı ve büyük bilinirliği kazanmış şirket olması da önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Son olarak, güvenilirlik ve fiyat araştırması sonucu karşımıza çıkan, Türkiye’nin yükselen ismi olan www.yonkamuzikmarket.com internet satış adresinden, müşteri hizmetleri bölümünden irtibata geçerek satın alabilirsiniz.

TELSİZ KAMERA YAKA mikrofonu

UHF frekansi ayarlanabilen

1680 tane Otomatik Frekans Tarayıcısı, Adaptif-çeşitlilik Özelliği,

Frekans cevabı (mikrofon) 80 - 18000 Hz,

Sinyal-Gürültü rate> 110 dB (A)

Ses-XLR 3 konnektörü 5 mm jak

Çerez Kullanımı