Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Sennheıser Ew-112P Telsiz Kamera Mikrofonu
Sennheıser Ew-112P Telsiz Kamera Mikrofonu
Sennheıser Ew-112P Telsiz Kamera Mikrofonu

Sennheıser Ew-112P Telsiz Kablosuz Kamera Mikrofonu

5,00
Marka : Sennheiser

 

Sennheiser EW-112P Kablosuz Kamera Mikrofonu

Sennheiser markasının mikrofonlar için birçok alanda her kullanım için ürün üretmektedir. Bu alanlarda günümüzde oldukça yaygın olarak yayıncılık ve youtuber gibi oldukça yaygınlaşmış meslekler ortaya çıktı. Bu meslekler bilirsiniz ki her şeyi güzel bir ses sisteminden ve kaliteden meydana gelmektedir. Ses sisteminin her alanda kullanıldığını varsayar isek, her alan içinde uygun ses sistemleri günümüzde farklı markalar ve firmalar tarafından üretilmektedir. Ancak, mikrofon kategorisinin başında gelen sennheiser marka ew-112p kamera mikrofonları için ürettiği yaka mikrofonu modeli, yıllardır çok fazla revaç görmektedir. Sennheiser ew-112p kablosuz kamera mikrofonu modeli için, alt yan başlıklarda inceleyebilirsiniz.

 

Sennheiser EW-112P Özellikleri

Sennheiser ew-112p kamera mikrofonu, diğer yaka mikrofonlarından ayrı alıcıya gerek duymadan çalışabilme özelliğine sahiptir. Sistem 2 bel ped ile çalışmaktadır. Yani iş çoğunluğunun büyük bir kısmını bu iki birbiri ile frekans olarak eşleştirilmiş cihaz oluşturmaktadır. Cihazlar gerekli aparatlar halinde satılmaktadır. Bir bel pedini mikrofona bağlayıp, diğer bel pedini de kameraya bağlayarak kolay ve basit bir şekilde kullanabilirsiniz. Ek olarak, mikrofonun hassasiyeti, ses netliği ve sağlamlık yönünden sennheiser markasının güvencesi ve elinize aldığınız andan itibaren fark edeceğiniz kalite olacaktır. Diğer yandan, mikrofon dış ortam için özel üretilmiş bir kablosuz kamera mikrofonu modelidir. Yani, dış unsurları hepsi tek tek belirlenip ona göre hesaplanan bir mikrofon ile yapılmış bu sistem, kamera mikrofonu için özel üretim bir ürün diyebiliriz. Son olarak, pedler pil ile çalışmaktadır.

Sennheiser EW-112P Fiyatları

Sennheiser ew-112p kablosuz kamera mikrofonu, ilk bakışta fiyatı fazla gelebilir. Ancak, kalite bir profesyonel ses sistemleri ve kamera sistemleri için üretilen bu ürün, en lüks ses sistemlerine uyu sağlayacak ve uzun yıllar yetecek bir kullanım avantajı verecektir. Eğer iyi bir ses sisteminiz var ise, ona laik olacak tek ürün sennheiser ew-112 kablosuz kamera mikrofonu olduğuna emin olabilirsiniz.

 

Sennheiser EW-112P Teknik Özellikleri

Kablosuz Kamera Mikrofonu Seti

Frekans: 516-865 MHz,

Anahtarlama Bant genişliği 42 Mhz,

İşaret-Gürültü rate: 110 dB

Hassasiyet 2,0 mV / Pa

SPL: 130 Db

 

Çerez Kullanımı