Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Sennheıser Ew-112 G3 Telsiz Yaka Mikrofonu
Sennheıser Ew-112 G3 Telsiz Yaka Mikrofonu

Sennheıser Ew-112 G3 Telsiz Kablosuz Yaka Mikrofonu Seti

0,00
Marka : Sennheiser

 

Sennheıser Ew-112 G3

 
Sennheıser Ew-112 G3, üstün ses kalitesi ve yüksek çekim mesafesine sahip telsiz yaka mikrofonu modelidir. En ucuz sennheıser kablosuz yaka mikrofonu ve sennheıser ew-112 g3 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da
 
Kablosuz mikrofon sistemleri her geçen gün dünyamızda her alanda kullanılmaktadır. Artık hem insanlara kolaylık amaçlı hem de her çeşit cihazın olmazsa olması konumuna gelmiştir. Dünyamızda bu kadar önemli bir konumda bulunan ses sistemleri, koca bir kategoriye sahiptir. Hatta neredeyse sonu olmayan diyebiliriz. Çünkü her türlü kullanım alanı ve iş için üretilen farklı kasa farklı özelliklerdeki ürünler talep ve ihtiyaçlar halinde üretilmektedir. Bu alanlarda, tolgsow, sokak röportaj, cami, okul ve mikrofonu çok göze çarpmasını istemeyeceğiniz birçok ortamda mikrofon modelleri mevcuttur. Ancak, en önde geleni yaka mikrofonudur. Çünkü, yaka mikrofonları gerek direkt bağlantı, gerek bel ped ile bağlantı gibi farklı seçenekleri mevcuttur. Ancak, oldukça revaçta olan sennheiser we-112 g3 kablosuz yaka mikrofonu hakkında önemli bilgileri size alt başlık da vereceğim.


 

Sennheiser Ew-112 G3 Kablosuz Yaka Mikrofonu Özellikleri
Sennheiser Ew-112 G3 kablosuz yaka mikrofonu, bel ped ve verici arası kablosuz, mikrofon ile bel ped arası kablo ile çalışan bir ses sistemidir. Kablosuz yaka mikrofonları arasında seviyesinin en kalitelisi olan bu ürün, 150 metre çekim mesafesi ve özen ile üretilmiş bir mikrofon başlığına sahiptir. Herhangi bir arka plan gürültü ses ve rüzgar gibi unsurları en düşük seviyeye indirme yapısı ile, kablosuz yaka mikrofonlarının özen ile üretilmiş bir mikrofon modelidir. Sennheiser ew-112 g3 modeli ekstra dayanıklı yapısı ve frekans kanalı seçme özelliği açısından oldukça konfor sağlamaktadır. Kıyafetinizin üstüne kolayca monte edeceğiniz bir ürün olan kablosuz yaka mikrofonu, ana sese odaklanabilme özelliği ve susturucu özelliği ile ses kalitesini en yükseklere taşıyan mikrofon modelidir. Bel pedi konusuna gelince, antenli yapıya sahip, dijital ekran ve pil ile çalışan bir modeldir. Mikrofon girişi bulunan ve kolay konforlu kullanıma sahiptir. Son olarak, bir biri ile beraber çalışan bu sistem, başka bir marka veya modeller ile çalışamamaktadır. Yani, tek olarak bulamaz ve alamazsınız, sadece mikrofonda istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz ama uygun olması şartı ile.

 

Sennheiser Ew-112 G3 Kablosuz Yaka Mikrofonu Fiyatları
Sennheiser Ew-112 G3 Kablosuz Yaka Mikrofonu internet aleminde aynı başlıkta farklı olarak satılmaktadır. Bunu gibi oyunlara gelmemek için güvenebileceğiniz ve önceden alışveriş yaptığınız sitelerden almayı unutmayınız. Ancak, güvenilirlik lisansı, tanınırlık ve tarihi gibi unsurları göz önüne aldığınızda işiniz biraz daha kolaylaşacaktır. Bu unsurları göz önünde bulundurduğunuzda, orijinal ve uygun fiyat gibi kavramlara oldukça dikkat edildiği ve iş disiplinine çok önem veren internet satış sitesi olan www.yonkamuzikmarket.com web adresinden, canlı destek yardımı ile rahatça sorular sorarak ve uygun ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

 

Sennheiser Ew-112 G3 Teknik Özellikleri

Kablosuz Yaka Mikrofonu Seti
frekans aralığı 518 - 866 MHz,
anahtarlama bant genişliği 36 MHz
Sinyal-gürültü oranı> 110 dB (A),
AF hassasiyeti, 20 mV / Pa,
Ses basıncı seviyesi (SPL) 130 dB (SPL) max.

 

Çerez Kullanımı