Sennheiser E965 Kondenser Mikrofon

5,00
Marka : Sennheiser
İndirim Oranı : %38 İndirim
Fiyat : ₺9.030,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.625,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺692,19 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

Sennheiser E965 Kondenser Mikrofon

 

Sahne ses sistemlerinin en kritik ve vazgeçilmez ürünü olan mikrofonlar, birçok firma tarafından geliştirilerek üretilmektedir. Bu gelişimin yakından takipçisi olarak, yeni çıkan ve çok ses getiren ürün olan sennheiser e965 el dinamik mikrofon modeli hakkın bilgi vermek için bu makaleyi yazdık. Öncelik ile ürünün fiyatına baktığımızda büyük bir rakam görüyoruz, çünkü ürün profesyonel ses sistemlerinin son kalite çalışabilmesi için özel üretilen bir mikrofon modelidir. Genellik ile sahne sanatçıları tarafından kullanılan ürün özel kasası sayesinde en çok beğeniyi toplayan vokal mikrofonlar arasında zirvede yer almaktadır.


Sennheiser E965 Özellikleri

Sennheiser e965 vokal mikrofonu, kondenser mikrofon modelidir. Cihaz ses sanatçıları için özel üretilen kapsüle sahiptir. Kapsül her detayı düşünülen özel yapısı ve içeriği sayesinde, sesi kendisi temizleyip direkt sunum yapmanıza olanak sağlamaktadır. Ayrı yeten ana sese odaklanma yeteneği sayesinde arka plan sesleri tamamen sıfıra indirebilmektedir. Ek olarak, kablolu yapısı ve karakteristik kardioit yapısı sayesinde kendi seviyesinin en iyi vokal mikrofon modelidir. Son olarak, hassasiyet ve empedans gibi derin detaylı özellikleri alt özellikleri bölümünden bulabilirsiniz. Sonuç olarak genel makaleye bakmak gerekir ise, profesyonel sanatçılar için üretilen ürün, günümüzde çok beğeni toplamanın yanı sıra önerebileceğimiz en iyi dinamik mikrofon modelidir.


Sennheiser E965 Fiyatları

Sennheiser e965 kondenser mikrofon 5.300.00 TL fiyatlarında gezinen bir ivmeye sahiptir. Tabi ki böyle pahalı bir mikrofonu almak için dikkat etmeniz gereken kriterler mevcuttur. Mesela, garanti kapsamı, fatura, orijinal olması çünkü birçok sahte ürün piyasada çok fazla sayıda bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde olası bir hacker saldırısı için güvenilirlik lisansı olmasına dikkat ediniz.


Özellikleri

Kondenser Mikrofon, Diyaframın çapı 25.4 mm/1",

karakteristiği kardioit/süper

kardioit, değiştirilebilir, Frekans 40 - 20.000 Hz,

Hassasiyet (1 kHz) 7 mV/Pa (2,3 mV/Pa)

(ses azaltmalı), Nominal empedans 50 Ohm,

Fantom besleme, XLR ,

48x199 mm, 396 g, 48 V

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı