Sennheiser Xsw 2-ME3 Vocal Set Headset ( Kafa ) Tipi Telsiz Mikrofon

5,00
Marka : Sennheiser
İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺8.182,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.250,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺646,04 'den başlayan taksitlerle

 

 

Sennheiser Xsw 2-ME3 Vocal Set Headset ( Kafa ) Tipi Telsiz Mikrofon


Sennheiser xsw 2-me3, kablosuz mikrofon kategorisinde yer alan Kolay kurulum için uzaktan kanal üzerinden otomatik frekans yönetimi ve senkronizasyonlu telsiz mikrofon modelidir. 

Sennheiser XSW 2-ME3 kablosuz headset mikrofonu sizlere çok fazla özgürlük olanağı tanıyan metal gövdeli çeşitlilik alıcısı otomatik frekans senkronizasyon ve değişik uhf frekansları üzerinde ayarlanabilen cihazlardır. Ayrıca 12'ye kadar uyumlu kanal alıcılar ile sizlere benzersiz özellikler sunmaktadır. Diğer yandan 10 saat mikrofon kondansatör frekans tepkisi ile sizlere kolaylıklar sağlamaktadır. 

Genel olarak canlı performanslar da konuşmalarda kullanılan cihazlar çok rağbet görmektedir. Sizlere farklı teknik kapasite de kullanım olanağı sağlayan model benzersiz özellikler sunmaktadır. 


Sennheiser XSW 2-ME3 Kablosuz Headset Mikrofonu Özellikleri

Sennheiser XSW 2-ME3 kablosuz headset mikrofonu özellikleri noktasında sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Teknik özelliklerinde güç kaynağı 12 V DC, operasyon zamanı yaklaşımı 10 saat mikrofon kondansatör frekans tepkisi 50 ila 16.000 Hz aralığında, toplam harmonik bozulma ≤% 0.9 ile sizlere benzersiz özellikler sunmaktadır. 

Diğer yandan tüm zorlu koşullara göre ayarlanabilen yapısı, hassas yapısı, net ayrıntı ses kalitesi, dip sesleri engellemesi ile sizlere benzersiz özellikler sağlamaktadır. Ayrıca çeşitli platformlarda da kullanılmaya müsait yapısı ile en çok tercih edilen modeller arasındadır. Özellikle kablosuz yaka kullanımı ile kullanıcılarına her anlamda kolaylıklar sağlamaktadır. Sennheiser bu cihazda ultra lüks teknoloji özelliklerini de kullanmıştır. En büyük kısmı sadece vokaller için değil, diğer konuşmacılar için, sunumlar için de zorlu konuşlarda açık hava gösterilerinde kullanıma uygun dizaynlar yapmıştır. Bu sayede net sesi algılaması ile hassas ayarları da sağlamaktadır. Gönül rahatlığı ile bu cihazı alıp kullanabilirsiniz.


Sennheiser XSW 2-ME3 Teknik Özellikleri

Eller serbest kullanım ve kompakt bodypack verici için hafif headmic

Metal gövdeli gerçek çeşitlilik alıcısı

Harici antenler

Kolay kurulum için uzaktan kanal üzerinden otomatik frekans yönetimi ve senkronizasyon

Çok çeşitli UHF frekansları üzerinde tamamen ayarlanabilir

Rackmount kiti dahildir

12'ye kadar uyumlu kanal

Alıcılar boyutlar yak. 200 x 42 x 127 mm 

Ağırlık yak. 680g 

Güç kaynağı 12 V DC nom. / 300 mA

Verici boyutlar yak. 71 x 96 x 28 mm 

Ağırlık yak. 95g 

Operasyon zamanı yak. 10 saat

Mikrofon kondansatör 

Frekans tepkisi 50 ila 16.000 Hz (–3 dB) 

THD, toplam harmonik bozulma ≤% 0.9

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı