Sennheiser Xsw 2-865 Vocal Set Kablosuz EL Mikrofon

5,00
Marka : Sennheiser
İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺8.182,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.250,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺646,04 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

Sennheiser XSW 2-865  Vocal Set El Tipi Telsiz Mikrofon


Sennheiser - xsw 2-865,kablosuz mikrofon kategorisinde yer alan Çok çeşitli UHF frekansları üzerinde tamamen ayarlanabilir telsiz mikrofon modelidir. 

Sennheiser XSW 2-865 kablosuz el mikrofonu vokal  ve canlı performanslar için birebirdir. Mikrofonu kapsüller içeren mükemmel ses deneyimi sunmaktadır. Harici antenlere sahip metal muhafazalı gerçek çeşitlilik alıcısı ile tam donanım sağlamaktadır. Eş zamanlı kanala kadar geniş bir UHF frekans aralığı üzerinde tamamen ayarlanabilmektedir. Diğer yandan kolay kurulumu için uzak kanaldan otomatik frekans yönetimi ve senkronizasyon ile sizlere benzersiz özellikler sağlamaktadır. 

Yüksek esneklik sağlayan model, wireless sistemi ile de çok daha zorlu koşullara dayanıklı olan cihaz, manuel seçenek ve sabit bir uhf bandında on iki kanala kadar uyumlu sezgisel lcd ekran da sunmaktadır. Gelen sesleri çok net ayrıntısına kadar yakalayan sistem e 865 kondansatör süper kardioid sunum ve şarkıcılar için  mükemmel bir ürünüdür. 


Sennheiser XSW 2-865 Kablosuz El Mikrofonu Özellikleri

Sennheiser XSW 2-865 kablosuz el mikrofonu özellikleri noktasında sizlere olağanüstü kullanım deneyimleri yaşatmaktadır. Teknik kapasite olarak af frekans tepkisi  50 ile 16,000 Hz, metal gövdeli gerçek çeşitlilik alıcısı, otomatik frekans yönetimi ve senkronizasyon ile kolay kurulum, harici antenler, çok farklı uhf frekansları üzerinde tamamen ayarlanabilir sistemlerdir. 

Bu noktada almaya karar verdiğinizde, sizlere büyük özellikler ve avantajlar sağlayan cihazlar her platformda sizlere kolaylıklar sağlamaktadır. Genellikle zorlu koşullarda çok daha spesifik özellikler sağlayan cihazlar hassas ayar kapasitesi ile sizlere konforlu kullanımlar sağlamaktadır.

 

Sennheiser XSW 2-865 Teknik Özellikleri

Sennheiser'ın ünlü evrimi mikrofon kapsüllerini içeren mükemmel canlı ses

Metal gövdeli gerçek çeşitlilik alıcısı

Harici antenler

Otomatik frekans yönetimi ve senkronizasyon yoluyla

kolay kurulum için uzak kanal

Rackmount kiti dahildir

12'ye kadar uyumlu kanal

Alıcılar boyutlar yak. 200 x 42 x 127 mm 

Ağırlık yak. 680g 

Güç kaynağı 12 V DC nom. / 300 mA

Mikrofon boyutlar yak. 260 x 50 mm 

Ağırlık yak. 245g 

Operasyon zamanı yak. 10 saat

Mikrofon kondansatör 

Frekans tepkisi 50 ila 16.000 Hz (–3 dB) 

THD, toplam harmonik bozulma ≤% 0.9 

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı