Sennheiser XSW 1-825 Vocal Set El Tipi Telsiz Mikrofon

5,00
Marka : Sennheiser
İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : ₺4.537,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.000,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺369,17 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

Sennheiser - XSW 1-825 Vocal Set El Tipi Telsiz Mikrofon


Sennheiser - xsw 1-825,kablosuz mikrofon kategorisinde yer alan 8 her biri için 10'a kadar frekanslı kanal ön ayarlı telsiz mikrofon modelidir.

 

Sennheiser'ın ünlü mikrofon kapsülleri içeren mükemmel canlı ses performansı sağlayan xsw 1-825 kablosuz el mikrofon olağan dışı bir üründür. Canlı performans ve vokaller için inanılmaz özelliklere sahiptir. Kolay kurulum için uzak kanaldan otomatik frekans senkronizasyon ve yönetimi,  iki kanallı çeşitlilik alımı, entegre antenler ile sizlere benzersiz özellikler sağlamaktadır. 

Wireless sitemi ile  sunum ve şarkı söylemek isteyenler  yapacak olanlar için iki kanallı  kablosuz sistemdir. Tamamen kullanıcı düşünülerek dizayn edilen analog uhf sistemleri, şık çift kanallı alıcıya ve Sennheiser'ın popüler aerodinamik arayüzüne sahip tam donanımlı cihazdır. 


Sennheiser XSW 1-825 Kablosuz El Mikrofonu Özellikleri 

Sennheiser XSW 1-825 kablosuz el mikrofonu özellikleri noktasında sizlere tam donanımlı özellikler sunmaktadır. Bu özelliklere baktığımızda geniş bant seçilebilir uhf frekansları, on adete kadar uyumlu kanal  ön ayarlı, anten çeşitliliği ile frekans aralığı, 548 - 572 MHz aralığı, E825 kapsülü, serbest frekansları bulmak için Auto-Tune ses frekansı aralığı, dinamik kapsüllü ve kardiyot polar paternli el vericisi ile sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Diğer yandan jak çıkışları ayarlanabilir susturucu mic hat değiştirilebilir sistem ile konforlu kullanım olanağı sağlamaktadır. 

Bu noktada almaya karar verdiğinizde gönül rahatlığı ile bu cihazı sipariş edebilirsiniz. Entegre antenler, 1x EM-XSW1 masaüstü alıcısı, NT 12-5 CW güç kaynağı, MZQ1 mikrofon montajı ile sizlere tam donanımlı olarak özellikler sunmaktadır.


Sennheiser XSW 1-825 Teknik Özellikleri

Anten çeşitliliği ile

Frekans aralığı Bir bant: 548 - 572 MHz

Dinamik E825 kapsülü

24 MHz bant genişliği

Entegre antenler

Serbest frekansları bulmak için Auto-Tune

Ses frekansı aralığı: 50 - 16.000 Hz

XLR ve jak çıkışları

Ayarlanabilir susturucu

Mic / hat değiştirilebilir

1x SKM-XSW25 Dinamik kapsüllü ve kardiyot polar paternli el vericisi

1x EM-XSW1 masaüstü alıcısı

NT 12-5 CW güç kaynağı

MZQ1 mikrofon montajı

2x AA pil

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı