Roof R-3T Uhf 32 Kanal Rehber Verici Mikrofon Transmitter

5,00
Marka : Roof
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺1.020,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺660,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺81,22 'den başlayan taksitlerle

 

 

Roof R-3T Rehber Verici Mikrofon


Roof R-3T, roof kablosuz rehber verici mikrofon kategorisinde satışa sunulan 470-862MHz frekans aralığında çalışan uhf band rehber verici mikrofon modelidir.. Uygun ödeme seçenekleri ile roof r-3t fiyatı yonkamuzikmarket.com sayfamızda


Roof R-3T Uhf 32 Kanal Rehber Verici Mikrofon Transmitter

Teknolojik aletler günümüz modern dünyasında hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Bu kullanım alanları saymak ile bitmez fakat, bazı teknolojik cihazlar sadece bir alan için üretilmektedir. Çünkü, teknolojinin günümüzde yanlış yerde kullanılarak, büyük masraflara yol açtığı gözlemlenmiştir. Buna en iyi örnek ses sistemleridir. Mesela, ses sistemleri sonu olmayan bir pahalılıkta ve çeşitliliğe sahip bir teknolojik cihaz bütünüdür. Eğer siz bu cihazları bir bilene danışmadan kurmaya çalışır iseniz, sistem çalışmaya bilir veya tüm sistem kalıcı bir arıza geçirmesine sebep olabilir. Bu yüzden özellik ile bazı mekanlar için üretim yapan roof markası, r-3t olmak üzere meclis ve konferans ses sistemleri için özel üretilmiş olan bir mikrofon modelidir.


Roof R-3t Özellikleri

Roof r-3t modeli, 32 kanallı verici modelidir. Ürünün çalışma sistemi, bir den çok roof marka bel ped ile çalışmaktadır. Örneğin, bir den çok mikrofonun gerekli olduğu yerde, bir kişi sunucu olarak 1 adet r-3t alarak konuşma yapacak, diğer kişiler ise r-3r ile dinleme yapacak şekilde bir toplu ses sistemi modelidir. 479-862 frekans aralığında çalışan cihaz, pil ile çalışan bel ped vericiye mikrofonu ve bağlayarak, kolaya kurulabilen bir cihazdır. Cihaz beraberinde, 1 adet headset mikrofon yani kafa mikrofonu, 1 adet yaka mikrofonu, 1 adet bel ped ve sistemi bağlamanız için gerekli kablo ile satılmaktadır. Son olarak, yukarıda bahsettiğim üzere sistem özel üretim bir mikrofon modelidir. Yani büyük bir konferans ortamında, bir kişinin konuşma yapacağı ve 30 kadar kişinin dinleyici olarak bulunacağı ve gerekir ise tercümanın kullanacağı bir mikrofon ve ses sistemi modelidir.


Roof R-3t Fiyatlar

Roof r-3t mikrofon modeli, tek başına çalışacak bir ses sistemi değildir. Büyük bir ses sisteminin parçası olan mikrofon, yonka müzik market sitemizde uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Buna ek olarak, ürünü almadan önce bir bilene danışmanı önemli bir kriterdir. Çünkü, beraberinde gerekli ses sistemleri mevcuttur. Ve bu ses sistemi için hem bilgi alabileceğiniz, hem de bizzat sistemin kurulumu ve gereklilikleri için iletişime geçebileceğiniz firma olarak araştırmamız sonucu, www.yonkamuzikmarket.com ‘dan en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile güvenilir bir şekilde roof r-3t ve benzer mikrofon modellerini satın alabilirsiniz.


Rehber Verici Mikrofon (Receıver),  

Çalışma Frekansı: 470-862MHz,  AF Çıkış Voltajı Ayar Düğmesi,  

Frekans Tepkisi: 50Hz-15KHz - 3dB, AF Çıkış Değişikliği: 

Kulaklık / Hat Çıkışı,   Gürültü + Pilot ton Kiliti, 

Güç Kaynağı: 2*AA Pil,   Yaklaşık 8 Saat Bekleme Süresi,

Özel Şarj Deliği,   IR Fonksiyonu.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı