Roof R-3R Uhf Kablosuz Rehber Alıcı Kulaklık

0,00
Marka : Roof
İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : ₺1.203,60(KDV Dahil)
İndirimli : ₺788,80(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺97,07 'den başlayan taksitlerle

 

Roof R-3R Rehber Alıcı Kulaklık

Roof R-3R, rehber alıcı kulaklık kategorisinde yer alan r-3t ile kombine edebileceğiniz rehber kulaklık modelidir. En ucuz roof r-3r fiyatı yonkamuzikmarket.com'da

Yıllardan beri kalitesini hiç bozmayan markalardan olan roof markası, mikrofonlarda her geçen gün yenilikler ile karşımıza çıkmaktadır. Bu yenilikleri dikkatlice bakacak olur iseniz, roof markası her kullanım alanı için ayrı ve özel mikrofon özellikleri ile tanımlı farklı mikrofon kasaları üretmektedir. Tabi ki, sadece mikrofon için üretim yapmayan bu marka, bir çok markanın başaramadığı bir yeniliğe daha imza attı. Bu yenilik büyük konferans sistemleri için uyumlu hem mikrofon hem de tercümanların kullanabileceği bir sistem düşünün. İşte bu sisteminin bir parçası olan roof r-3r modeli için daha detaylı bilgiler için alt yan başlıkları okuyunuz.

Roof R-3R Özellikleri

Roof r-3r, 1 adet kulaklık ve 1 adet bel ped ile oluşan bir ses sistemidir. Roof r-3r modeli diğer r-3 modelleri ile uyumlu çalışan bir ses sistemidir. Nasıl mı? Sistem sistem r-3t ve e-35 modelleri ile sistem halinde çalışarak, kaç kişiye sunum yapacağınız veya ne kadar profesyonel bir sistem olacağını tabi ki siz karar verebiliyorsunuz. Diğer yandan, özel şarj girişi ve pil yardımı ile bel pedini istediğiniz gibi ister kablosuz rahat hareket kabiliyeti ve isterseniz ise kabloya bağlayarak her saniye belli bir konumda sunum veya dinleti yapabilirsiniz. Bu sistem daha çok birden fazla farklı kültürden bir insanın bir arada buluşunca, sunumu daha iyi anlaması amaçlı yapılan bir ses sistemidir. Bu yüzden sistem çalışırken tercümanlar için ayrı bir kabin ve sunucu için ayrı bir ağ ve tabi ki dinleyiciler için olmak üzere 3 farklı çeşidi alarak büyük bir ses sistemi kurabilirsiniz. Son olarak ayarlanabilir frekans aralığı ile, istediğiniz cihazı istediğiniz kanala bağlayabilir ve bunu dijital ekran yardımı ile çok daha kolayca yapabilirsiniz.

Rehber Alıcı Kulaklık (Transmıtter),  

Çalışma Frekansı: 470-862MHz, AF Çıkış Voltajı Ayar Düğmesi,

Frekans Tepkisi: 50Hz-15KHz - 3dB, AF Çıkış Değişikliği: 

kulaklık / Hat Çıkışı , Gürültü + Pilot ton Kiliti, 

Güç Kaynağı: 2*AA Pil,  Yaklaşık 8 Saat Bekleme Süresi,

Özel Şarj Deliği,  IR Fonksiyonu.

Roof R-3R Fiyatları

Roof r-3r modeli büyük bir profesyonel ses sisteminin parçası olduğundan dolayı, küçük bir harcama gibi görünse de toplam alıma bakınca, büyük rakamlar ortaya çıkmaktadır. Bu rakamlar tabi ki firmadan firmaya değişmektedir. Ancak, sizin için yaptığımız bir araştırmanın sonunda, uygun fiyat ve farklı ödeme seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com ‘dan yardım panelleri ile güvenilir ve sağlam bir alışveriş yapabilirsiniz.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
detay
                     
Çerez Kullanımı