Roof R1200EE EL Tipi Çiftli Telsiz Kablosuz Mikrofon

5,00
Marka : Roof
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺3.196,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.077,40(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺255,64 'den başlayan taksitlerle
Üyelikte %5 İndirim

 

  

Roof R1200EE EL Tipi Çiftli Telsiz Kablosuz Mikrofon

Roof R1200, roof kablosuz sistemlere dahil olan frekans değişikliği yapılabilen ortalama 100 metre çekim yapan uhf band ikili el telsiz mikrofon modelidir. En ucuz roof r1200 fiyatı ve roof r1200 özellikleri yonkamuzikmarket.com'da. Roof R1200ee modeli içerisin de 2 adet kablosuz el mikrofonu bulunur. Canlı müzik, sahne, cami, okul, Konferans ve toplantı salonları için kullanıma uygundur. kapalı alan da 60 metre açık alan da 100 metre çekim mesafesine sahiptir.

 

Günümüz modern dünyasında, teknoloji dünyanın her alanında aktif halde kullanılmaktadır. Bu teknolojik aletlerin arasında en çok kullanılan bir cihaz ise, mikrofon çeşitleridir. Şimdi genel olarak mikrofon çeşitlerine baktığımızda, birçok farklı model ve farklı mekanlara uygun çeşitli mikrofonlar göreceksiniz. Bu mikrofonlar daha iyi incelemek için kategoriye ayıracak olur isek, kablolu ve kablosuz olmak üzere iki grupta inceleyebiliriz. Özellik ile, kablosuz mikrofonlarda bir kalite haline gelen roof markasını incelememiz daha doğru olur. Örneğin, roof r1200ee el tipi çiftli telsiz kablosuz mikrofon modeli, günümüz ihtiyaçları karşılamasının yanı sıra birçok kritik sorunlar içinde özel tasarlanmış bir mikrofon modelidir.

Roof R1200ee Özellikleri

Roof markasının en kaliteli ürünü olan r1200ee kablosuz mikrofon modeli, UHF bandı yani 150 metreye kadar çekim kapasitesine sahiptir. Tabi ki, bu alan size yetmiyor ise, çeşitli cihazlar ile bu çekim alanını arttırabilirsiniz. Ek olarak, 2 adet el mikrofonu ve 1 adet verici ile oluşan bu telsiz el mikrofonu ses sistemi, kolayca sisteme bağlayarak kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Diğer yandan, sistem herhangi bir aksilik durumunda, frekanslara farklı kanal seçeneği yapmıştır. Yani, her mikrofonu ayrı kanalda veya bir den fazla ses sisteminin olduğu bir alanda kayıt yapacak iseniz, istediğiniz kanal frekansını mikrofonlar ile eşitleyerek kullanabilirsiniz. Hepsine ek olarak, pil ile çalışan mikrofonlar, gürültü azaltıcı özel kapsül ve dijital ekran sayesinde şarj seviyesini kontrol edebilirsiniz.

Roof R1200ee Fiyatları

Roof marka mikrofonlar kaliteli ve uygun bir fiyat aralığına sahiptir. Aşağı yukarı 1.600.00 TL fiyat aralığına sahip olan bu ürün, internet de bir çok benzeri bulunduğundan dolayı, web satış sitesinin tüm lisanslarının eksiksiz olmasına dikkat ederek alınacak, profesyonel bir ses sistemine uygun özel telsiz mikrofon modelidir. Son olarak, bizim tavsiyemiz, www.yonkamuzikmarket.com web satış adresinden, en ucuz fiyat ve ödeme seçenekleri olarak daha sağlıklı ve garanti kapsamında kuşkunuz olmadan alacağınız roof r1200ee el tipi çiftli telsiz kablosuz mikrofn ve benzeri ürünleri rahatlık ile koşulsuz iade kapsamıyla satın alabilirsiniz.

2 Kanal, 2 Anten, UHF Telsiz Mikrofon

Çalışma Frekansı:470-862MHz

CPU Kontrol Adopt, PLL Kombine Teknolojisi ile Serbest Seçim ve

LCD Ekran İçin 32/96 Kanal İle AF Voltajı Ayar Düğmesi

Frekans Tepkisi:50Hz-15KHz-3dB

AF Çıkış Değişikliği:Kulakık/SesÇıkışı

Gürültü+Pilotton Kilitli Güç Kaynğı:2*AA pil

Çalışma Süresi Yaklaşık 8Saat

Ses Frekans Tepkisini Genişletme ve Otomatik

Elektrik Seviyesi Kontrol Devresi

Gerçek Çeşitliliği.

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı