Roof R1150S Yaka Tipi Uhf Telsiz Kablosuz Mikrofon

0,00
Marka : Roof
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺2.448,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.591,20(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺195,81 'den başlayan taksitlerle
Üyelikte %5 İndirim

 

 

 

Roof R-1150S Kablosuz Yaka Mikrofonu

Roof r1150s, roof kablosuz mikrofon kategorisinde yer alan lcd ekran alıcı ve muhteşem ses kalitesi ile roof kablosuz yaka mikrofonu modelidir. En ucuz roof r1150s fiyatı yonkamuzikmarket.com'da. Roof R1150s modeli içerisin de 1 adet kablosuz yaka mikrofonu bulunur. Canlı müzik, sahne, cami, okul, Konferans ve toplantı salonları için kullanıma uygundur. kapalı alan da 30 metre açık alan da 50 metre çekim mesafesine sahiptir.

Üstün performansa ihtiyaç duyduğumuz da ve bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılamak istediğimiz zaman oldukça kapsamlı ve verimli bir araştırma içerisine girmeliyiz. Kaliteli ve her açıdan kullanışlı olan bir kablosuz yaka mikronu tedarik etmek isteyen kişiler için öncelikle alacakları ürünün markası ve sonrasında ise ürünün teknik detayları önem kazanmaktadır. İşte bu iki önemli soruya elimden geldiğince en iyi şekilde cevap vereceğim… Benim bu ürün sınıfında tercihim roof markasından yana oldu. Çünkü kaliteli ve şık tasarıma sahip ürünler üretebilen kapsamlı üretim ağına sahip bir markadır. Üstün performanslara sahip ürünler üreten bu marka oldukça uzun vadede kullanılabilen cihazları piyasaya sürmektedir. Bunun için de ürünlerinde sağlam ve dayanıklı parçaları tek tek kendisi üretmekte ve ürettiği bu muhteşem parçaların montajını kendi tesislerinde yapmaktadır. Birçok açıdan bir kullanıcının marka hakkındaki hemen hemen tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen sayılı markalardan biridir. Marka hakkındaki aklınızdaki soru işaretlerini giderdiğimize göre neden roof r1150s yaka kablosuz mikforonu modelini tercih ettiğimi sizlerle alt başlıkta paylaştım…

Roof R1150S Yaka Kablosuz Mikrofon Özellikleri

Birçok açıdan kullanıcılarına oldukça kullanışlı ve verimli performans sunabilen, yaka mikrofonlarından en büyük beklentilerden biri olarak gözlerden uzak bir şekilde yakanıza en iyi şekilde konumlandıra bileceğiniz şık bir üründür. Bu muhteşem ürünü uzun soluklu kullanabilmeniz için üründe güvenlik amacıyla elektrik seviyesi kontrol devresi yer almaktadır. Oldukça geniş bir çalışma frekansına sahip bu muhteşem üründe 40 Hz -18.000 Hz gibi oldukça kapsamlı bir frekans tepkisi mevcuttur. Şık tasarıma sahip özenle üretilen bu cihazda lck ekran yer almaktadır bu ekran ürünü rahat ve pratik bir şekilde kullanabilmenize olanak tanıyacaktır. Daha birçok açıdan sizler için vazgeçilmez performanslar sunacak bu muhteşem cihaz ile ilgili fiyat araştırmam aşağıdaki yan başlıkta yer almaktadır.

Çalışma Frekansı :470-862MHz,

CPU kontrol Adopt,

PLL kombine teknolojisi ile,

Özgür seçim için 32/96 kanal ve LCD ekran

ACT / IR fonksiyonu,

S / N oranı:> 105dB,

T.H.D Distorsiyon: <0.5%,

Frekans tepkisi: 40Hz-18KHz,

Gürültü + pilot ton kilitli,

Ses frekans cevabı, genişletmek ve otomatik

elektrik seviyesi kontrol devresi,

Gerçek çeşitliliği,

Alıcı LCD pil göstergesi

Raf aparatı

Roof R1150S Yaka Kablosuz Mikrofon Fiyatları

Son zamanlarda oldukça sıkça tercih edilen bu muhteşem ürünü satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan biri ise ürünün çok talep edilmesinden dolayı piyasada oldukça yaygın bir şekilde taklit veya sahtelerinin yer almasıdır. İşte tamda bu yüzden ürünü tedarik edeceğiniz firmanın güvenilir ve bu alanda uzman bir firma olmasına özen gösteriniz. 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı