Loading..
   < >

   Müzik Sistemleri Nelerdir ?

   Müzik sistemi satış sayfamızda hazır halde satışa sunduğumuz müzik sistemleri yer alır. Günümüzde oldukça yaygın şekilde kullanılan müzik sistemleri teknolojinin ilerlemesi ile birlikte bir çok çeşite ayrılmıştır. En iyi fiyat garantisi ile müzik sistemi fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Bu sayfamızda her ekipmanı içerisinde hazır halde satışa sunduğumuz müzik Sistemi paketleri yer almaktadır. Yonkamuzikmarket.com'da. Ses sistemleri paket satışı sayfamızda anfisi, hoparlörü, mikrofonu ve diğer ses sistemi ekipmanlarının paket olarak satışa sunulduğu profesyonel en iyi müzik sistemleri yer alır. En ucuz müzik sistemi fiyatları yonkamuzikmarket.com'da


   Müzik Sistemi

   Profesyonel müzik ve ses sistemleri, birbirinden farklı donanımlar, ekipmanlar ve binlerce ürün ile oluşturuluyor. Müzik sistemi setleri, mikrofon çeşitlerinden aktif kabin sistemlerinde, mikrofon süngerlerinden taşınabilir anfi modüllerine dek yüzlerce öğe içeriyor.

   Sahne performansları için canlı sunum müzik sistemleri, kayıtlar için stüdyo ses sistemleri gibi gruplandırılarak değerlendirilen müzik sistemleri, sektörlere göre de kategori olarak imal ve dizayn ediliyor.


   Müzik Sistemlerinde Sektörel Sunumlar

   Düğün ses sistemleri, müzik sektörünün en çok değerlendirilen ürünleri arasındadır. Özellikle Türkiye’de düğün ses sistemleri, amatör sistemlerden profesyonel ses sistemlerine dek farklı kategoriler ve yüzlerce markanın tasarımlarıyla dizayn ediliyor.

   Sahne sistemleri, stüdyo müzik sistemleri, okul ses sistemleri, cami ses sistemleri ve fabrika ses sistemleri gibi çok sayıda sektörel müzik sistemleri bulmak mümkündür. Müzik sistemlerinde tüm ürünler, farklı kaliteler, farklı nitelikler ve ekstra çeşitlilikte sunulur.

   Kullanım alanlarına, bütçelere, profesyonel veya amatör kullanım amaçlarına göre müzik sistemi setleri veya tekil ürünleri değerlendirilebilir.


   Müzik Sistemlerinde Ürün Çeşitliliği

   Müzik ve ses sistemlerinde, en temel ürünlerden biri mikrofonlardır. Mikrofonlar, ses, müzik veya enstrümanların en iyi şekilde alıcı cihazlara iletilmesi için dizayn edilen ses iletim cihazlarıdır. Yaka mikrofonları, el mikrofonları, masa ve kürsü mikrofonları, boardcast mikrofonlar ve headset mikrofonlar gibi birbirinden farklı tasarımlarla, kablolu veya kablosuz olarak dizayn edilmektedirler.

   Hoparlör sistemleri yine kablolu veya kablosuz olarak tasarım edilen ve mikrofondan, mikser cihazlardan, akıllı cihazlardan, enstrümanlar veya bağlantısı kurulan ana cihazlardan verilen sesin, müziğin daha geniş kapsamlı olarak iletilmesinde etkili rol oynayan sistemlerdir. Aktif kabin, pasif kabin, tavan hoparlör, portatif kabin sistemi gibi farklı nitelikler ve özelliklerde dizayn edilmektedir.

   Amfi ve mikser cihazlar; powe anfiler, cami anfileri, ev anfileri, mikserler, mono- stereo, bölgeli anfiler ve çanta anfiler gibi farklı tasarımlar bulunuyor. Ayrıca taşınabilir müzik sistemleri, kablo ve jak ürünler ile sahne ışık sistemleri gibi donanımlar, müzik ve ses sistemleri dahilindeki ürünlerdir.


   Profesyonel Müzik Sistemleri

   Profesyoneller için geliştirilen müzik sistemleri, teknolojinin en güncel versiyonları olağanüstü konseptlerde sunuluyor. Bluetooth bağlantı, akıllı cihazlar ile bağlantı, SD, Aux, Mp3 bağlantı özelliklerinin yanı sıra mikrofon girişleri, kabin bağlantı opsiyonları, sezgisel ayarlama modülleri, kullanıcı opsiyonları gibi tüm cihazlarda yüksek kalitede donanımlarla üretim gerçekleştiriliyor. Özellikle müziğin ana kumandası olarak değerlendirilen mikser anfi sistemleri, modern teknoloji sunumları ile zengin seçkilerde sunuluyor. Profesyonel müzik sistemi tavsiye ürünleri, Dünya’nın en popüler markaları ve geliştirilmiş modeller ile sunuluyor.


   Müzik Sistemi Fiyatları

   Sahne ve ışık sistemleri, mikrofon sistemleri, hazır paketler veya stüdyo kayıt sistemleri gibi farklı ürün seçenekleri onlarca marka ve yüzlerce model seçeneği bulunuyor. Müzik sistemlerinde seçilen ürünün kalitesi ve global standartları değerlendirilmelidir. Amatör ürün grupları ve profesyonel müzik sistemlerinde en ekonomik fiyatlarla sunulan ürünler ve yüksek fiyatlarla müziği olağanüstü biçimde sunan sistemler bulunuyor.

   Müzik sistemi fiyatları, marka ve seçilen ürünlerin özelliklerine göre belirleniyor. Hemen her markada farlı fiyat yelpazesi bulunuyor. Bireysel müzik sistemlerinden, profesyonel sahne sistemlerine dek farklı fiyat skalası bulunuyor. Ürün seçimlerinde kampanyalardan ve indirimli seçeneklerden yararlanarak, global markaların nitelikli ürünleri satın alınabilir.

   Hazır paket olarak sunulan müzik sistemi setleri, pek çok ürün ve ekipmanı barındıran ve daha cazip fiyat seçenekleriyle satışa sunulan ürünlerdir. Ses sistemi ve müzik sistemlerinde fiyatları değerlendirirken, ürünlerin kalitesi, teknik özellikleri, donanımları, ilave ürünleri ve garanti belgeleri de değerlendirilmelidir.

   ₺11.100,00KDV Dahil
   ₺12.300,00 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı