Osawa Duvar Hoparlör

Günümüzde birçok ses sistemi ihtiyacı duyulmaktadır. Bu ses sistemleri birbiri içinde uyum halinde çalışan ve hayatımız her noktasında var olan ses sistemlerinin temel yapı taşı olan hoparlör birçok farklı çeşitte üretilmektedir. Hoparlörün birçok farklı modelleri vardır. Bu modellere göz attığımızda kullanım alanına göre farklı kasa ve boyutlarda olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Ancak, en çok kullanılan ve piyasası büyük revaçta olan hoparlör modeli duvar hoparlörüdür. Bunun yanı sıra, birçok markanın arasından en kaliteli ve en uygun ürünleri üretmeye başaran osawa markası, piyasada kendisine has yerini almış ve duvar hoparlör üretiminde zirveye ulaşmıştır.

Osawa Duvar Hoparlör Özellikleri

Osawa duvar hoparlör ve ya osawa sütun hoparlör olarak da diyebileceğimiz hoparlörler çeşitli ve geniş bir kategoriye sahiptir. Osawa duvar hoparlörün özelliklerine genel bir göz atacak olur isek, 10 cm ile 20 cm aralığında çeşitli modeller mevcuttur. Bu modellerin yanı sıra ürünler trafolu ve trafosuz olmak üzere iki dikkat edeceğiniz unsur üzerinde ayrılmıştır. Ek olarak, 200 watt veya 100v ’e kadar seçim özelliği sunulmuş, hassasiyet ve frekans yönünden kaliteli olan osawa sütun hoparlör siyav ve beyaz renk seçeneği bulunmaktadır. Osawa duvar hoparlörü farklı inç seçenekleri ile piyasada bulabilirsiniz. Tabi ki, anlayacağınız mekânın uyumuna göre osawa sütun hoparlör modelleri boş çeşidi sayesinde istediğiniz ürünü bulacağınızın garantisini verebiliriz. Hepsine ek olarak, osawa duvar hoparlör kademeli çalışma seçeneklerine sahiptir.

Osawa Duvar Hoparlör Fiyatları

Osawa duvar hoparlörü internet satış ve canlı satışta pek çok farklı fiyatlara satılmaktadır. Tabi ki, önemli bir araştırma yaptıktan sonra size en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tavsiye vereceğiz. Ek olarak, osawa sütun hoparlör genel olarak göz attığımızda 53.00 TL ile 550.00 TL arasında garanti ve hızlı kargo fırsatı ile www.yonkamuzikmarket.com ‘dan satın alabilirisiniz.

Çerez Kullanımı